320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Veits nalja\'

    Kreisiraadio naljaninad:
    maamees Jaanes
    Alev Ström
    Emås Ström
    Isås Ström
    Mõttetu Mees
    kivipallur Jürto Nii-Dommzonn
    Jürarrac
    Külvi Saast
    Taevoo Tiko
    Kadett Tühi-Kargaja
    Ät Punktee
    Enni St.ee
    Anti Depressant.ee
    Kree Tiit
    Tee Peet
    Lutsu Kommer
    Koit Figaro Siin Haavatud Seal
    Tall Llinn
    Urmas Laht
    Hanskan Toss
    Sviit Hõum
    Haimar Link
    Aksel E. Rant
    Anu Reksia
    Laivi Tuvahe
    Jüri Öö
    Harli-Teeviit Sonn
    Vassiili Jaava
    Toilet Duck
    Zuts
    Javalmis
    Maizi Pulgad
    Kert Ämmapets
    Mego Pastard Vitjuhhin
    Rünno-Richard-Rein Kasepats-Pidur
    Pao Aok
    Meeme Mee
    Ain Zak
    Leedo Toost
    Ülvar
    Piitsut
    Hõmmet
    Tipp
    Jatäpp
    Dr. Tsaar-Droll-Dramm
    Raul-Jaak-Ervin Üks-Jalgvärav
    linnud Tõnisted
    Dmitri Kida
    Poeezia Komissarova
    Mürav Kosila
    Kolju Murru
    Pepe Šmõud
    Pekka de Biitel
    Tseesar Veesaar
    Rootsi Kunn
    Seginägu Zarja

    Kommentaar


      Saatejuht:
      "/.../ Millal ise viimati kalale jõudsite, hr. President?"

      Rüütel:
      "Jaa, Eesti on tõesti mereriik ja Eesti rannajoon on 3600 km pikk ja kui ennesõjaaegsel perioodil Eesti Vabariigis elas küllalt suur osa Eesti elanikkonnast just rannaäärsetel aladel. Selle viimase nõukogude aja vältel paratamatult sealt lahkuti, sest see oli nii range kontrolli all, et ei olnud võimalik suhelda isegi siis ülejäänud Eesti territooriumil elavate inimestega. Seetõttu rannaelu nagu ahenes ja vähenes. Ja nüüd on aga rannaelu taastumas ja mitte ainult rannarahvas ei ole pöördunud tagasi oma esiisade maale, vaid ka kogu Eesti rahvas kasutab seda imeilusat loodust, mis siis rannajoone näol ja mere näol on olemas. Aga mina olen tõesti aastaid küll mere ääres käinud, aga kalale ei ole saanud. Elutempo on nii kõrge olnud, et ei ole aega olnud. Paar aastat tagasi kahel, paaril korral abikaasaga käisime väikse aerupaadiga Saaremaal, siis oma kodukohas, merel ja sellega ongi piirdunud kõik.
      Küll aga ma olen kalal käinud, aga ma ei saa nimetada ennast suureks kalameheks. Aga ma olen teinud alati nii, et perele 1-2 kala olen saanud, nõnda, et on võimalik lõuna- või õhtusöök seda kala ühiselt maitsta. Nii et ma olen niisugune, võiks öelda, loodushoidlik kalamees."
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Jules Verne on saanud väärilise mantlipärija:

        Saaremaa jõukaim mees, praamikuningas Vjatšeslav Leedo ütles, et Saaremaa silda kümne aasta jooksul ei tule.

        “Ma loodan, et inimestele tuleb mõistus pähe. Sillaehitus on sama nagu tooks praegu laevandusse purilaeva. Sild on eilne päev,” on Leedo kindel.

        “Ma ei usu, et sõidame ka 30 aasta pärast samade autodega ja üle silla. Ma ei tea, kas see tuleb 25 või 50 aasta pärast, aga lõpuks kaovad ka laevad ära. Ka sillad kaovad ära. Tehnika areneb,” rääkis Leedo Eesti Ekspressile.

        “Ma olen päris kindel, et tuleb see aeg, kui inimene ronib ühest pistikust sisse ja tuleb teisest välja,” lisas Leedo.
        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar


          Töökaaslane spämmis mind säändse Delfi (vist) foorumi katkega.

          vahtraleht

          Autor: Ceity
          Aeg: 09 -13-06 10:17

          Paluksin abi, nimelt mure on selline, et kuna olen veel algaja juht, siis kasutan sõidukil seda magnetiga vahtralehte, kinnitasin ta Landcruiseri tagaluugi külge ( välja poole ). Nüüd tahab mul mees minu autot kasutada, kuid seda magnetiga vahtralehte ei saa enam kuidagi sealt kätte.
          Ilmselt on magnet väga kõva. Füüsiliselt ei jõua seda sealt keegi ära tõmmata.
          On kellegil kogemusi, mida teha? Olen juba tõesti seda meelt, et tuleb tõesti terve tagaluuk välja vahetada, nagu autoesinduses soovitati.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Töökaaslane spämmis mind säändse Delfi (vist) foorumi katkega.

