320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Veits nalja\'

    Seletuskiri kindlustusele

    Vastuseks Teie palvele lisainformatsiooni osas tahaksin Teid teavitada järgmises:
    Õnnetuse kirjeldamise 3. küsimuse vastusena kirjutasin oma õnnetuse põhjuseks “mõtlematu teguviis”. Teie palusite mul see täpsemalt lahti seletada, mida ma käesolevaga ka teha püüan.
    Olen elukutselt katusepanija/katusekatja. Õnnetuse päeval töötasin üksinda ühe seitsmekorruselise uusehitise katusel. Kui oma tööga valmis sain, oli mul 250 kg katusekive üle jäänud.
    Kuna ma neid treppi mööda alla tassida ei tahtnud, otsustasin nad tünniga, mis oli kinnitatud köie otsa, mis omakorda jooksis üle rulli, hoone väliskülge pidi alla lasta. Niisiis kinnitasin ma all köie maa külge, läksin katusele ja laadisin tünni täis. Siis läksin jälle alla tagasi ja sidusin köie lahti. Ma hoidsin seda kindlalt käes, et siis 250 kg katusekive aeglaselt alla lasta.
    Kui Te 11. küsimuse vastusest õnnetuse kirjeldamise formularis järele vaatate, märkate, et minu tookordne kehakaal oli umbes 75 kg. Kuna ma olin väga üllatunud, kui äkitselt maapinna jalge alt kaotasin ja mind ülespoole tõmmati, kaotasin ma igasuguse otsustamisvõime ja unustasin köiest lahti lasta.
    Ma usun, et siinkohal ei pea ma ütlema, et aina suurema kiirusega hoone külge pidi üles kihutasin. Umbes kolmanda korruse kõrgusel kohtusin ma tünniga, mis ülevalt tuli.
    See seletab minu koljuluumurdu ja murdunud rangluud. Vaid põgusa pidurduse järel jätkasin üleskihutamist ja ei peatunud enne, kui mu käe esimesed sõrmelülid olid rulli vahele muljutud.
    Õnnekombel säilis mul kiire otsustusvõime ja ma hoidsin valust hoolimata kogu jõuga köiest kinni. Ometigi paiskus tünn umbes samal ajal vastu maad ja tünnipõhi lõi tünnist lahti.
    Ilma katusekivideta kaalus tünn umbes 25 kg. Siinkohal viitan ma veel kord minu 11. küsimuses ära toodud 75kilosele kehakaalule. Nagu Te endale võite ette kujutada, alustasin ma nüüd kiiret laskumist. Kolmanda korruse kõrgusel kohtusin jälle, seekord altpoolt tuleva, tünniga.
    Sellest tulenevalt murdusid mõlemad pahkluud ja tekkisid marrastused jalgadele ja alakehale. Kokkupõrge tünniga aeglustas minu kukkumist, nii et minu vigastused kokkupõrkel kivihunnikuga olid kaunis väikesed ja ma murdsin endal vaid kolm selgroolüli.

    Mul on siiski väga kahju Teile teatada, et kui ma kivihunnikul lebasin ja tühja tünni üleval kuuenda korruse kõrgusel enda kohal nägin, uuesti otsustusvõime kaotasin. Ma lasin köiest lahti, mispeale tünn seekord vahepeatuseta alla tuli, mul kolm hammast välja lõi ja ninaluu murdis.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Veits nalja\'

      http://www.postimees.ee/080406/esileht/siseuudised/197561_1.php

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Veits nalja\'

        väga hea, kuid on tõestatud, et tünnil ei tule põhi alt.. kuna on ju koonuses.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Veits nalja\'

          Kusjuures mingisuguses saates tyybid proovisid seda järgi teha , küll nukuga , ja peaks mainima et toimis kül nii nagu kirjeldatud !
          Aga et tünn üles tagasi läheks pidid nad kõvasti neid tünni vitsu, vitsasi (kuidasiganes) , ära võtma.
          Ja jalgpall on parem kui seks !!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Veits nalja\'

