320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui miski Eesti söögikohtades või kauplustes on märgitud kui 'vürtsikas', siis heal juhul on soola ja suhkrut lisatud; kui miski on 'väga vürtsikas', 'kuum' või 'kõrvetav', siis on võimalik ka üksik pipratera tuvastada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
      kui miski Eesti söögikohtades või kauplustes on märgitud kui 'vürtsikas', siis heal juhul on soola ja suhkrut lisatud; kui miski on 'väga vürtsikas', 'kuum' või 'kõrvetav', siis on võimalik ka üksik pipratera tuvastada.

      nii on.

      Kujutage nüüd ette et mõni mees ongi ainult selle järgi siin elanud ja läheb esimest korda Taisse ja küsib spicy või medium spicy toitu...

      Kommentaar


        Samas "vähesoolane kala" turult kalanäoga müüja käest osta on sisuliselt pooleks meresoolaga
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Otsustasin esimest korda elus proovida kätt snuukrilaual. See, et ma sakin selles on täitsa okei. Aga see, et piljardisaalis Club147 pole küte sees, oli ootamatu üllatus. Võib-olla ma ei saa millestki aru, aga tõenäoliselt ise sinna rohkem ei lähe.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Otsustasin esimest korda elus proovida kätt snuukrilaual. See, et ma sakin selles on täitsa okei. Aga see, et piljardisaalis Club147 pole küte sees, oli ootamatu üllatus. Võib-olla ma ei saa millestki aru, aga tõenäoliselt ise sinna rohkem ei lähe.
            Olen samuti kohanud selliseid covidiaegseid kokkuhoiupoliitikaid. Vist oli eelmine aasta mad murphys, kui korraldati viktoriin. Kõik olid jopedes ja õllekraanide valik oli täpselt ainult alekoki piss. Tuletas kooliaegu meelde!
            snuukriks-piljardiks soovitan minna tellari Hill Hilli
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Lufthansa.
              Tahtis muuta mu lennuaegu jälle, aga kuna olin jõudnud endas arusaamisele, et ei viitsi kuhugi minna otsustasin raha tagasi küsida. Üks klikk meilil soovitud kastikese, 3 päeva hiljem kinnitusmeil, et raha kantakse tagasi ja vähem kui nädalaga raha arvel.
              iizi
              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Lufthansaga möödunud sügisest nii positiivne kui negatiivne näide.

              Neljast lennust üks pandi cancelisse ja tuli lakooniline meil muudetud broneeringu kohta, kus 4 lennu asemel 3. Mingeid asendusi tühistatud lennule automaatselt ei pakutud ja ainus võimalus oli vaid helistada. Helistamine sinna on tüütu ja aega kulutav tegevus, aga pärast 2 päeva proovimist ja lõpuks ca 15 minutit ootejärjekorras oodates sain liinile.
              Telefoni teel oli õnneks teenus hea ning sain väljuva lennu palju mugavamaks ja kiiremaks, kui algne läbi Baseli variant.
              Kõik väga bro, kuni Tallinna lennujaama check-in letini, kus teavitati nagu muuseas, et kuna lennukid ülekoormatud, siis FRA's "stand-by", aga rahustati, et küll sealt kunagi ikka minema saame ja kui ei saa, siis hüvitatakse ööbimine ja värki See oli ilus hommiku-šokk, aga õnneks läks lõpuks kõik siiski plaanipäraselt

              Möödunud kevadel lendasin SAS'iga ning tühistati ka üks lend neljast, aga seal pandi automaatselt asendus ja küsiti lihtsalt kinnitust, et kas lennuajad sobivad.
              Kuidas ma Lufthansaga Marokos käisin. Üldiselt Lufthansa tundub hea firma nii kaua, kuni midagi perse läheb.

              Oli Tallinn-Frankfurt-Marrakech lend. Siis 4 nädalat enne lendu keelas Maroko valitsus kõik saabuvad lennud Saksamaalt ära. Lufthansa süsteemist kadus 1 ots ära. Tuli selleteemaline kiri.

              Helistasime 2 korda Lufthansasse uurimaks, kas me saame seda ümber tõsta ja kas me saame ümber tõsta Tallinn-Istanbul-Marrakech liinile. Kinnitati, et saab. Samuti tõsteti. Süsteemis oli näha.
              Päev enne lendu, kui sa hakata check-ini tegema, me seda paraku teha ei saanud. Süsteemis oli lend olemas, aga vajalikud klikid nende poolt olid tegemata, et meid sinna lennule tõsta.

