320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaasvoorumlased, hoiduge ETX taksost...
    Üle mõistuse raisk, tellisin takso, jõudsin just the Dublinerist mööda, mulle öeldi, et mõne minuti pärast on vabakal, liikusin kiire sammuga sinna... ootasin... otasin veel... pärast 20 minutit sai kannatus otsa, helistasin ja siis minu üllatuseks teatati, et takso on mu juba peale võtnud ja Mustamäele sõitnud.
    Huvitav miks ma siis endislt Vabakal taksot ootan...
    Ja siis nad ütlesid, et praegu pole neil midagi saata. Ise küsivad sõidu eest sellist hinda ja siis selline teenindus.

    Üksi odav taksofirma, millega minusugused tudengid tavaliselt sõidavad, pole mulle sellist s*tta keeranud.

    gkfmknjfsjdn jdnfjdsnfjsn slllsjsjjs ma ütlen !
    Või tsiteeriks vene ajalehtede pealkirja peale EMilt väljalangemist ... Urodõ !

    Kommentaar


      Sõida Revaliga, 7 taksost täna öösel meie seltskonnal probleeme polnud.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Ise olen aastaid kasutanud ainult Krooni(1212)/Sõbra(1714) takso teenuseid ning probleeme pole kunagi tekkinud. Aga 20 minutit oodata on ikka julm kannatus ka - tegelt on selge, et midagi on valesti rahvarohkes kohas kui takso juba 5 minutit üle öeldud aja kadunud on.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Meenub, et kroonide ajal tahtsin osta jäätist, hinnaks 7,50. Oli selline väike külapood kuhu hinna pidi kassapidaja ise trükkima kassasse. Kahjuks või õnneks pani too koma valele kohale ja nii ma siis maksin 75 eeku mahlapulga eest. Muti teo avastasin muidugi järgmisel päeval.

          Maxima venelastest töötajatest, kes ei mõista sõnagi eesti keeles, ei tasu rääkima hakatagi.
          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

          Kommentaar


            Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
            Meenub, et kroonide ajal tahtsin osta jäätist, hinnaks 7,50. Oli selline väike külapood kuhu hinna pidi kassapidaja ise trükkima kassasse. Kahjuks või õnneks pani too koma valele kohale ja nii ma siis maksin 75 eeku mahlapulga eest. Muti teo avastasin muidugi järgmisel päeval.
            eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. jälgisid hajameelselt rahatähti letile luhvtitades lae all hõljunud koerliblika lendu või maksid krooniajal külapoes kaardiga või misasja?

            Kommentaar


              Kaardiga jah, tšekki ka ei saanud ja ega ma väga nõudnud ka või seal ei olnudki võimalust tšeki saada, kurat seda teab. Igatahes sitt jäätis oli, enam seal poes pole käinud.
              "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

              Kommentaar


                Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                Kaardiga jah, tšekki ka ei saanud ja ega ma väga nõudnud ka või seal ei olnudki võimalust tšeki saada, kurat seda teab. Igatahes sitt jäätis oli, enam seal poes pole käinud.
                Meenub juhtum, kus tädi käis mehega Horteses, et aeda ja aknalaudadele lilli osta. Lilled ostetud tulid koju ära ja hakkasid neid paika panema kui tädi juhtus tšekki vaatama ning nägi, et lillede eest on makstud üle 10 000 krooni. Sõideti siis tagasi lillepoodi, kus müüa neile vastu jooksis ja ütles, et ta tegi kohutava vea ja lõi ühe lille kordajaks 10 asemel 100.

                Teine juhtus Tähetorni hotelli restoranis kui sai kellegi lõpetamist tähistatud. Läks siis arve tasumiseks. Toodi lauda, tädi mees pistis taaskord kaardi vahele ja jättis selle nii aga vanaema tahtis ilmtingimata näha, mis see ikkagi maksma läks. Tegi arve lahti ja leidis päris piraka summa. Raamatupidajale kohaselt ajas näpuga järge kuni leidis, et tavaline vesi sidruniga, mis peaks tasuta olema, maksis 3000 krooni.
                Käratas siis teenindaja kohale ja küsis, et mis nali see siis on. Teenindaja vabandas kenasti ja ütles, et läheb parandab kohe ära. Tuli uue arvega, seal oli vesi 2000 krooni. Siis läks vanaema päris vihaseks. Polnudki nii kurja memme enne näinud aga peale lõugamist tõmbas teenindaja jälle saba jalgevahele ning kadus uut arvet koostama. Kolmandal korral siis saime alles sellise arve, kus vee eest raha ei võetud.
                Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                Kommentaar


                  Ma olen ühe korra Vapianos saanud arve, kus kellegi teise toit oli jäänud minu kaardile. Tegin naisele tordi ja kohvi välja ja endale tee ja tordi. Tee ja tordi lõikude hindasid ma teadsin ja arvet kuuldes ei tahtnud naise juures tüli üles tõsta, aga siis mõtlesin paar hetke ja küsisin teenindajalt, et kui kallis nende kohvi õige on. Tuli välja, et kaks praadi oli ka juurde "lisatud".