            Algselt postitas No_Name


            Kusjuures mingisuguses saates tyybid proovisid seda järgi teha , küll nukuga , ja peaks mainima et toimis kül nii nagu kirjeldatud !
            Aga et tünn üles tagasi läheks pidid nad kõvasti neid tünni vitsu, vitsasi (kuidasiganes) , ära võtma.
            MYTHBUSTERS

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Veits nalja\'

              KOPLI KESKKOOLI MATA EKSAM

              Nimi:________
              Hüüdnimi:________
              Gangi nimi:_____________



              1.Siimul oli 0.5 kilo kokaiini. Kui ta müüb sellest 80g Matile 300 eegu
              eest ja 90g Ollile 4 soti eest, siis mis on ülejäänud kogu tänavahind
              mis talle kätte jäi?

              2. Daniel \"Pimpib\" 3 litsi.Kui iga litsi hind on 500 sotti sõidu eest,
              siis mitu sõitu peab päevas iga lits ära tegema, et Daniel saaks oma
              igapäevase 5000 eeguse hero laksu kätte?

              3. Narkar ostis 80 tonni eest kilo hero. Ta tahab seda segada jahuga, et
              maha müües saaks 20% kasumit. Kui palju peab ta selleks jahu segama?

              4. Trev sai 6 aastat röövmõrva eest ja 350 tuhhi saagiks mille asukohta
              ta ei avaldanud. Kui ta naine raiskab 33,1 tonni kuus, siis kui palju
              pappi on alles kui Trev välja saab?
              Boonuspunktid: Kui palju saab Trev juurde pärast oma naise mahalöömist?

              5. Kui keskmine sprei purk katab 22 m/2 (loe: ruutmeeter) ja keskmine täht
              on 1 m/2, siis kui mitu tähte saab maalida 8 purgiga nii et 16% sellest alles
              jääks?

              6. Leo varastab Joonase rulalaua ja Leo rulatab Joonase eest ära 50 Km/h.
              Joonas laeb oma väikest sõpra, 9mm\'st. Kui relva laadimine võtab 20
              sekki, siis kui kaugele jõuab Leo põgeneda enne kui ta vagaseks tehakse?
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Veits nalja\'

                siin olidki naljad väheke magedaks muutunud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Veits nalja\'

                  Algselt postitas ek


                  siin olidki naljad väheke magedaks muutunud
                  kurat...sõnusid ära!
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Veits nalja\'

                    Eesti muinasjutt
                    Kord otsustanud Tartu ja Viljandi mehed sõdima hakata. Mõeldud tehtud, panidki Lätile kallale. Suure hooga vallutanud aga Leedugi ja aina trüginud sinna lõuna poole. Ületanud veekogusid ja maid kuni lõpuks jõudnud ühe suure laia jõe äärde. Istunud siis eestlaste vanem väsinuna maha ja jäänud jõge silmitsema. Äkki kostusid tema suust sõnad: \"Nii ilus jõgi!\" Külarahvas hakanudki seepeale jõge Niiluseks kutsuma.


                    Eesti muinasjutt
                    Kord hakanud soome- ugrilased suurte maksude pärast mõisameestega tülitsema ja otsustanud läände minna paremaid jahimaid otsima. Kõndinud ugrilased päeva, kaks, tükki kolmandastki kuni jõudnud teelahkmeni. Üks tee viis põhja poole teine lõuna suunas. Kes targad olid läksid lõuna suunas.


