320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust

    Langesin su ohvriks ja kuulasin tema objektiivi viimast “välgatust”. see on putsis. Kindlasti ei soovita pikemalt kuulata.
    Edmund Burke Selts on objektiiv? https://www.youtube.com/watch?v=8esqvxCpROs Siin on tal tasakaaluks ka üks muhe teadlane EBS`st, kes ei viska igat filosoofilist mötet koheselt prügikasti, sest see pole ju käega katsutav ega möödetav. 3s kord neil koos teha, mönus üksteist austav kooslus.

    Absoluuttöde otsiva köigeteadja jaoks pole siin jah midagi, aga üldiselt on sellised arutelud täiesti hädavajalikud
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust

      Edmund Burke Selts on objektiiv? https://www.youtube.com/watch?v=8esqvxCpROs . Siin on tal tasakaaluks ka üks muhe teadlane EBS`st, kes ei viska igat filosoofilist mötet koheselt prügikasti, sest see pole ju käega katsutav ega möödetav
      Ssoovitasid mõnda pikemat intervjuud ja tõid näiteks ebs. Ma lihtsal kahte tundi oma elust raisata ei viitsinud ja vaatasin lühemat varianti.

      See ebs üritus on sama perses ju

      Kommentaar


        Algselt postitas nimastain Vaata postitust

        Ssoovitasid mõnda pikemat intervjuud ja tõid näiteks ebs. Ma lihtsal kahte tundi oma elust raisata ei viitsinud ja vaatasin lühemat varianti.

        See ebs üritus on sama perses ju
        Kui nii häälestatud oled, siis jah. Ainult lits meeldib köigile, vöi kuidas see ühe kuulsa foorumlase kuulus ütlemine oligi.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Vilniuse mingis peatänava pubis on juba suurklubide nagu Juventus, ManU, Pool, Barca, City jne. sallide kõrvale lae alla Njuuka sall jõutud üles tõmmata.

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

            sõida fucking seenele. kogu see rahvas arvab, et elekter peakski praegu neile tasuta olema ehk oma teooriad võid kuu peale saata. reaalsustaju sul puudub korralikult.
            Ma olen üsna kindel, et kui võtta need inimesed silma ette ja küsitleda, arutleda vms, siis ütleb peale mõne üksiku kojanarri (kes teeb ka lihtsalt pulli), et ka elektri eest on vaja maksta.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

              Ma olen üsna kindel, et kui võtta need inimesed silma ette ja küsitleda, arutleda vms, siis ütleb peale mõne üksiku kojanarri (kes teeb ka lihtsalt pulli), et ka elektri eest on vaja maksta.
              oleme erineval arvamusel, tunnen kahjuks nii mõndagi ekre jüngrit kes tõsiselt ei plaani elektriarveid enam maksta, loodetavasti lülitatakse neil elekter kiiremas korras välja muidugi.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                oleme erineval arvamusel, tunnen kahjuks nii mõndagi ekre jüngrit kes tõsiselt ei plaani elektriarveid enam maksta, loodetavasti lülitatakse neil elekter kiiremas korras välja muidugi.
                Kas nende arvates peaks elekter olema tasuta?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                  oleme erineval arvamusel, tunnen kahjuks nii mõndagi ekre jüngrit kes tõsiselt ei plaani elektriarveid enam maksta, loodetavasti lülitatakse neil elekter kiiremas korras välja muidugi.
                  miks kodanik Lindur loodab et võrguettevõtted seadust rikkuma hakkavad?

                  Kommentaar


                    Kui küte ei sõltu elektrist, võib seda teha 30 päevase etteteatamisega ju?
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                      miks kodanik Lindur loodab et võrguettevõtted seadust rikkuma hakkavad?
                      Nagu eelnev postitaja kirjutas, siis loodan lihtsalt, et juba esimesel võimalusel kui seadus lubab selle kinni panevad. Kardan, et lasevad paar kuud või kauem endale võlgu olla enne kui midagi ette võtavad.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                        Kas nende arvates peaks elekter olema tasuta?
                        Ei, aga nad arvavad, et see on eliidi järjekordne nipp sind ninapidi vedada, et lõpuks sa ära sureks or something.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                          Ei, aga nad arvavad, et see on eliidi järjekordne nipp sind ninapidi vedada, et lõpuks sa ära sureks or something.
                          Võttes arvesse seda kommunikatsiooni, mis ülevalt alla tuleb, siis ma ei heidaks neid mõtlemise viperusi inimestele ette.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                            Võttes arvesse seda kommunikatsiooni, mis ülevalt alla tuleb, siis ma ei heidaks neid mõtlemise viperusi inimestele ette.
                            vaatad nende fb seina, siis seal on iga 12 tunni tagant mingi absurdne ekre mõjutustega järjekordne full blown postitus. heidaks ikka küll. sellised inimesed on juba too far gone.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                              vaatad nende fb seina, siis seal on iga 12 tunni tagant mingi absurdne ekre mõjutustega järjekordne full blown postitus. heidaks ikka küll. sellised inimesed on juba too far gone.
                              Proovi natuke möistvam ja tolerantsem olla, ma ei usu et köik sinu veendumused ja arusaamad oleksid juba kivisse raiutud. Selgituseks kookisin ühe seivitud artikli sinu jaoks üles: https://www.err.ee/1153341/tonis-saa...aatia-tanan-ei
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                                Ma olen üsna kindel, et kui võtta need inimesed silma ette ja küsitleda, arutleda vms, siis ütleb peale mõne üksiku kojanarri (kes teeb ka lihtsalt pulli), et ka elektri eest on vaja maksta.
                                Ma teeks siinkohal reklaami jalgpallile ja soovitaks minna Qatarisse MMi vaatama, seal on elekter ja ka vesi tasuta!
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X