320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ütlesin, et sellisel juhul meie koostöö siin lõppeb, panin toru ära ja lolli näoga tööle tagasi.

    See pole hea märk, et selliseid maaklereid on järjest rohkem.
    Hea diili nimel tasub uhkus alla neelata. Mind ka ykskord mingi ahv jooksutas ja ma ei andnud alla ning lõpuks oli tal hâbi ja tuli hinnas oma paarkend % alla. Sul muidugi maakler selliseid diile teha ei saa, aga mõte stays

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      Hea diili nimel tasub uhkus alla neelata. Mind ka ykskord mingi ahv jooksutas ja ma ei andnud alla ning lõpuks oli tal hâbi ja tuli hinnas oma paarkend % alla. Sul muidugi maakler selliseid diile teha ei saa, aga mõte stays
      paarkümmend % hinnas alla korteri ostmisel? nihuija

      Kommentaar


        Maakler tundub täpselt selline amet, et kui elus mitte midagi muud teha ei oska või ei viitsi, siis maaklerina üritatakse korralikult pappi kokku lükata.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Maakler tundub täpselt selline amet, et kui elus mitte midagi muud teha ei oska või ei viitsi, siis maaklerina üritatakse korralikult pappi kokku lükata.
          Eriti praeguses turusituatsioonis, kus objektid müüvad end ise.

          Kommentaar


            ma koguaeg sama juttu rääkinud nagu Rudy ja Tofoa. Nüüd mingi hetk tagasi panin ühe objekti müüki ilma protsessi hoomamata... ja esimene kõne oli sõbrale, keda eluaeg "liigkasuvõtjaks" kutsunud . Eks seal keskmine % neid wannabe vendi rohkem, aga leidub ka asjalikke vendi. See 3k küll suur raha, mis maaklerile läheb, aga samas olen ise protsessi edasi lükanud mingi aasta aega + hea ja usaldusväärne maakler omakorda oskab ehk veidi kõrgemalt müüa. Päeva lõpuks ise nullist tehes võidadki oma hourly vms.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              paarkümmend % hinnas alla korteri ostmisel? nihuija
              Maatükk kõigest

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Eriti praeguses turusituatsioonis, kus objektid müüvad end ise.
                Uusarendused. Neid "müüakse" hetkel a la pressiteatena.

                (Pädeva) maaklerita midagi üürile anda või müüa, on küll aga rumalus - sul on võimalus lasta teisel inimesel enda eest joosta, mõelda.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                  (Pädeva) maaklerita midagi üürile anda või müüa, on küll aga rumalus - sul on võimalus lasta teisel inimesel enda eest joosta, mõelda.
                  Jep.
                  Kui ma kunagi Tallinnast eemal asuvat korterit omal käel müüa üritasin (oli veel eelmine buum), siis alatest augusti lõpust kuni novembrini ei tulnud mitte ainsatki kõnet. Novembris võttis ühendust kinnisvaramaakler, kes ise pidi elama sealt natuke edasi ja ütles, et teeb maaklertasu poole hinnaga, sest tal ju enda elukohaga seoses lihtsam asju ajada. Andsin talle isegi võtmest koopia, et endal lebom oleks.
                  Vähem kui kuuga oli diil tehtud, sest kutt saatis mingisse oma listi info laiali ja sisuliselt paari nädalaga oli huvilisi päris mitu ja asi sai kiirelt tehtud.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Ma olen 14 aasta jooksul Tallinnas elanud kuues erinevas kohas, kordagi pole see läbi maakleri käinud.

                    Kui korteri ostsin, siis oli maakler vahel, kuid korteriomanik teatas notari juures, et ta maksab kõik tasud ise ja võtab hinnast ka veel mingi viis tonni alla. Maakler ja omaniku tütar tegid mök ja äk, aga läbi ta läks.

