320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaotasin ID kaardi. Tead, et digiriik ja värki, uue taotlemine on iizi-piizi.
    Ja siis

    • Sõrmejäljed ei ole kehtivad. Uute sõrmejälgede andmiseks, mugavaks foto tegemiseks ning vajadusel allkirja uuendamiseks pöördu palun teenindusse. Teeninduste asukohad leiad siit: www.politsei.ee/et/asukohad/teenindused. Juhul, kui viibid välismaal, pöördu palun sõrmejälgede andmiseks lähimasse saatkonda.
    nagu, mispask see on?
    Mis need muutuvad ajas või?

    -e- brooneerimsiel Tallinnas varaseim aeg - 22.12
    Täislappes värk.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Kaotasin ID kaardi. Tead, et digiriik ja värki, uue taotlemine on iizi-piizi.
      Ja siis


      nagu, mispask see on?
      Mis need muutuvad ajas või?

      -e- brooneerimsiel Tallinnas varaseim aeg - 22.12
      Täislappes värk.
      Tehnoloogia millega neid salvestatakse kaardile muutus, kuna USA jne võtsid mingi uue asja kasutusele.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Tehnoloogia millega neid salvestatakse kaardile muutus, kuna USA jne võtsid mingi uue asja kasutusele.
        Kui ma viimati kontrollisin, elasime Eesti Vabariigis, mitte USAs. Ei?

        Kommentaar


          no ma pakun, et oma eesti kaardiga igalepoole minekuks on vaja, et sa saaks ta masinatest läbi lasta, mis teda kontrollivad ... ning erinevalt sõrmejälgedest, need ilmselt muutuvad ajas tõesti
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
            Kui ma viimati kontrollisin, elasime Eesti Vabariigis, mitte USAs. Ei?
            No dokument on vajalik asi isiku tuvastamiseks ka väljaspool meie riigi piire, samamoodi tulid ju mõned aastad tagasi uued passid kus ka igasugused moodsad vidinad sisse integreeritud.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Tehnoloogia millega neid salvestatakse kaardile muutus, kuna USA jne võtsid mingi uue asja kasutusele.
              ee ilmselt rumal küsimus, aga ..... kas siis USA-s jne on uued lugemise seadmed? Kui nii, siis ei peaks kehtima seal ka terve hunnik passe ning olemasolevaid ID kaarte? Ja passid tehakse meil kehtivusega 10 aastat.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Tehnoloogia millega neid salvestatakse kaardile muutus, kuna USA jne võtsid mingi uue asja kasutusele.
                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                ee ilmselt rumal küsimus, aga ..... kas siis USA-s jne on uued lugemise seadmed? Kui nii, siis ei peaks kehtima seal ka terve hunnik passe ning olemasolevaid ID kaarte? Ja passid tehakse meil kehtivusega 10 aastat.
                Igal asjal on oma üleminekuaeg, aga üldiselt tava ikka selline, et kui mingi teema tuleb, siis uute dokumentide väljastamisel enam vanat moodi teha ei saa ja need juba uutel tingimustel.

                Kui biomeetrilised passid tulid, siis ei olnud ju ka koheselt seda nõuet ümber vahetada ja vanad passid kehtisid kuni kehtivuskuupäevani, aga siis oli ka teema, et need kes soovisid USA't külastada viisavabastusprogrammi alusel, pidid passi biomeetriliseks vahetama.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Sõrmejäljed "kehtivad" andmebaasis 59 kuud ja võivad muutuda elu jooksul. Mis see USA siia puutub ei oska öelda - meil on samad reeglid kehtinud juba väga väga pikalt. ID-kaardiga seoses muutus hiljuti asjaolu, et sinna peale kantakse ka nüüd sõrmejäljed aga USAsse reisimise puhul pole ID-kaardiga midagi peale hakata.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Kaotasin ID kaardi. Tead, et digiriik ja värki, uue taotlemine on iizi-piizi.
                    Ja siis


                    nagu, mispask see on?
                    Mis need muutuvad ajas või?

                    -e- brooneerimsiel Tallinnas varaseim aeg - 22.12
                    Täislappes värk.
                    Muutuvad jah - lõikad näppu ja kasvatad armi või kärsatad vastu pliiti ära.

                    Sõrmejälgede andmiseks pole mõtet aega broneerida. Annad teeninduses suvalisel ajal oma sõrmejäljed ära, aga ära jumala eest taotlema teenindusse jää. Mine koju tagasi ja taotle netis.

                    Kommentaar


                      No ma bronnisin Haapsallu 19.11. Vahepeal tuli ka kinnipandud id-kaart välja, seda lähen lahti tegema uuesti. Aga no rip värk siis nende sõrmejälgedega.

                      Lihtsalt nii statistika mõttes - kui mul tekiks mõte reisida USAsse, siis kas ma peaks pm uue passi praegu tegema?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        No ma bronnisin Haapsallu 19.11. Vahepeal tuli ka kinnipandud id-kaart välja, seda lähen lahti tegema uuesti. Aga no rip värk siis nende sõrmejälgedega.

                        Lihtsalt nii statistika mõttes - kui mul tekiks mõte reisida USAsse, siis kas ma peaks pm uue passi praegu tegema?
                        Mis ajast sul see pass on? Millal aegub?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Mis ajast sul see pass on? Millal aegub?
                          2018 tehtud . 10 aastat

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            2018 tehtud . 10 aastat
                            Siis peaks täiesti korras olema, aga viisa tegemisel kontrollitakse selline asi ikkagi üle.

                            Kommentaar


                              Tulin üle mitme aasta Lidosse sööma ja peaks mainima, et hinnad on ikka kuradi kõrged.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Tulin üle mitme aasta Lidosse sööma ja peaks mainima, et hinnad on ikka kuradi kõrged.
                                Kui ma õlle Vatikanist 100m kaugusel restoranis ostsin ja pärast arve pealt 16€ välja lugesin, siis öeldi mulle "you know where you are". Ehk siis hinnad Tallinnas (kesklinnas, Solarises?) ongi igate pidi kasvanud kõrgustesse. Nagu mu Enefiti aktsia.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X