320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    tubli caunt, et trollis ilusti lõpuni
    See lõpp pole veel kätte jõudnud.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      See lõpp pole veel kätte jõudnud.
      nö kalendriaasta küll.



      ja telekavaataja - tubli töö
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

        Kõige ropum kasutaja

        count - 13 häält

        Kommentaarid on siin üleliigsed.

        Kõige intelligentsem kasutaja


        1. vincent - 8 häält
        2.-3. Iceman, eika - 2 häält

        Mainiti ka: Marek_T, Tauri. T, H.M Murdock, mcnamara, -RoMaRiO-

        Sattumine siia on ilmselt hea märk?
        Vandenõu you know, ma ütlen. Reptiilid.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

          Kõige seksikam kasutaja

          1. karina (endine karinam) - 3 häält
          2. JanK - 2 häält

          Kõigil on hea meel, et Karina meil vahepeal postitab, aga JanK, wtf?

          JanK ikka vahest midagi postitab ja btw oled sa üldse näinud JanKi?

          Mul tegelt lausa kahju, et ise hääli ei andnud...mõtlesin küll veebuari kuu jooksul anda, ei osanud oodata, et keegi kohe veebuari algusest need üle loeb...vastasel korral oleks siis JanK minu poolt ka ühe hääle juurde saanud.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Aga mul on hea meel, et mind on ära mainitud nii palju kordi, kuigi viimastel aastatel olen postitanud foorumisse vähem...
            Jätkan kindlasti teiega jagamist ka käesoleval aastal oma huvitavatest avastustest maailmas !
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              uue hääletuse tarvis jätan selle siia.
              ei, mitte parima postituse kategooria jaoks.

              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Minu arust countil on õigus, need oscari kandidaadid on suht haledad, Arrival on kindlalt parim film sealt, Amy Adams peaks saama parima naispeaosatäitja oscari. See Avengersi vend oli ka ok, kuigi ta ei pidanud eriti midagi tegema. Meeldis, et usa ja euroopa olid väga rahulikud kui tulnukad tulid, aga Hiina tahtis kohe rünnata neid. Päriselt oleks ilmselt sama stsenaarium.

              Moonlightis pole ühtegi valget venda, vaadake Boyhoodi, seal pole homosid ja gängstereid, aga ka, seekord valge, poisi üleskasvamine. Tänapäeval vist peab ikka mingi sellinne asi olema seal, et maailma näeks, et näe mingit rassisimi ei esine ja parima filmi auhind läheb neegrite filmile.

              Hidden Figures, jälle peaosades neegrid ja veel naised ka, suht ebameeldiv oli vaadata, õnneks Kevin Costner tuli ja päästis päeva.

              Manchester by the sea oli okeim, aga midagi ei juhtunud eriti.

              La La Land oli hea, aga algus oli suht jube, tahtsin juba loobuda.

              See Mel Gibsoni film oli suht tavaline usa sõjakas.

              Aa Fences ja Lion veel vaatamata, äkki tuleb miskit head sealt.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                See päev, kui Jasper nädal aega liiter viina joonud oli ja soccerisse ära eksis. Nomineerin viimase aastakümne parimaks postituseks!

                Algselt postitas Jasper Vaata postitust


                ~~Ref: Hingetuna langen su käte vahele
                Mind teadsid kinni püüda
                Hingetuna mind viimaks panid tähele
                Ning keegi seda ei muuda

                Hetkel mil kõik tundub nii mõttetu
                Läinud mu rong kuid kas tuleb uus
                Jalge all tee näib mulle lõputu
                Jõudes su juurde sõnad kadunud suult

                Ref:

                Nüüd möödas on aeg mil kartsin et lähed sa
                Mind murda ei saa seda kindlalt tean
                Päike on tõusmas tunnen et naerda taas ma saan
                Läinud on öö jäänud alles vaid hea

                Oo miks tundus mul et ei kohtu me vist eal
                Oo miks tundus mul kord siit sind leidma pean
                ~~

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  SleepWalking jättis lõunasöögi vahele ja kirjutas selle asemel aasta postituse kategooriasse kandideeriva essee: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1810225
                  Coco vastus pole kehvem.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust

                    8. Tartu - Raske südamega asetan Tammeka küllaltki madalale kohale, kuigi võidakse ka kõrgemal lõpetada, aga midagi siiski ütles, et Narva teeb parema hooaja. Sarnane probleem Paidega, ründest on liider läinud ning nüüd on vaja teistel hakata mänge otsustama. Külastatavuse poolest püsitakse endiselt tipus, hooaja lõppedes kingitakse parimale fännile Kevin Rääbise käekell, mis antakse üle brändi looja poolt isiklikult.
                    Kvaliteet.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Ei, siis võetakse Tottenhamilt.
                      mulle meeldis
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Tegelikult ei ole midagi erilist, aga pärast veel teatud kodanikud ununevad. See oleks küll ülekohtune.

                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        mis siin sitanäppudega ikka vaielda, elame näeme - kes mahub MMile ja kes mitte.

                        welcome to soccernet
                        Rashford on sitt(19 aastane) - tõestuseks on see, et ronaldo suudab äärel väravaid kõmmutada ja vaadake messit!
                        Defoe pole liiga vana - Vaata IBRAT!
                        Martial oli enne palju parem! - Vaadake ise, kolm korda vähem mänguaega ja kolm korda vähem väravaid. peaks palju rohkem ju lööma!

                        viktoriin! Kes terve inglismaa leedu mängu ajal tegi kõige rohkem dribblinguid ja lõi ka kõige rohkem võimalusi? Vihjeks: Eesnimi on Marcus ja mängis kõigest 30 minutit.

                        Lisaküsimus rahvale, keegi teist üldse leedu inglismaa mängu vaatas?
                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Ma ei näinud siin mingit arutelu, mingid vennad kes pole raudselt mitte ühtegi defoe mängu vaadanud täispikkuses tulid lihtsalt inisema, sest neil pole muud teha.

                        Näide mis ei ole arutelu:
                        Üks pool arvab, et defoe peakski olema koondises, sest MMile ta mahub ja koondises pole üldse teisi ründajaid nagunii.

                        Teine pool arutelub täiega vastu, et ründajate valik ei ole olematu, toob välja nimed - Vardy, Kane, Rashford, Sturridge jpt. ning on korduvalt väitnud, et ei usu, et defoe veel pooleteise aastapärast suudab samal tasemel mängida.

                        esimene pool vastu, et MA NÜÜD PANEN CAPSLOCKIGA ET SA LOLL ARU SAAKS, DEFOE LÖÖB PRAEGU VÄRAVAID JA SELLEPÄRAST ON MUL ÕIGUS AAAAAAAARGH!!!
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Tegelikult ei ole midagi erilist, aga pärast veel teatud kodanikud ununevad. See oleks küll ülekohtune.
                          Põhjus, miks mitte kunagi avada ühtegi ignooritud kasutaja postitust ja veel hullem - sellele vastama hakata.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Isegi kui mingis paralleeluniversumis on ta troll, siis on see ikkagi väga halb.

                            Algselt postitas Alfonso
                            Ükski jalgpalli mänginud inimene ei annaks selle eest viga, kohtunik on ilmselgelt kõlbmatu jalgpallikohtunikuks, kui ta sarnaseid penalteid annab. 2 tk mängujooksul ka veel. Ma oleks Vungi asemel sellisele kohe noaga pannud mängulõpus...
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Isegi kui mingis paralleeluniversumis on ta troll, siis on see ikkagi väga halb.
                              Ta ei ole troll.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X