                    Kommentaar


                      Üks lemmik lugusid tutvusringkonnast aastait tagasi oli puht kogemata: läks düüd korterit vaatama, maja välisukse ees nägi kedagi seismas, arvas et kohalik ootab midagi vms, astus aga edasi sisse sirge seljaga. Jõudes õigesse korterisse kohtus seal omanikuga ja mis seal ikka, vaatasid kiirelt üle ja lõid käed. Väljas ootaja oli siis maakler kes jäigi kogu astast kõrvale.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Üks lemmik lugusid tutvusringkonnast aastait tagasi oli puht kogemata: läks düüd korterit vaatama, maja välisukse ees nägi kedagi seismas, arvas et kohalik ootab midagi vms, astus aga edasi sisse sirge seljaga. Jõudes õigesse korterisse kohtus seal omanikuga ja mis seal ikka, vaatasid kiirelt üle ja lõid käed. Väljas ootaja oli siis maakler kes jäigi kogu astast kõrvale.
                        tollel ajal maaklerite ja müüjate vahel lepinguid ei tehtud...?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          tollel ajal maaklerite ja müüjate vahel lepinguid ei tehtud...?
                          Et kui müüja otsustab ise enda omanduse maha müüa, siis saab maakler seda keelata või kuidas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Et kui müüja otsustab ise enda omanduse maha müüa, siis saab maakler seda keelata või kuidas?
                            sellised asjad üldiselt lepingus on jah, et kui müüja otsustab pärast maaklertegevust ise siiski müüa, siis maksab kokkulepitud vahendustasu ikkagi.

                            Või kuidas sa seda ette kujutad? et müüja lepib maakleriga kokku, maakler 3 kuud tõmbleb, näitab, tegutseb ja siis müüja ütleb suk dik?

                            Kommentaar


                              Maaklerite kui parasiitide kuvand tuleneb (vähemalt üüritehingute puhul) tõenäoliselt asjaolust, et nende teenustasu lastakse tavaliselt üürnikul kinni plekkida – kelle huve nad ei kipu esindama ja kellel neist (minu kogemuse põhjal) mingit tolku pole.

                              Viimased kaks lepinguga lõppenud kogemust: 1) maakler jääb hiljaks, jupp aega ei leia trepikojast õiget ust üles, lõpuks kohale jõudes tutvustab korterit hoopis tollane üürnik, maakler põrnitseb samal ajal telefoni; pärast jah-sõna andmist kirjutab lepingusse sujuvalt remondifondi tasumise sisse, ehkki alguses oli teine kokkulepe. Klaarisime asja omanikuga ära, kes osutus väga toredaks ja vastutulelikuks; 2) maakler näitab kiirustades korteri ette, seejärel kibeleb ilmselgelt edasi jooksma kuhugi, iga küsimuse peale muutub aina närvilisemaks; hiljem saadab lepingu, kus kõik liigutused on karistatavad leppetrahvidega ja sellekohastele küsimustele tuleb vastuseks, et "lepingu koostas jurist, käituge normaalselt, siis ei juhtu ka midagi". Jällegi selgub, et omanik on seevastu üdini mõistlik inimene ja oluliselt meeldivam olnuks algusest peale temaga asju ajada.

                              Aga ju on müüjatele-üürileandjatele mingid asjad maakleri kaudu mugavamad. Kui nad teenuse eest ise tasuksid, jääks see dissonants ära.

                              Kommentaar


                                Tegelikuses on maakleri kaudu kogu üritus *turvalisem. Aga jah, häid maaklereid väga pole. N.ö rätsep-maaklerite otsimiseks on juba enesel teadmisi, kogemusi vaja.

                                *palju sõltub nüüd lepingust maakleriga, sest näiteks müügi korral võib maakler kõike head ja paremat rääkida, kuid puudustest mitte ning siis mingi aeg hiljem avastab ostja, et seinad polegi nii helipidavad ja hakkad aga plekkima.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X