              Niisiis lennueelsel päeval helistame:
              1. kord: Jah, Istanbuli ei oleks tohtinud panna, ma panen teid Brüsseli lennule. Edasi kaob inimene kõnest ära ja süsteemis ei muutu midagi
              2. kord: Jah, me muudame ära. Kaob telefonilt ära ja rohkem ei vasta.
              3.-5. kord: sama skeem

              Peab mainima, et iga kord liinile saamiseks kulus vähemalt 42 minutit. Päev hakkas juba lõpu poole jõudma. Kui viimast korda ootasime üle tunni, otsustasime, et enam ei jaksa. Peas juba loobusime kõigest ja mõtlesime, kuidas läheme hoopis Egiptusesse vms ja jääme rahast ilma.

              Paralleelselt proovisime ka nende online chatti kogu aeg. Lõpks ma hakkasin sinna chatti räntima, et lend on 6h pärast, meil pole pileteid jne ja mingi isik (soovin talle kõike head) vastas ja vormistas meie lennud ära.

              Ehk siis, mille üle ma tegelikult tahaks räntida, on Lufthansa klienditeenindus: 1. hui saabki löögile 2. 95% klienditeenindajatest ei aidanud, vaid tegid meie olukorra sitemaks. Kui mingi lend peaks ära jääma, siis minu soovitus on raha tagastada ja uut piletit ise osta, kui loota nende ümbertegemisele.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kuskil 2018 lõpus oli väga positiivne kogemus Lufthansaga. Naisel oli konverentsile minek ja oli Budgetair’i kaudu üldse piletid bookinud. Ca nädal enne lendu andis Budgetair teada, et väljalend muudeti 36h hilisemaks ja nemad ei saa midagi teha, tuleb leppida. Cancel ei olnud ka valik. Kuna naisel olid muud tegemised, võtsin ise asja ajada ja peilisin välja, et Lufthansal täitsa õigel kuupäeval väga mugav lend olemas. Kuna Budgetair kõnekeskus oli kohe selge dead end, siis võtsin järgmise kõne otse Lufthansale ja tunniga olid uued piletid postkastis. Tõsi, mingi 30-40min vist sellest pidin toru otsas ootel olema, enne kui löögile sain. See ka mingit muret ei tekitanud, et täiesti suvaline vend asja ajas.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Rõõm lugeda Lufthansa kohta, kui ise märtsi lõpus nendega Serbiasse lendan

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust



                    pikk tekt.
                    Mul muudeti lennuaegu kokku 6 korda ja seitsmendal loobusin. Sinna mahtusid nii lennuaegade muudatused, ära jäänud transfer lennud, muudatused lennufirmas ja ma ei tea mis veel. Kaks või kolm korda helistasin nende klienditoe telefonile. Mõlemal korral laupäevasel päeval. Esimene kord võeti vastu u viie sekundiga. Teisel korral mõne minutiga. Asjaajamine oli väga arusaadav ja hea mõlemal juhul. ... või helistasin ma kolm korda. ei mäleta enam. Aga no vahet pole.
                    Samas on lähedasel sõbral jällegi väga negatiivne kogemus piletite tühistamisega. Et eks ta veits selline "kuidas joppab case".

                    Kommentaar


                      Novembris oli Prahas koondise mäng ja Lufthansa kaudu sai edasi-tagasi bookitud. Sinnaminek oleks olnud läbi Zürichi Swissiga, aga üks ots jäi ära ja pakkusid kas pileti vahetust, ühe suuna raha tagastust või kogu reisi tagastust. Sai siis kõnekeskusega ühendust võetud ja uuritud alternatiive. Lubati ükskõik millisele endale sobivale variandile ringi bronnida ja timm. Kõne järjekord oli ca 15min.

                      Hoolikas peab olema nende kolme kastikeste vahel, mille nad sulle lendude muudatuse emailis ette panevad. Reisikaaslane vajutas ilma süvenemata ühele valikule ära ning hiljem ühendust võttes enam muuta ei saanud asenduslendudele, kui võttis juba kogemata ühe suuna refundi vastu. Lufti veebilehele edasi suunates andis lihtsalt teada, et otsus kinnitatud. Hea tava oleks, kui emailis valikut tehes suunaks kodulehele kus saad uuesti confirmida oma otsust. Ise seal neid siniseid kastikesi üldse ei puutunud ja otsustasin enne klienditeenindusega ühendust võtta.

