320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Narva Kohvik muidu tore retrourgas, kus vaikselt kohvitada aga teenindus on ikka päris katastrofaalne
    Tere ei öelda, aitäh ei öelda, kohvi unustatakse andmata, omlett tuuakse lauda ilma mingi "head isu"/"palun" kommentaarita.
    Küsimuse peale, et vabandust kust ma kohvi saan võtta kui kohvikannu kõrval pole tasse kuhu valada mõliseb muti vastu, et maksa kassas ja siis saad. Vastuse peale, et juba maksin toodi vaikuses kohvi tagantjärgi.
    Muidu tore elamus kogeda mingit nõukogude standarit aga samas ei tahaks eriti laupäeva hommikul mingeid vingus nägudega vene mammisid taluda. Tooge asemele mingid sõbralikud eesti memmekesed!!

    Al Mare Grilli kiidan. Hea Burger, mehise pihviga ning mõistliku hinna eest!
    Al Mare Grill on üks parima hinnaga kohti Tallinnas. Toit ka hea.

    Kommentaar


      Minu teised lemmikretrourkad:
      - UFO pubi. Seal on alati tigedamas olekus baaridaam, kes toob lauale ketšupipudeli ja vorstid-hapukapsad. Kõrvallaudades on pundunud nägudega härrad, kes hommikusel a'al üritavad värisemisest õlleklaasiga leevendada (õlu oli odav). Nurgas annab aroomi suitsunurk, mis on sisuliselt dušikabiin, kuhu on sisse suunatud ventilatsioonitoru.
      - Energia kohvik. Korra nägin seal nutvat vene prouat, kes õhtustas ühe tuntud venemeelse poliitikuga. Lisaks on seal kümneid keemiliste lokkide ja baretiga prouasid, kes kohvitavad. Söök on üsnagi tavaline.
      - Leila baar. Ma pole sinna vist kaine peaga kunagi sattunud ja ma usun, et keegi pole sinna kaine peaga sattunud. Ideaalne koht mittekainelt söömiseks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        - Leila baar. Ma pole sinna vist kaine peaga kunagi sattunud ja ma usun, et keegi pole sinna kaine peaga sattunud.
        Eksid. Kainelt on sisse astutud, välja tuldud küll mitte jah. Selle koha urkaimagot veidi vähendades võib nentida, et päevasel ajal sinna asja tegemine on täiesti tsiviliseeritud tegevus ja ei ole vaja kohaliku kontingendiga kohtumiseks eelnevalt lõvikonservi sisse ajada. Suvel on boonuseks tagaaeda peidetud mõnus varikatustega terrass. Kõrvalisel teemal jätkates - sealt sutsu linna poole on kah juba pikki aastaid tegutsenud Asian Cafe nimeline toitlustusasutus. Pakuvad täiesti söödavat peamiselt India ja Tai toitu. Mõlemad toredad alternatiivid piirkonnas domineerivatele hipsterkohvikutele.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Rakvere Lihakombinaat na, “Now where my cheese at?”!!!
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Rakvere Lihakombinaat na, “Now where my cheese at?”!!!
            Suitsujuustupulber (maitseaine)?

            Kommentaar


              Kuna mul on igal talvel probleeme ohatisega (iga aasta vähemalt korra või kaks) ja eelmisel nädalal ilmus taas, siis ostsin apteegis Compeedi ohatiseplaastrit. Panin korralikult peale nagu kirjas, aga selle asemel, et ohatis paranema hakkaks, läks see veel hullemaks. Hakkasin siis uurima, et mis selle toimeaine on. Kahjuks polnud seda kuskil kirja, ei pakendil ega paberil mis pakendis. Kirjutasin siis Compeedi maaletoojale Kodupaberile ja uurisin, et mis selle plaastri toimeaine on. Vastuseks tuli selline kiri.

              Aitäh, et otsustasite kasutada Compeed ohatiseplaastrit. Ma vastan Teie küsimusele. Ohatist ehk teadusliku nikmetusega Herpes simpleks`i tekitaja on viirus. Ohatis on laialt levinud viirusnakkus, aga enamik inimesi pole tavaliselt oma haigusest teadlikud, kuna see avaldub ainult umbes 20% viirusekandjatest. Nakatumine toimub kokkupuutel haige inimese kehavedelikega vigastatud naha või limaskestade kaudu. Ohatise raviviisid on erinevad, kas siis kasutatavad retseptiravimid (mida määrab perearst) ja alati ka organismi immuunsüsteemi üldine tugevdamine (täisväärtuslik uni, sport, stressi vältimine...). Ohatise ravi sõltub haiguse raskusest, kestvusest ja korduva haigestumise sagedusest. Ohatise esinemisel on üheks oluliseks ravi osaks sümptomite leevendamine nagu valu, kipitus, sügelemine ja osad ravimid seda ka teevad. Paljudel juhtudel mööduvad ohatise väljendunud sümptomid 7 -10 päevaga iseenesest ja peale sümptomite leevendamise muud ravi ei vaja.
              Compeed Invisible ohatiseplaaster on mõeldud ohastisest tingitud ebameeldivate sümptomite leevendamiseks (nagu valu ja sügelemine...). Niinimetatud aktiivne toimeaine puudub. Compeed Invisible ohatiseplaastris on kasutatud hüdrokolloid tehnoloogiat, aktiivgeeli, mis toimib justkui teine nahakiht- see katab ohatise ja kiirendab organismi enda loomulikku taastumisprotsessi. Plaastril on seitse kliiniliselt tõestatud kasutegurit:
              1) Toimib kiiresti
              2) Peidab ohatise koheselt – esteetiline efekt
              3) Leevendab valu
              4) Vähendab sügelust, kihelust ja kipitust
              5) Vähendab punetust, paistetust ja villide teket
              6) Aitab ära hoida koorikute moodustumist
              7) Vähendab ohatise nakkusohtu

              Loodan, et eelpool kirjeldatust saite Teie vastuse oma küsimusele.