                    Eesti muinasjutt
                    Kord otsustanud venelased minna Nuustakut vallutama. Mõeldud tehtud, läksidki suurele sõjaretkele. Sõdinud ühe päeva, sõdinud teise päeva, sõdinud tükki kolmandastki. Lõpuks väsinud ja löönud käega. Vaenlase väejuht vaadanud tagasi ja vibutanud rusikat, öeldes:
                    \"Ot tõ pläd!\"
                    Eestlastele hakanud see sõna meeldima ja pannudki koha nimeks Otepää.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Veits nalja\'

                      Algselt postitas Scooter


                      KOPLI KESKKOOLI MATA EKSAM

                      Nimi:________
                      Hüüdnimi:________
                      Gangi nimi:_____________



                      1.Siimul oli 0.5 kilo kokaiini. Kui ta müüb sellest 80g Matile 300 eegu
                      eest ja 90g Ollile 4 soti eest, siis mis on ülejäänud kogu tänavahind
                      mis talle kätte jäi?

                      2. Daniel \"Pimpib\" 3 litsi.Kui iga litsi hind on 500 sotti sõidu eest,
                      siis mitu sõitu peab päevas iga lits ära tegema, et Daniel saaks oma
                      igapäevase 5000 eeguse hero laksu kätte?

                      3. Narkar ostis 80 tonni eest kilo hero. Ta tahab seda segada jahuga, et
                      maha müües saaks 20% kasumit. Kui palju peab ta selleks jahu segama?

                      4. Trev sai 6 aastat röövmõrva eest ja 350 tuhhi saagiks mille asukohta
                      ta ei avaldanud. Kui ta naine raiskab 33,1 tonni kuus, siis kui palju
                      pappi on alles kui Trev välja saab?
                      Boonuspunktid: Kui palju saab Trev juurde pärast oma naise mahalöömist?

                      5. Kui keskmine sprei purk katab 22 m/2 (loe: ruutmeeter) ja keskmine täht
                      on 1 m/2, siis kui mitu tähte saab maalida 8 purgiga nii et 16% sellest alles
                      jääks?

                      6. Leo varastab Joonase rulalaua ja Leo rulatab Joonase eest ära 50 Km/h.
                      Joonas laeb oma väikest sõpra, 9mm\'st. Kui relva laadimine võtab 20
                      sekki, siis kui kaugele jõuab Leo põgeneda enne kui ta vagaseks tehakse?
                      Sisseastumiskatsed peaksid sellised olema igas koolis

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Veits nalja\'

                        Algselt postitas Scooter


                        KOPLI KESKKOOLI MATA EKSAM

                        Nimi:________
                        Hüüdnimi:________
                        Gangi nimi:_____________



                        1.Siimul oli 0.5 kilo kokaiini. Kui ta müüb sellest 80g Matile 300 eegu
                        eest ja 90g Ollile 4 soti eest, siis mis on ülejäänud kogu tänavahind
                        mis talle kätte jäi?

                        2. Daniel \"Pimpib\" 3 litsi.Kui iga litsi hind on 500 sotti sõidu eest,
                        siis mitu sõitu peab päevas iga lits ära tegema, et Daniel saaks oma
                        igapäevase 5000 eeguse hero laksu kätte?

                        3. Narkar ostis 80 tonni eest kilo hero. Ta tahab seda segada jahuga, et
                        maha müües saaks 20% kasumit. Kui palju peab ta selleks jahu segama?

                        4. Trev sai 6 aastat röövmõrva eest ja 350 tuhhi saagiks mille asukohta
                        ta ei avaldanud. Kui ta naine raiskab 33,1 tonni kuus, siis kui palju
                        pappi on alles kui Trev välja saab?
                        Boonuspunktid: Kui palju saab Trev juurde pärast oma naise mahalöömist?

                        5. Kui keskmine sprei purk katab 22 m/2 (loe: ruutmeeter) ja keskmine täht
                        on 1 m/2, siis kui mitu tähte saab maalida 8 purgiga nii et 16% sellest alles
                        jääks?

