320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Keegi võiks dontastikule mingi tiitli välja mõelda nende lõpmatute faktide, piltide ja videote kohta Messist.
    Aasta uustulnuka juba saab, ära muretse.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Aasta uustulnuka juba saab, ära muretse.
      700 kopipeisti eest saab aasta uustulnukaks? Minu arust on veel paremaid olnud (arx20, solfice, redman)

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust

        Aasta lause elik minikuldklaviatuur



        Kuigi see aasta siis kõigest numbadi osa saab taas auhinna riiulile asetada, eks tuleb järgmine aasta numbrite keeles hakkama saada.
        Samas kõik meist on koolis käinud ja vaevalt 2+2 ja 1-1 peal väga suuri arusaamatusi tekib.

        Aga Jasperile respecti ja propsi, et tuhandete postituste ja miljonite linkide ja piltide rägastikust mis su peast ja silme eest läbituhisevad on sul siiski kuld meeles.Ja kui läheb kullajagamiseks, siis heldinumat kätt pole ilma peal.

        Orbitaaljaamale ka tänud! Auhind kenakesti käes ja ega paparazzidki olid Mazz-ga eesotsas kohal, et oma uut Canoni digipeeglit testida.



        Tänud kõigile, kes meeles pidasid ja sügav kummardus neile, kes viitsivad-tahavad oma kallist aega ja elupäevi kulutada, et see jalgpalli foorum siin üldse eksisteeriks.



        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          700 kopipeisti eest saab aasta uustulnukaks? Minu arust on veel paremaid olnud (arx20, solfice, redman)
          Võib olla tõesti pasteb natuke liiga palju, samas nagu teemast väga mööda ju ka ei pane.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Aga tegelikult ma annaks teile kõigile mingi hea auhinna. Peale ballacki, ei meeldi ambaalid.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
              700 kopipeisti eest saab aasta uustulnukaks? Minu arust on veel paremaid olnud (arx20, solfice, redman)
              oskab filtreerida, mida lugejad soovivad/teema vajab. erinevalt lõpmatutest n00bidest, kes ebaterve huumori+liiga hea+muud offtopicu pärlid oma pasa huumorimeelega üle kallavad.

              Solfice on ok kandidaat tõesti.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Kui parim teema ei pea olema käesolevast aastast, siis mina nomineerin ära "Foorumi pede otsingu". Äkki järgmisel aastal leitakse ta üles?
                Nüüd me teame,miks Stokil on enamik heteroseksuaale ignore listis. Ennast üle keskmise intelligentseks hinnanud inimese elu eksistentsi põhiküsimusi ei saa olla seotud foorumi pede otsinguga!
                sigpic

                Kommentaar


                  dontastikult väga hea/huvitav/informatiivne kraam. Hea on foorumist leida klubi alateemast, sest for fuck sake kõiki jalgpalliportaale ei jõua elus läbi käija.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    Nüüd me teame,miks Stokil on enamik heteroseksuaale ignore listis. Ennast üle keskmise intelligentseks hinnanud inimese elu eksistentsi põhiküsimusi ei saa olla seotud foorumi pede otsinguga!
                    Kui Stoke ongi pede, siis sellepärast pole põhjust teda veel ignoreerida. Ise teab, kes ta on ja kas seda välja kuulutada vajalik on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Annan enda poolt ainult aasta rahabossi auhinna Jasperile, kes maksis pärast järjekordset Milano derbi kaotust koju rutates ka minu õlled kinni ning pole mulle meelde tuletanud, et ma raha tagasi peaks maksma. Teinekord saad.
                      Mõni sai oma selleaastase Jõulutunneli kingi varakult kätte.

                      Kommentaar


                        Keegi viitsib üles otsida selle Vincenti ja Pullise postituse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                          Keegi viitsib üles otsida selle Vincenti ja Pullise postituse?
                          petteri oli juba selle ilusti välja toonud Auhindade teemas (tänud):

                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          mõnus neandertaali ila.

                          tõsi ta ju on, et see arsepoiste kreeka tragöödia enne igat stõugi mängu viskab vahel üle, aga no tõesti ffs potimätsijad. parim näide on see tänane Wilkinsoni kollase kaardi olukord, kus prooviti mitu korda kohmakalt palli kätte saada - ei saadud, liiga osavad jalad olid vastas - ja siis see saabastega kummut lasi lõpuks lihtsalt läbi Vermaeleni jalgade rämeda vikati. oma tehnilise saamatuse korvamine kossi peksmisega ei ole "meeste jalgpall", see on lihtsalt oskamatus mängida.

                          inbred väärakad tribüünil, kes buutavad mängijat ennenägematu ülbuse eest lasta kellelgi oma jalaluu murda, on loomulikult veel omaette teema. ma saan küll selles mõttes aru, et Arsenal ja Arsenali fännid keerasid ka tookord Shawcrossi suhtes vindi täiega üle, aga see ei vabanda. võiks katsuda olla.

                          ja pulis vähemalt tunnistab ise ausalt, et ta ongi tavaline midlandsi jõmm, kelle jaoks elu ja asjad koosnevad enamjaolt sirgetest joontest. samas inimese kohta, kelle elupõhimõtteks on väidetavalt "I couldn't give a shit what people think", on tal endal küll üllatavalt sageli midagi teiste kohta öelda ja targutada. hea küll, ole kes oled, aga samas on progressiivsem osa inimkonnast siiski kiviga koopaseina toksimisest samm või seitse juba edasi arenenud. natuke imelik on nende üle seetõttu ironiseerida.

                          /teemaväline ränt otsas.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            tegelikult oli nii, et läksime Milan - interit vaatama. dumbliner muidugi väljakuulutatud mängu ei näidanud. õnneks oli eika vihma trötsides läppari kaasa vedanud. vaatasime siis arvutist kahte striimi vms ja Zlatani värava ajal pani loomulikult see arvuti ka mäda. tropid võitsid, ülitropid said tiitli. (või oli see vastupidi?) üle miljoni krooni maksva ja üle 11m sõiduki juht ei oleks eales viitsinud mind oodata, kui ma oleks tahtnud mängu lõpuni vaadata või dumblineri teenidajaga seda arvet seal jagama hakanud. tänud, et leidsid võimaluse seda õhtut meenutada. #rahaboss2012

                            õlled olid tookord võidu puhul. nagu ka count tegi Milani tiitli puhul meile mõned.

                            kui üldse leidub cnute, kes selliseid summasid nõuavad(hea küll tudengitel on oma reeglid), siis:
                            @FATJEW

                            Anytime someone harasses me for under 20$ that I owe them I give them one of those giant presentation checks and have a photographer come
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Tõe huvides pean märkima, et alguses näidati mängu ja siis pani kanal türa ning pilti uuesti ette ei saadud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma annan ühe lisapreemia ka. Noororava nimelise entusiasti eriautasu vincentile, et ta viitsib juba üle 30-sena rind haavleid täis Manchester Unitedit kaitsta.
                                noortoobalite pealetung nõuab vahel radikaalseid meetmeid.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X