320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
    Kui see on level, siis mina langesin lõksu Kui mitte, siis saab märgistamata läätsest aru, et ta on õiget pidi nõnda, et vaatad seda külje pealt. Kui otsad on pisut väljapoole kaardu, siis on valet pidi, kui lääts on normaalselt poolkera moodi, siis on õiget pidi.

    jep, vot selle nimi on teooria. Praktikas oli see vahetegu oluliselt raskem, sest mõlemat pidi oli lääts võrdlemisi sarnane. Kaugel antud pildil kajastatust

    Kommentaar


      Siis võbi tõesti öelda, et oled sellel alal nn. rookie alles. Samas oleneb ka sellest mis firma tooteid ostad.

      Kommentaar


        Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
        Siis võbi tõesti öelda, et oled sellel alal nn. rookie alles. Samas oleneb ka sellest mis firma tooteid ostad.
        ja siia ongi koer maetud. sita toote ostsin, sellest ka nutt ja hala.

        Kommentaar


          Ostsin CATi seljakoti, sest selle sisse oli õmmeldud slogan "built to last". Ja noh, nad teevad ju traktoreid ka. Peale umbes nelja reisi on see sunnik kolmest kohast lõhki nagu rätsepmeister Kiire pintsak.

          E: ja ma pean vist rõhutama, et need reisid olid rohkem nagu pühapäevapärastlõuna Paunvere kirikuaias, kui et õppesõit Venemaale mõisavalitsejaks.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Ostsin CATi seljakoti, sest selle sisse oli õmmeldud slogan "built to last". Ja noh, nad teevad ju traktoreid ka. Peale umbes nelja reisi on see sunnik kolmest kohast lõhki nagu rätsepmeister Kiire pintsak.

            E: ja ma pean vist rõhutama, et need reisid olid rohkem nagu pühapäevapärastlõuna Paunvere kirikuaias, kui et õppesõit Venemaale mõisavalitsejaks.
            Tundub, et nad jah viimasel ajal nagu kvaliteedis alla andnud. Ise olen ostnud mõned vabaaja käimad neilt, mis on pidanud ca 7-8 aastat vastu, pool sellest ajast tööd tehes ja muud retsi saades. Viimati sai 2 aastat tagasi kossid ostetud ja nood andsid juba peale poolt aastat käimist varvaste murdekohast järgi
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Tra. Paar kuud tagasi ostetud just mitte kõige odavama käekella kuupäeva ja kellaaja timmimise nupp on lampi ära tulnud ja kuhugi kadunud.Täna poes siis selgus, et kella eenduvatele osadele garantii ei kehti. Pakuti, et saadetakse kell Šveitsi tehasesse parandusse, transpordi ja parandusega seotud ca 40€ kulu peaksin aga kandma mina. Tundub, et järjekordne tarbijakaitse teema on tulemas...
              Nii. Saaga jätkub. Ühesõnaga on kogu jutt selline. Ostsin kella endale, mis esmapilgul tundus väga kena ja korralik. Mõni kuu pärast ostmist aga avastasin ühel hetkel, et kella nupp on jäljetult kadunud. Lihtsalt ära kukkunud, sest igasugune ära rebimine või tõmbamine on välistatud. Okei, mõtlesin, ju on mingi tehase praak. Kuna oli veel garantiiaeg, siis läksin tagasi firmasse, kust kella ostsin. Olin lootusrikas, et kell parandatakse või vahetatakse pikema jututa uue vastu. Firma, kust kella ostsin, on Kristiine keskuses asuv Aurum. Seal hakkas kellassepp juba osaliselt üleval tsitaadis toodud jama ajama. Rääkis pikalt ja laialt, et garantii ei kehti kella liikuvate ja eenduvate osade kohta. No karju appi! Millele garantii siis kella puhul üldse kehtima peaks?! Tema jauras oma sitta ja mina sõimasin vastu. Lõpuks ütles, et kuna mina olevat kella nupu küljest rebinud ja selle tegevuse tulemusel ka kogu ülejäänud kella sisemuse ära rikkunud, siis pole muud varianti, kui saata kell Šveitsi tehasesse parandusse. Kuna garantii nupule ei kehti, siis peaksin trantspordi ja paranduse eest maksma mina. Saatsin tüübi perse ja pöördusin tarbijakaitse poole. Seekord lahenes asi minule õnnelikult, sest kell käis Šveitsis paranduses ära, aga tasuma mina siiski ei pidanud.