            vahtraleht

            Autor: Ceity
            Aeg: 09 -13-06 10:17

            Paluksin abi, nimelt mure on selline, et kuna olen veel algaja juht, siis kasutan sõidukil seda magnetiga vahtralehte, kinnitasin ta Landcruiseri tagaluugi külge ( välja poole ). Nüüd tahab mul mees minu autot kasutada, kuid seda magnetiga vahtralehte ei saa enam kuidagi sealt kätte.
            Ilmselt on magnet väga kõva. Füüsiliselt ei jõua seda sealt keegi ära tõmmata.
            On kellegil kogemusi, mida teha? Olen juba tõesti seda meelt, et tuleb tõesti terve tagaluuk välja vahetada, nagu autoesinduses soovitati.

            mina arvan et mitte terve tagaluuk ei tule välja vahetada vaid oleks vaja uus auto üldse osta....see vana läheb romulasse juba.

            Kommentaar


              Hunt tuleb baari ja viskab jalad ülbelt baariletile.
              "Mune!" ütleb hunt.
              Baarman jääb imelikult vaatama, kuid küsib siiski:
              "Praetult või keedetult?"
              "Süga!" vastab hunt.
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                väljavõtteid 112'le saabunud kõnedest:

                Ma ei tea, mis temaga juhtus, aga praegu ta keeras pea seina poole, näitas keelt ja läks siniseks.
                Puuk, kes mind hammustas, oli puukentsefaliidi sarnane.
                Kas täid võivad vitamiinipuudusest tekkida?
                Astus kilpnäärme peale, kukkus trepist alla, nüüd on jalatrauma.
                Oleme juba kuu aega hädas sügelistega, kas tõesti siis kiirabi ei saa aru, kui tõsine asi see on, et appi ei tule!
                Tegin oma sõbrale heast tahtest süüa, aga ta ei saa, ütleb, et see on masinaõli.
                Mul on kodus insuldihaige ema. Eile andsin viina, hommikul polnud häda midagi, nüüd esineb krampe.
                Tupest leiti kardionellapisik, mees nõudis suuseksi ja nüüd on kurk ka punane.
                Meile tuli kaks päeva tagasi võõras mees. Eile ajas veel suppi riietele, nüüd vaatasime jõuluküünaldega, et on surnud.
                Süda lööb muudkui kolks ja kolks vastu roideid. Näe, nüüd tegi jälle kolks.
                Tulge appi, mu munandid said viga ja nüüd on koos kusega laua all.
                Mees on kolm nädalat joonud, nüüd on valu südames, kas see on infarkti eelne seisund?
                Naksitrallid on valu täis.
                Tulge palun hooldushaiglasse. Meil siin läksid kaks meest kaklema ja nüüd on ühel pea lõhki.
                Palun kiirabi, mul jäid närvid kõrisse.
                Kaela peal tuksub, kas kiirabi võiks vaatama tulla, tuksub nagu liiga kiiresti.
                Läksin tööle, üks ütles, et anna raha, teine ütles, et anna raha, ütlesin, et netu, sain tappa, roie on nüüd murtud, tulin koju, palun kiirabi.
                Ma neelasin ploomikivi alla. Kas me võime teha maoloputust margantsovkaga?
                Neerud on nii kive täis, et õhk ei mahu läbi, täitsa õhupuudus.
                Leidsin Balti jaamast lapse, umbes 2-3 kuuse ja viisin koju. Nüüd on tal gaasid ja karjub.
                Sõbral on düsenteeria. Esmaabi ma andsin, aga ravida ei oska.
                Kui külalistel oli tulareemia, kas ma pean siis nüüd kõik nõud puhtaks pesema?
                Tal on vanaduskrambid.
                Kui kaua veel kehtib vene punane pass, palun kuupäevaliselt?
                Närvid läksid kokku ja haige ei saa käia enam. Kelle poole pöörduda?
                Kas te olete meedik või midagi ka?
                Kuidas saab pesta viinamarju, mida laps minu äraolekul mustana ära sõi?
                Naisel oli eile tromboon jalas, verd purskas ja täna on naine kadunud.
                Mu vend on Türgis, ta jäi haigeks, öelge, mis tablette ta võtta võib?
                Mind hammustas puuk, kas mul nüüd tekib vähktõbi?
                Palun saatke kiirabi, mu mees jõi viina ja nüüd on tal koordinatsioonihäired ja paha olla.
                Mis erakonnast te õige olete, et te välja ei sõida?