                  Pole küll sellised apsakad, kui eelkõnelejatel, aga paneb mõtlema küll
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Rimi

                    What the fuck? Õhtul kell 21.00 on avatud ainult 3 kassat? 15 inimest oma ostukorvidega igas rivis ootamas 10-20 minutit. Mina kirjutasin igatahes kaebuse.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Rimi

                      What the fuck? Õhtul kell 21.00 on avatud ainult 3 kassat? 15 inimest oma ostukorvidega igas rivis ootamas 10-20 minutit. Mina kirjutasin igatahes kaebuse.
                      Nad ei ole veel pihta saanud, et on suvi ja inimesed vähe hilisemad oma tegemistes , kuigi pean tunnistama, et minu harvade Rimi poekülastuste puhul on seal kogu aeg mõttetud järjekorrad ja aeglased teenindajad.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Rimi

                        What the fuck? Õhtul kell 21.00 on avatud ainult 3 kassat? 15 inimest oma ostukorvidega igas rivis ootamas 10-20 minutit. Mina kirjutasin igatahes kaebuse.
                        Õnneks on väga sita palga eest töötavad Rimi kassiirid masinad, kes ei tahagi koju minna.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Rimi

                          What the fuck? Õhtul kell 21.00 on avatud ainult 3 kassat? 15 inimest oma ostukorvidega igas rivis ootamas 10-20 minutit. Mina kirjutasin igatahes kaebuse.
                          Eile õhtul kaubamajakas? Seal igatahes oli samasugune olukord

                          Mina suutsin selles järjekorras Geo huvitavamad lood läbilugeda ja ajakirja ostukorvist tagasi riiulile visata. Ja siis viisakalt lohutada ees olevat vanemat prouat, kel oli mure kodus oleva kassi pärast. Arvas, et kurvastab liigselt teine...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                            Eile õhtul kaubamajakas?
                            Täpselt nii!


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Õnneks on väga sita palga eest töötavad Rimi kassiirid masinad, kes ei tahagi koju minna.
                            Kas ma sõimasin kellegi näo täis ja heitsin neile ette, et nad end kiiremini ei liiguta? Ei. Ma kirjutasin kaebuse paberile, panin selle postkasti.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Rimi kohta mina ei vinguks. Selveri kohta, aga küll. Eriti hull on olukord Marienthali selveris. Seal on pidevalt järtsid ja nüüd teadlikult väldin seda kohta.
                              Paar päeva tagasi hullumaja Selveris pidime lihaletis oma vorstilatti ootama 10 minutit ja enne meid oli ainult kaks inimest. Küsisin infoletist, et mis toimub? Väideti, et üks inimene on puhkusel. Miks peab see inimene suvel puhkama? Lisaks see üks töötaja kadus ka mingiks ajaks lihtsalt ära.
                              Või miks ei orgunnita inimesed jooksvalt ümber? Näiteks kassapidajad passisid niisama kassas.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Rimi kohta mina ei vinguks. Selveri kohta, aga küll. Eriti hull on olukord Marienthali selveris. Seal on pidevalt järtsid ja nüüd teadlikult väldin seda kohta.
                                Paar päeva tagasi hullumaja Selveris pidime lihaletis oma vorstilatti ootama 10 minutit ja enne meid oli ainult kaks inimest. Küsisin infoletist, et mis toimub? Väideti, et üks inimene on puhkusel. Miks peab see inimene suvel puhkama? Lisaks see üks töötaja kadus ka mingiks ajaks lihtsalt ära.
                                Või miks ei orgunnita inimesed jooksvalt ümber? Näiteks kassapidajad passisid niisama kassas.
                                Ma käin seal Selveris 5 korda nädalas ja selline probleem nagu sina kirjutasid on küll üldiselt haruldus(va. vorsti lett, seal esineb küll aeg-ajalt probleeme). Kui hommikul väga vara minna, siis on tõesti vahest järjekorrad ning kui olen nendega seal rääkinud, siis on ise ka tõdenud, et mõnikord tuleb täiesti lampi terve kari inimesi ühel hetkel. Sellega ei ole lihtsalt võimalik arvestada.
                                Näiteks: Umbes nädal enne puhkust läksin 8:30 poodi ja võtsin midagi hommikusöögiks. Avatud oli 1 kassa ning järjekorras ka oma 15+ inimest ning poe peal vähemalt 20...Polnud mingit allahindlust ega midagi.
                                Olukorra leevendamiseks hakkas infoletis töötav naine jooksma infoputka ja kassa vahet.

                                Aga üldiselt on neil kassas olevate inimeste arv määratud ikkagi varasema kogemuse ja üldiselt inimeste harjumusi arvestades.
                                Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X