                      Kommentaar


                        Amserv Järve. Mida uttiv teenindamatuse kultuur.
                        Juhtus nii, et kindlustus-case, parklas tehti minu autole paar iluviga pamperile külge. Nii õrnalt, et isegi ükski kinnitus ei tulnud lahti, aga mitte ilus vaadata ja vaja korda teha. Kuna mul kogemusi selles vallas ei ole, siis hakkasin enda kindlustuse websitel andmeid täitma kuni komistasin koha otsa, kus tuli valida teenindus. Ok kuna aeg oli mulle oluline, siis vaatasin et Amserv Järve, mitte kaugel kodust. Helistan küsin, kuidas aegadega on jne, vastab asjatundlik noormees, selgitab, et tulge siia kohale me teeme teie eest kõik ära, kindlustusjuhtumi ka, ajad on kiired, kõik üldse väga ok. Telefonis tunduski ok.
                        Kohale minnes võtan järtsu pileti ja hakkan ootama. Krt ma ei tea palju neid seal teenindajaid oli aga ma olin ainus klient ja voilaa 45! minsa pärast tuli mu nr. Järgmiseks paluti mul täita paberil seesama ankeet õnnetusjuhtumi kohta mida ma juba netis olin täitnud. Wtf. Ok sai asjad ära tehtud. Lubati helistada, kui teise poolega kokkuleppele saadakse. Ajaks pakuti "järgmine nädal või nädala jooksul". Ok sounds fine.
                        3 nädala pärast ei ole keegi helistanud, meilile ei ole keegi ka mitte midagi saatnud. Helistan ise. "Oi jah näe 2 minutit tagasi just tuli meile teiselt poolt kinnitus, et kõik on ok ja võite auto siia tuua". Ok millal ma siis toon? 2 nädala pärast. Wtf te ütlesite et teil käib asi kiiresti jne jne hetkel juba kuu teie nahka läinud. Ei me pole seda öelnud võta või jäta. Kuna vaeva juba nähtud siis ok. Toonitatakse, et olge siis kohe kell 8 hommikul ukse taga.
                        Auto parandusse andmise hommikul olen kell 8:05 teeninduses, võtan nr, teenindussaalis on u 10 inimest juba, teenindajaid u 5 kes ei tee midagi. Sinna kuhu ma peaks enda auto üle andma pole mitte kedagi. Ootan 25 minsa ja selle aja jooksul järts ei kahane ja keretöödesse pole ka mitte ühtegi teenindajat ilmunud. Lähen infosse ja küsin, mis toimub, kas keegi tööd ka teeb? Lubatakse uurida. 5 minsa pärast ollakse tagasi ja öeldakse, et varsti jõuab keegi. Sel momendil viskas viisakalt kopsu üle maksa ja küsisin mida krdit siin toimub? Minuga ühines üks vanem naisterahvas kes oli juba enne mind oodanud samade küsimustega. Mindi uurima. 5 minsa pärast tuldi tagasi ja saime kompromissile, et ma annan võtmed teenindusse, jätan kontaktid ja ise sebivad kuidas korda saavad. Nüüd ootan ja vaatan, kas saavad homseks korda või mitte.

                        Aga mis kuradi teenindus see on, kus 1.5h istud lihtsalt salongis, kus kellegi vastu ei tunta huvi? Ei soovita seda putkat.

                        Kommentaar


                          Hehe, mõtlesin, et Info autot on raske ületada, aga Amserv on seda suutnud.

                          Kommentaar


                            Esinduste tavaline praktika ju.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Esinduste tavaline praktika ju.
                              Škoda Laagri esinduses pole õnneks sellist praktikat kohanud

                              Pole seal järjekorras kunagi pidanud üle mõne minuti ootama, sest kui parajasti teenindaja hõivatud, siis alati võtab keegi teine üle ja paneb asja töösse või teeb muu vajaliku.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust

                                Škoda Laagri esinduses pole õnneks sellist praktikat kohanud

                                Pole seal järjekorras kunagi pidanud üle mõne minuti ootama, sest kui parajasti teenindaja hõivatud, siis alati võtab keegi teine üle ja paneb asja töösse või teeb muu vajaliku.
                                +1 Škoda esindused on tõesti kiiduväärt!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X