                Kommentaar


                  Isiksuse kahestumine:

                  Last edited by vincent; 27.09.06, 15:44. Põhjus: kuna otselink on nüüdseks eksitavaks muutunud, panen pildina
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Hundi Raev!!!!

                    Tuul vilises mu silmades, pannes aegajalt üle mu põse kiiresti voolama pisara. Horisontaalselt. Kui pisar veereb gravitatsiooni eirates selja taha jääva horisondi poole, ei ole see nõrkusepisar. See on Mehepisar.
                    Helehallid Nokia kõrvalapid kiirvri all lõrisesid. Just, nagu hundid. Otse mu kõrvadesse lendas nende tillukestest membraanidest kiire ja meloodiline basskitarri käik. Selline pisut tahumata, metalne. Muudest instrumentidest ja vokaalist täiesti eristunult. Metsatöllile omaselt.

                    Nendelt tulnud vereiha,
                    minus voolab nende viha!
                    Metsakurat sõi mu naise,
                    metsakurat sõi mu lapse!
                    Metsakuradiga silmitsi
                    olen olnud alati.
                    Temalt pärit mulle äng,
                    temalt pärit mulle raev.

                    Tunnen ennast vaba mehena, kelle vastas on terve maailm. Ja ma olen maailma võitmas. Nagu alati.

                    Enne foori lasen tagumise ratta efektselt lohisema. Kostub hele mehine vilin. Enne peatumist ei vaata ma oma ette. Vaatan Hummerisse.
                    "Phäh. Lahja mudel. H2," mõtlen ma ja tunnen endamisi kaasa sellele imekaunile tshikile kes seal sees istub. Kahju temast. On sunnitud Hummeriga sõitma, selleasemel, et tunda kaherattalise ratsu seljas ennast tõesti vabana, nuusutada terve maailma lõhnu, olla neist üle. Naine vaatab mind ilmselge imestusega.
                    Ma mõtlen: "Jah, kullake. Sa ei usu oma silmi? Jah, selline mees koos sellise masinaga on tõesti olemas."
                    Vahetame mõttes telefoninumbreid.

                    Ei sind loonud võluvägi,
                    ei sind loonud jumalad -
                    sind lõi lihtne sepamees.
                    Voolasime verest tühjaks,
                    kangesime lagendikel
                    sinu löödud haavadest.


                    Sööstan foori tagant efektse lörinaga minema. Mina ja mu roller. 2,9 kilovatti puhast loomajõudu.
                    Hello! I“m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Smirnovil huvitav tähtkuju: http://www.fclevadia.ee/957est.html

                      Kommentaar


                        An obviously gay flight attendant who was just as obviously enjoying himself was serving a plane�s cabin. He came swishing down the aisle and said through the PA, "Captain Harvey has asked me to announce that he'll be landing the big scary plane shortly, lovely people, so if you could just put up your trays that would be super."
                        On his trip back up the aisle, he noticed that one of the women hadn't moved a muscle. "Perhaps you didn't hear me over those big brute engines. I asked you to raise your trazy-poo so the main man can pitty-pat us on the ground."
                        She calmly turned her head and said, "In my country, I am called a Princess. I take orders from no one."
                        The flight attendant responded, "Well, sweet-cheeks, in my country, I'm called a Queen, so I outrank you. Put up the tray, Bitch."
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Blond kuuleb, et neegrid pidid voodis kaua kestma. Noh, mõeldud-tehtud, läheb tibi klubisse ning möödaminnes võtabki ühe neegripoisi rajalt maha.
                          Suguühte algusest on 8. tundi möödas, tibi ekstaasis, täiega kaifib.
                          Järsku neegripoiss tõmbab tillu välja: "nüüd sa mind pikemat aega ei näe."
                          Tibi kohkunult: "kas sa lähed juba tagasi Aafrikasse?!?"
                          Neeger: "ei, nüüd ma panen sind tagant."
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            foorumi parim teema on lubamatult tahaplaanile jäänud.


                            toimub igaaastane pohhuistide kokkutulek, kus eelmise aasta võitja hakkab oma tiitlit kaitsma. ta istub teiste keskele ja teised hakkavad temalt küsimusi esitama. 1. pohhist küsib "kas sul on autost pohhui", "jah" vastab eelmise aasta meister, 2. inimene küsib "kas sul on naistest pohhui?" jah vastab veelkord, 3. küsib "kas sul on elust pohhui" jah vastab jällegi eelmise aasta meister, 4. küsib "kas sul on naistest pohhui", "ei" vastab meister, siis küsitakse sellepeale, et aga enne vastasid, et sul on naistest pohhui, meister sellepeale " mul on pohhui mis ma enne vastasin"

                            Kommentaar


                              Aga mina arvasin, et pohhuistid ei käi kokkutulekutel, sest neil on pohhui.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                pohhuistidel on pohhui mis teised arvavad :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X