                        6. Leo varastab Joonase rulalaua ja Leo rulatab Joonase eest ära 50 Km/h.
                        Joonas laeb oma väikest sõpra, 9mm\'st. Kui relva laadimine võtab 20
                        sekki, siis kui kaugele jõuab Leo põgeneda enne kui ta vagaseks tehakse?
                        Oh, lahe. Minu klassivennaga välja mõeldud naljad juba soccernetti jõudnud:P
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Veits nalja\'

                          RIIGIEKSAMIKIRJANDI TEEMAD 2006

                          1. Ei kommentaari.
                          2. Juriidiliselt on kõik korrektne (Rein Lang).
                          3. Meie aja kangelane - tegelikkus või müüt? (Mailis Repsi
                          näitel)
                          4. Andres ja Pearu XXI sajandil ehk Kellele kuulub Chaplin?
                          5. Väga kerge on olla ebanormaalne (Peeter Oja).
                          6. Kõik teed viivad sinna kuhu vaja.
                          7. Kui sul pole reiti, siis pole sind olemaski.
                          8. Tõsielusari või surm! Minu 15 minutit kuulsust.
                          9. Pae tänava poisid.
                          10. Tšilli nii, et poleks piinavalt valus sihitult hängitud aastate pärast.
                          11. Puhas leht.

                          Allikas: Üleriiklik Eksami- ja Kutseoskuse Keskus

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Veits nalja\'

                            Algselt postitas ek

                            9. Pae tänava poisid.
                            kuradi geniaalne.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Veits nalja\'

                              Rajal kihutavad kaks Eesti laskesuusatajat. Äkki ühel saab võhm otsa.
                              Ta keerab võssa, võtab õlalt püssi ja karjub: \"Janno! Pane edasi! Ma
                              katan...\"

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Veits nalja\'

                                lapsesuu ei valeta!!! liiga head lihtsalt

                                ***vanaema ei päevita enam topless, sest tema topid on natukene lotendama
                                hakanud (6a)
                                ***vanaema on selline tädike, kellel enam hambaid pole ja kellel on paksud
                                kintsud. Ta paneb need ööseks öökapi peale (6a)
                                ***kana muneb mune, siga muneb vorste (5a)
                                ***koduloomad on need,kes roomavad seinte sees (7a)
                                ***kui mees topib munandid lehma sisse, siis tulevad kutsikad (6a)
                                ***need lehmad kes rohkem ringi jooksevad ja udarat raputavad, teevad
                                jogurtit(5a)
                                ***pastoril on kurb töö. ta peab inimesi maa sisse kaevama või ahjus
                                küpsetama(6a)
                                ***kui teed silmad lahti ja kõik on must, siis oled teadvuseta (7a)
                                ***vanemad inimesed lapsi ei saa. nende munasarjad on otsa lõppenud ja
                                mehel on lisaks veel proteesiprobleemid (9a)
                                ***armastus on siis , kui näed kedagi aga tunned seda kõhus(5a)
                                ***viljastamishetkel sulab isa emaga kokku (6a)
                                ***kui isa seeme ei lähe emme muna sisse, siis sünnib lihtsalt harilik
                                omlett(6a)
                                ***kui ikka lapsi ei saa, võib arst teha lapse katseklaasis, aga enamik
                                lapsi on tehtud tavaliste klaasidega (7a)
                                ***vanad mehed ei saa nokut eriti püsti ajada, ja kui see neil ka
                                õnnestub, siis ta langeb jälle ohates kokku (7a)

                                Ja mingi päris andekas vist tõestisündinud lugu:
                                ***Pisikesed tüdrukutirtsud taovad kossu. Pall lendab vutiplatsile mis on kohe kossuplatsi kõrval. Mingi \"suurem\" poisiuss virutab palli irvitades kuhugi võssa. Siis üks südikam plikatirts läheb toob palli ära ja jääb käed puusas vutiplatsile seisma ja tuleb VÄGA häälekalt välja sellise avaldusega: \"PRAEGU JAH KIUSATE MEID, AGA MÕNE AASTA PÄRAST TAHATE MEID NUSSIDA!!!\"


                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X