              Kell toimis kuni möödunud detsembrini. Ja taas täpselt sama huinjaa. Järsku kella nupp jälle kadunud. Kuna garantii oli juba läbi ja seda Aurumi debiilikut ma enam nähaei tahtnud, siis läksin teise kellassepa juurde. Täpsemalt Kaubamajas asub Novitek OÜ. Seal oli üks esmapilgul üsna sümpaatne tüüp, kes rääkis, et see probleem on pigem kella viga, kui kasutaja viga ning tema on sellist probleemi ka varem näinud. Ühesõnaga erinevalt Aurumi debiilist mõistis, et viga on kellas, mitte kasutamises.

              Kas ma peaksin kella kuskil vaakumis hoidma, et see ei kuluks ja jumala eest õhuga kokku ei puutuks, muidu laguneb laiali?! Kell on kasutamiseks ja ma ei tea ühtegi teist isikut, kellel oleks elu jooksul kella nupp ära tulnud. Ja nüüd olen mina niivõrd eriline, et see juhtub pooleteise aasta jooksul teist korda...

              Tüüp lisas veel, et asi peaks olema parandatav ja kui vaja, siis teevad uue võlli, et nupp paremini kestaks ikkagi. Lisaks sõimas ka Aurumi debiilikut, kelle juures ma vahepeal olin käinud veel patareisid vahetamas ja kes selle paljaste kätega sisse oli pannud. Nii ei tohiks ükski kellassepp tegelikult teha. Leppisime kokku, et tüüp helistab mulle kahe nädala pärast ja annab teada, kas ja kuidas on võimalik kella parandada ning kui kalliks see mulle läheb. Väga okei, mõtlesin taas. Ühesõnaga kõik tundus normaalne ja oli lootus, et kell saab lõpuks normaalselt korda. Kaks nädalat möödus, mõned päevad lisakski. Lõpuks võtsin Novitek OÜ-ga ühendust. Kella vastu võtnud poisi asemel sattusin rääkima mingi debiilik-jõmmiga, kesmulle teatas, et kell on saadetud Šveitsi parandusse, sest nii rämedalt lõhutud kella pole võimalik neil parandada. Nii palju siis teatamisest enne parandamist... Järgnes taas pikk tiraad selle kohta, kuidas ma olen seda kella rämedalt rappinud ja ma pean üldse õnne tänama, et nemad leidsid üldse võimaluse selle parandamiseks.

              Loomulikult oli kella rappimisest asi kaugel. Küsisin siis debiilik-jõmmilt, et kas kella saab üldse kanda või peaksin seda klaaskarbis kaasas tassima, et see väliskeskkonnaga kokku ei puutuks? Või et peaksin ainult T-särgiga käima, et jope serv kellanupu vastu ei hõõruks? Tra. Kuna teha polnud midagi enam, sest kell tiirutas juba Šveitsi alpide vahel, siis jäin ootama kella naasmist euro-tripilt. Täna see lõpuks juhtus. Läksin siis kellale järgi, kus sattusin nii selle normaalse poisi ja debiilik-jõmmi peale. Oliselgelt näha, et poiss on asjalik, aga debiilik-jõmm üritab iga hinna eest klientidelt raha välja lüpsta. Ütles, et nemad sellise lõhkumise peale garantiid anda ei saa ja üldsegi peaksin ma kellaga hoolikamalt ümber käima. Kella peab siiski hoidma nagu ehet ning kell tuleb randmelt võtta esimese asjana ja peale panna viimasena, sest muidu võib see kella lõhkuda. Sõimasin tüüpi. Kell on tarbeese ja mõeldud kandmiseks. Vähemalt see kell, mille mina ostsin. See pole kell, mida ainult klaasi taga peaks hoidma. Dialoog kestis tükk aega, mille jooksul sain debiilik-jõmmilt kuulda silmiavavaid väiteid kellade kohta. Siin mõned neist:
              * Me ei saa anda tööle garantiid, sest kui autoga vastu puud sõita, siis klaasile ju garantiid ka ei saa. wtf.
              * Tegelikult peaks kellakeeramiseks ja kuupäeva sättimiseks pöörduma kellassepa juurde, sest tavainimene ei tunneta piisavalt ära.
              * Situatsioon pidavat olema sama, kui naine tõmbab kampsunit ära võttes oma kaelakee puruks.