              Lühidalt kokku võttes on see lihtsalt tavaline ümmargune junn mis on teibist välja lõigatud. 12 euri 15 tk eest on ilmselgelt sellise asja eest liiga palju makstud. Eriti kui sellel mingit toimeainet pole.

              Kasutan edaspidi "rahvameditsiini" ehk hambapastat edasi. Vähemalt see toimib, erinevalt nendest plaastritest.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Olen ka ise aastas tavaliselt korra ohatise küüsis ning minu arust need plaastrid tegid asja hullemaks/suuremaks/nähtavamaks igal korral kui seda kasutasin. Loobusin neist ca 2-3 aastat tagasi.

                Kommentaar


                  Tänane WTF hetk kuulub Tartu Kaubamaja toidumaailmale. Magusaletis on müügil erinevad karbid/kotid kommide jaoks. Soovisime osta ühe kotti ja sinna sisse letist omakorda mõned maiustused et nö kingituseks viia. Selle peale teatas, teenindaja, et ta ei või meile kotti müüa kuna me tahame sinna sisse asju mis ei ole sinna mõeldud. Koti peal oli äkki Gustavi logo vms. Peale selgitust, et me siiski soovime neid komme mis välja valisime mitte teisi ja me tahame osta koti mitte seda niisama saada keelduti meile jätkuvalt seda müümast. Ja samatargalt sealt ära tuldud saigi. Oleks arusaadav kui need karbid/kotid oleks tasuta aga kuna nende eest tuleb maksta siis tekkis küsimus, et türipaide need seal on kui osta ei tohi. Ilmselt poleks poolti nii hinge täis ajanud kui kingitus poleks mõeldud ühe väga erilise sündmuse tarbeks.

                  Kommentaar


                    Hansacandle kalmuküünlad.

                    Kirjade järgi olevat põlemisaeg 1,5 päeva, mille mina oma ajuga teisendan 36-ks tunniks.

                    Sai pühapäeva õhtul surnuaias mõned küünlad pandud, arvestusega et ehk pole esmaspäeval (hingedepäeval) mahti minna, aga küünlad põlevad veel sel ajal ilusti. Selgus, et siiski oli mahti ja läksime uuesti (ilus vaadata kui terve kalmistu tuledemeres). Küünalde süütamisest oli möödas täpselt 25 tundi ja 4-st 3 olid juba ära põlenud ning 1 hingitses veel vaikselt põhja peal.

                    Loll saab surnuaias ka peksa krt.

                    Kommentaar


                      Tulistan puusalt.
                      Äkki põlekski küünal 36h ideaaltingimustel toas või kus iganes see parim võimalik paik oleks.
                      Sama case nagu autode kütusekulu mõõtmisega kusagil laboriruumides rullikute peal ainul veel hullema vahega.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                        Sama case nagu autode kütusekulu mõõtmisega kusagil laboriruumides rullikute peal ainul veel hullema vahega.
                        Kas autode kütusekulu pigem ei mõõdeta kuskil lamedatel ringiradadel, kus nad töristavad ühtlase a la 60km/h tempoga 100 kiltsa? Ei?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Kas autode kütusekulu pigem ei mõõdeta kuskil lamedatel ringiradadel, kus nad töristavad ühtlase a la 60km/h tempoga 100 kiltsa? Ei?
                          Ei.
                          https://en.wikipedia.org/wiki/New_Eu..._Driving_Cycle
                          Once a Gooner, always a Gooner

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Kas autode kütusekulu pigem ei mõõdeta kuskil lamedatel ringiradadel, kus nad töristavad ühtlase a la 60km/h tempoga 100 kiltsa? Ei?

                            rohkem laboris rullikute peal kus "linnasõit" on ühtlase keskmise kiirusega 19km/h ja "maanteesõit" ühtlase keskmise kiirusega 63km/h ja nii on mõõdetud seda 1970-st peale
                            Proud to wear Claret & Blue!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              Hansacandle kalmuküünlad.

                              Kirjade järgi olevat põlemisaeg 1,5 päeva, mille mina oma ajuga teisendan 36-ks tunniks.

                              Sai pühapäeva õhtul surnuaias mõned küünlad pandud, arvestusega et ehk pole esmaspäeval (hingedepäeval) mahti minna, aga küünlad põlevad veel sel ajal ilusti. Selgus, et siiski oli mahti ja läksime uuesti (ilus vaadata kui terve kalmistu tuledemeres). Küünalde süütamisest oli möödas täpselt 25 tundi ja 4-st 3 olid juba ära põlenud ning 1 hingitses veel vaikselt põhja peal.

                              Loll saab surnuaias ka peksa krt.
                              Ega küünlad koos polnud? Kui nad üksteist soojendavad, siis põlevad kiiremini.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rudy Vaata postitust
                                ega küünlad koos polnud? Kui nad üksteist soojendavad, siis põlevad kiiremini.
                                poltergeist!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X