320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Parim postitaja: telekavaataja
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Nomineerin kasutajat vtp heateo eest, mis ta siin postituses tegi. Hiljem aitas mind ka Loko avatariga.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Nomineerin kasutajat vtp heateo eest, mis ta siin postituses tegi. Hiljem aitas mind ka Loko avatariga.
        +1 liitun kiidusõnadega

        Kommentaar


          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust

          +1 liitun kiidusõnadega
          Cool!

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust

            Kõige vaimukam postitaja: Annan veel Mõnule, aga tingimusel, et ta oma isealgatatud pausile lõpu teeb. Kõik sõltuvused pole halvad!
            Mis pausist jutt käib?
            Alles 18 jaanuar postitas. Vaata Maailma kõige hirmsamate laulude teemat. Ilmselt on üleminek kvantiteedilt kvaliteedile.
            Samuti eile postitanud Premmi ennustuse teemasse.




            Algselt postitas vtp Vaata postitust

            Kaala-nimelise Virginia Woolfi auhinna annan neile, kes uue foorumi üle vinguvad. Jube probleem küll.

            ​​​​​​​Wat? See mis toimus on sinu arvates siis okei?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust

              Mis pausist jutt käib?
              Alles 18 jaanuar postitas. Vaata Maailma kõige hirmsamate laulude teemat.
              Ta on selle teema oma FB seinale ju kolinud

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Mis pausist jutt käib?
                Alles 18 jaanuar postitas. Vaata Maailma kõige hirmsamate laulude teemat. Ilmselt on üleminek kvantiteedilt kvaliteedile.
                Samuti eile postitanud Premmi ennustuse teemasse.
                Kui sinu jaoks on kvaliteet lugeda, mida Mõnu-Vanga parajasti premmi vooruks ennustab, siis ma tean, miks meil järgmise küsimuse osas arvamus lahku läheb.

                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                ​​​​​​​Wat? See mis toimus on sinu arvates siis okei?
                Jep. Esiteks muidugi on mul keeruline mõista, kuidas paar kuud koleda foorumi vaatamist üldse kellegi elu rööpast välja viib. Teiseks on see foorum tänaseks jälle suht viisakaks tehtud. Ja kolmandaks ei olnud olukorda arvestades tegijatel ka palju võimalusi, nagu ma olen aru saanud. Ehk auhindu võib jagada kõigile neile, kes ~15 aastat selle peale ei tulnud, et ehk tuleks uuendusi plaanipäraselt teha.

                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Mul paneb päris tihti foorum kelbast - kord ei näita, et on uued postitused, siis järjekindlusega väidab, et mingis teemas on uus postitus, siis kord hüppab viimase postituse juurde, siis mu enda oma juurde. Siis veel lehtede vahel liikumine tahab harjumist.
                  Ja et päris vingatsiks asi ei läheks, siis see automaatne salvestamine on lahe ja muud digitaalse kunsti võimalused ka... mis samas mu arust nagu turvalisuse osas pole kõikse parem, aga veits on poogen ka. Sain südamelt ära vähemalt. Manu imeb vilinal siiski.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas COYI Vaata postitust
                    Veits imelik on lugeda jah. Tavaliselt seda "naised on väga kavalad olevused" juttu ajavad:

                    a) enne Inglismaa MM võitu sündinud kasutajad, kelle peamised oskused elus on sirbi, vasara ja sinise isoleerteibiga nõukogudeaegse väiketehnika parandamine ning Grossi poe alkoletile käibe tekitamine;

                    b) peale Kreeka EM võitu sündinud kasutajad, kelle peamised isiklikud kogemused naissooga on toimunud rahvusvahelise arvutivõrkude süsteemi "Internet" vahendusel.
                    uueaastasalvestus
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Kas aasta auhindade madal hääletusaktiivsus tõendab, kui palju rahvast reaalselt uuele foorumile üleminekuga ära kadus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Kas aasta auhindade madal hääletusaktiivsus tõendab, kui palju rahvast reaalselt uuele foorumile üleminekuga ära kadus?
                        Statistika kohaselt lugemas käiakse endiselt. Aga kindlasti vahepealne ebamugavus mõjutas külastusharjumusi kasvõi postitamise osas, jah.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Kas aasta auhindade madal hääletusaktiivsus tõendab, kui palju rahvast reaalselt uuele foorumile üleminekuga ära kadus?
                          Nii ja naa. Iga aastaga on aina vähem inimesi selles formaadis osalenud ja hääli andnud. Mina pole vähemalt 3 aastat hääletanud.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Foorum ei tekita minus enam ammu soovi sellisel küsitlusel osaleda. Enamikuga postitajatest ma mingit osadust ei tunne, mistap puudub soov neid kuidagi ritta seada või kommenteerida.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Foorum ei tekita minus enam ammu soovi sellisel küsitlusel osaleda. Enamikuga postitajatest ma mingit osadust ei tunne, mistap puudub soov neid kuidagi ritta seada või kommenteerida.
                              Keeruline tunda kah, kui sa kedagi siin ei näe.

                              Kommentaar


                                Induktsioon-Priit Aasta kasutajanimi
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X