              Nahhui raisk. Poisiga oleks saanud ehk veel asju ajada, sest tundus mõistlik. Debiilik-jõmm tundus olevat aga mingi suurem ülemus ja ei lasknud tal sisuliselt rääkidagi kogu aja jooksul. Raha maksin ära, et kell kätte saada, aga homme tuleb ette võtta kõne taas tarbijakaitsesse ning e-mail kella tootnud tehasesse. Faking hell.

              Resümee on aga see, et nendesse firmadesse ma oma jalga enam ei tõsta. Never.

              Kommentaar


                Noh, kui sa seda just ülekantud tähenduses ei mõelnud, et mõlemal korral sõimasid, siis on ehk tegu pada-sõimab-katelt efektiga?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Noh, kui sa seda just ülekantud tähenduses ei mõelnud, et mõlemal korral sõimasid, siis on ehk tegu pada-sõimab-katelt efektiga?
                  Ülekantud tähenduses mõeldud jah hetkel. Päris näkku ei hüpanud kellelegi nii. Kuigi kõik nende argumendid on täiesti mööda ja kohati oli enesevalitsemisega tõsiseid raskusi. Nagu seinaga räägiks.

                  Kommentaar


                    Aga ehk avaldad kah, millise firma kella õhukindlas klaaskarbis siis hoidma peab?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Aga ehk avaldad kah, millise firma kella õhukindlas klaaskarbis siis hoidma peab?
                      Kell on ClaudeBernardi oma. Sisuliselt selline, ainult sihverplaat on teist värvi.

                      Kommentaar


                        Ma olen Kaubamaja kellassepa juures paar korda käinud. Ei kujuta ette, kas olen suhelnud sama "jõmm-debiilikuga" seal, aga mäletan, et oli küll suht lennuka jutuga vend letis. Kogemused on mul küll olnud siiski positiivsed, viimati parandati seismajäänud kell (mis on mul 30-40 aastat vana) naksti päevaga ära ja tüüp ütles, et näed, panin su kellale uue klaasi ka. Kas just päris heast südmest, aga vähemalt arvel see klaas eraldi reana ei kajastunud.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Ma olen Kaubamaja kellassepa juures paar korda käinud. Ei kujuta ette, kas olen suhelnud sama "jõmm-debiilikuga" seal, aga mäletan, et oli küll suht lennuka jutuga vend letis. Kogemused on mul küll olnud siiski positiivsed, viimati parandati seismajäänud kell (mis on mul 30-40 aastat vana) naksti päevaga ära ja tüüp ütles, et näed, panin su kellale uue klaasi ka. Kas just päris heast südmest, aga vähemalt arvel see klaas eraldi reana ei kajastunud.
                          Teil mobiil muidu kellaaega ei näita?

                          Kommentaar


                            Kell on aksessuaar, mitte ajanäitaja. Minu omal on ka teatav sentimentaalne väärtus.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Kell on aksessuaar, mitte ajanäitaja. Minu omal on ka teatav sentimentaalne väärtus.
                              No siis on ikkagi eelkõneleja ise süüdi, et hakkas kellaaega korrigeerima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Teil mobiil muidu kellaaega ei näita?
                                Arvasin ka mina nii umbes 10 aastat, enam küll mobiili selleks ptstarbeks välja otsida ei viitsi. Ja siis muidugi see aksessuaari argument.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X