320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      American Juggalo is a look at the often mocked and misunderstood subculture of Juggalos, hardcore Insane Clown Posse fans who meet once a year for four days at The Gathering of the Juggalos.

      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Too long to watch
        sigpic

        Kommentaar


          ei teadnud kas siia või 'tähelepanekud elust enesest', saab siia
          ★★★★★★

          Kommentaar


            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                ESPN 8 - The Ocho

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Rebane ja jänes on juba pikemat aega metsas koos sõbrustanud kuni üks päev ütleb jänes:
                    "Kuule rebane... Me oleme juba kaua üksteist tundnud ning mis sa arvad kui paneks õige leivad ühte kappi?"
                    Mõeldud-tehtud. Peale paari kuud kooselu otsustavad siis järelpõlve tegema hakata, kuid vahet ei ole mis nad teevad mitte midagi ei aita.
                    Otsustavad siis arsti juurde minna.
                    "Me oleme juba mitmeid kuid proovinud, ööd ja päevad, kuid ei midagi."
                    Arst vaatab nende poole, ohkab, ja ütleb:
                    "Poisid, poisid..."

                    Kommentaar


                      Elijah läheb keset nädalat oma rabi juurde ja kurdab: "Teate, selline lugu juhtus - minu ratas varastati eelmisel nädalal sünagoogist ära!".
                      Rabi läheb kergelt endast välja ja kukub kiruma: "Oioioi, see on nüüd küll hirmus lugu. Kuidas siis kohe nii, et varastati ära. Ja veel otse sünagoogist. Halb. Väga-väga halb lugu!".
                      Elijah jääb nõutult otsa vaatama ja mõnda aega mõtlevad siis kahekesi, mida peale hakata. Lõpuks tuleb rabil mõte: "Tead, mul tuli plaan. Järgmisel teenistusel kui tavaosa läbi saab, siis ma loen kõva häälega ja hästi aeglaselt ette 10 käsku. Sina istu esimesse ritta ja kui jõuan käsuni "Sa ei tohi varastada", tõuse püsti ja vaata inimestele silma. Nii saad kohe aru, kes Su ratta varastas!".
                      Elijah on lahendusega väga rahul, läheb koju ja tuleb järgmisel korral õige aegsasti kohale. Rabi jõuab käskudeni, mees hüppab püsti ja kukub rahvast jõllitama. Pärast jutlust läheb Elijah rõõmsalt rabi poole, too kohe küsima: "Noh, kuidas töötas?"
                      Elijah vastu: "Oh, töötas. Hästi töötas! Nii kui jõudsid käsuni "Sa ei tohi abielu rikkuda" tuli mul kohe meelde, kuhu oma ratta jätsin!"

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Elijah läheb keset nädalat oma rabi juurde ja kurdab: "Teate, selline lugu juhtus - minu ratas varastati eelmisel nädalal sünagoogist ära!".
                          Rabi läheb kergelt endast välja ja kukub kiruma: "Oioioi, see on nüüd küll hirmus lugu. Kuidas siis kohe nii, et varastati ära. Ja veel otse sünagoogist. Halb. Väga-väga halb lugu!".
                          Elijah jääb nõutult otsa vaatama ja mõnda aega mõtlevad siis kahekesi, mida peale hakata. Lõpuks tuleb rabil mõte: "Tead, mul tuli plaan. Järgmisel teenistusel kui tavaosa läbi saab, siis ma loen kõva häälega ja hästi aeglaselt ette 10 käsku. Sina istu esimesse ritta ja kui jõuan käsuni "Sa ei tohi varastada", tõuse püsti ja vaata inimestele silma. Nii saad kohe aru, kes Su ratta varastas!".
                          Elijah on lahendusega väga rahul, läheb koju ja tuleb järgmisel korral õige aegsasti kohale. Rabi jõuab käskudeni, mees hüppab püsti ja kukub rahvast jõllitama. Pärast jutlust läheb Elijah rõõmsalt rabi poole, too kohe küsima: "Noh, kuidas töötas?"
                          Elijah vastu: "Oh, töötas. Hästi töötas! Nii kui jõudsid käsuni "Sa ei tohi abielu rikkuda" tuli mul kohe meelde, kuhu oma ratta jätsin!"
                          See nali töötaks siis paremini, kui Elijah käsu ajal "sa ei tohi abielu rikkuda" püsti hüppaks ja padavai jooksu paneks. Ja pärast ütleks, et mulle meenus...

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              "The scariest thing about this world war 3 starting is that we are on the Germans side. They've never won a world war yet."
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                "The scariest thing about this world war 3 starting is that we are on the Germans side. They've never won a world war yet."
                                Kolm on kohtuseadus.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X