320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ok boomer

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Võiks panna pea tööle, et numbrid ei klapi, kui 630 ei saa ära elada, aga võõrsil tuhandega saab. Paraku ei ole mõtlemine noorte ajakirjanike tugevaim omadus.
      Vale järeldus sul. Õige on, et Ukraina on kallim riik. Nuh, sinu viga ju tegelikult. Ära kiusa nooremaid 'n' shiiit.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Järeldus on see, et ei osata vene keelt ja ka loogiline mõtlemine lonkab. Muud midagi.

        Kommentaar


          Kui muidu peab Harju-, Rapla- ja Pärnumaa rahvas maakonnaliini bussiga sõites pileti eest maksma, siis eriolukorra ajal said ka nemad tasuta sõita. Eriolukorra lõppedes saab ka priisõit läbi ja edaspidi piletita bussi ei lasta, vahendab ERRi uudisportaal.


          Super chill pildivalik mingi buss aastast 1998

          Sorry, aga kohati need über vanad pildid on nii naljakad.

          Kommentaar


            See ju väga moodne buss, me Hiiumaal sõitsime 98ndal aastal paz672-ga

            Kommentaar


              Buss on vana, aga pilt on juba euroliidu ajast. Mõni aeg tagasi nägin ma mingi üldiselt staadionitega seotud artiklis pilti Männiku staadionist mis oli aastast 2005 või veel varem.

              Kommentaar


                Mnt.ee andmetel buss on hooajast 93 ja pilt peab olema vanem, kui 2012.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Loo autoriks on üks tuntud foorumlane.
                  Äkki toob ta valgust, et mis aastast pilt olla võiks? Juhul kui see nii oluline teie jaoks on.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Kaubanduskeskused on nüüd avatud!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                      Kaubanduskeskused on nüüd avatud!

                      Kommentaar


                        See on tõesti päris hea sooritus Petsilt, kiidan!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          see on see kus neegrid leiutasid selle jalgpallurite käsi-suu-ees rääkimise?

                          Kommentaar


                            Tähelepanek: see foorum on viimase kümne aastaga vihasemaks läinud.
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              Hakkasin töömeilides kasutama allkirjana "Parimat" või "Lugupidamisega" asemel "Muretut meelt ja südametuult". Tundub ilgelt andekas!

                              Pekki, sain just aru, et õige on südametuld...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Hakkasin töömeilides kasutama allkirjana "Parimat" või "Lugupidamisega" asemel "Muretut meelt ja südametuult". Tundub ilgelt andekas!

                                Pekki, sain just aru, et õige on südametuld...
                                Lihtsalt: Päikest!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X