320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks viimaseid tähelepanekuid lõppenud aastast :

    Kes ütleb, et Tartu maraton on Eesti rahva talvine laulupidu, see pole ilmselt vana-aasta õhtul käinud poes alkoholileti juures...

    Kommentaar


      selle salatipesu kohta. kinnitan kasutaja tempo juttu. sellist asja ei tehta, töötasin/töötan ise selveris ja sellist asja on seal võimatu teha. lisaks kõik aegunud asjad tuleb kirjutada üles ja maha kanda. mõned selverid annetavad ka mingid asjad varjupaikadele.


      ja hindade võrdlus on ka veidi nõme. enam jaolt jäävad nad samale tasemele. lihtsalt tuleb natuke silmi lahti hoida ja jälgida kollaseid/oranze/rohelisi või kurat kes teab mis värvi silte. mina teen enda ostud selverist ja olen hindadega rohkem rahul. muidugi ka eelpool mainitud ajakulu puudub. maximast või prismast ma ei leia tihti asju ülese

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Eile oli ühes Konsumis Alma 3.5% piim saadaval ainult eilse kuupäevaga. Teadupärast Alma piima viimasel päeval enam ei kõlba, nii et jäigi ostmata. Need kilepakendid olid ka väga mustad, ju oli mõni pakk lõhkenud, teised ära kuivatatud ja müüki pandud. Nahui, toogu tagaruumist värske piim ka välja siis, et mul oleks vähemalt valikuvõimalus! Las pime penskar ostab viimase-hetke-piima, kui soovib.

        Seda asja juhtub muidugi pidevalt, et esikohal on peagi aeguvad tooted, riiuli tagaservas on värskem kraam, aga vähemalt on valikuvõimalus neile, keda kotib.
        mul seisis külmikus alma piim, mis oli 5 päeva üle aja läinud, kuid kõlbas juua küll ja põhi jäi ka alla. või äkki on mul kommunismi viljastavates tingimustes karastunud seedimine.

        Kommentaar


          Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
          selle salatipesu kohta. kinnitan kasutaja tempo juttu. sellist asja ei tehta, töötasin/töötan ise selveris ja sellist asja on seal võimatu teha. lisaks kõik aegunud asjad tuleb kirjutada üles ja maha kanda. mõned selverid annetavad ka mingid asjad varjupaikadele.

          ja hindade võrdlus on ka veidi nõme. enam jaolt jäävad nad samale tasemele. lihtsalt tuleb natuke silmi lahti hoida ja jälgida kollaseid/oranze/rohelisi või kurat kes teab mis värvi silte. mina teen enda ostud selverist ja olen hindadega rohkem rahul. muidugi ka eelpool mainitud ajakulu puudub. maximast või prismast ma ei leia tihti asju ülese
          õhtuse vahetuse omad kirjutavad kõik üles ja viskavad minema, kuid öise vahetuse rahvas (keda keegi kunagi ei näe) korjab salatid prügikonteinerist kokku, peseb ära ja pakendab hommikuse vahetuse jaoks kenasti ära.

          ja kollaseid silte tuleb tõesti jälgida - võib juhtuda, et kollase sildi peal on kallim hind!

          ja kui salat on tehtud pestud kartulitest, siis kas seda salatit on pestud?

          Kommentaar


            tean vaid öelda, et selveris, kus mina töötan pole ei õhtust ega öist vahetust. ja konteinerisse lähevad kõik erinevad salatid. hakkab sorteerima? õine vahetus on minu teada rimis ja vist ka prismal?

            Kommentaar


              Tegelikult mingit väljapesemist ei toimu, nüüd on ju uued tehnoloogiad. Koore eemaldamine toimub digitaalselt. Ülejääv söök pannakse kaupluses olevasse digiboxi ja siis peaköögist töödeldakse see uuesti algaineteks ja läheb emali teel kööki tagasi. Vaid kartulikoori ei panda tagasi, sest programm võimaldab mittevajalikke operatsioone vahele jätta.

              Kommentaar


                Kui on tarvis esseed kirjutada siis on ikka parem soccernetis passida kui asjalik olla

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Kui on tarvis esseed kirjutada siis on ikka parem soccernetis passida kui asjalik olla
                  Kui on tarvis homseks eksamiks õppida, siis on ikka parem soccernetis passida, kui asjalik olla
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Kui on tarvis homseks eksamiks õppida, siis on ikka parem soccernetis passida, kui asjalik olla
                    Procrastination at its finest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kui on tarvis homseks eksamiks õppida, siis on ikka parem soccernetis passida, kui asjalik olla
                      Ja kui soccernetis enam midagi lugeda pole, siis on ikka parem kõik goal.comi või mõne muu sarnase saidi transfer rumorid läbi lugeda .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tempo Vaata postitust
                        Millises faasis seda tehakse? Salatid tehakse Selveri köögis ja viiakse vastavalt poodide tellimisele laiali. Mis poes maha ei müüda-> -50% kleeps peale-> ikka maha ei müüda, viiakse prügikasti. Kui ei usu võin sind tuurile viia Selveri tagusesse prügikasti.
                        huvitav, kas selku taga saaks vabalt dumpster diving'ut teha?

                        ise küsin. ise vastan. punamusta foorumist: "Selver kutsub mendid tavaliselt./
                        Tartu 2 ainsat lukustamata konsumi prügikonteinerit on üksteisest kaugel (üks on annelinnas, teine raudtee lähedal) ja ülimalt suure konkurentsiga... seal käib väga kirju seltkond."

                        igatahes, tartu prügikollid ja teised uudishimulikud, roomake maa peale. lähme otsime toitu! tean, et a-raamatukogu seltskond vist millalgi käis väiksel tripil, aga kas nad midagi kõrvaseks said, seda ei oska öelda. välismaal igatahes kergem seda harrastada.

                        Kommentaar


                          ikka mendid, sest see on ju minu prügi.

                          Kommentaar


                            Vaatasin seda õhtusöögi saadet tee vee kolmes. No ja sa võid ju värdjate olümpial esimeseks tulla, aga sa oled ikkagi värdjas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Vaatasin seda õhtusöögi saadet tee vee kolmes. No ja sa võid ju värdjate olümpial esimeseks tulla, aga sa oled ikkagi värdjas.
                              Nad kõik on KUULSAD (mõni juba aastast 2003)!!! Aga kessa oled?

                              Sent from iDrunk

                              Kommentaar


                                Aastahiti "gala" on mandunud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X