320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      PRAISE THE LORD!!!

      Kommentaar


        Ma pole küll teadlane, aga ma võin öelda, et Jaerocki palved toimivad.

        PS: mis see Jaerock e-mail oli. Peaks äkki tüübile temaatilise kirja "peale palveid puudutas mind ja mu naispoolt jumala sõrm jne". Äkki kutsutakse järgmisele palveüritusele kuhugi võõrmaale. Raha näikse Korea staarusklikel olevat ja tasuta tripile "ei" ei ütleks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Kuidas Youtube'is saab lisada similar video vms? Abrahami - Miski on lilla-le http://www.youtube.com/watch?v=vB8hx7kgcDs oleks ju paslik lisada Gogol Bordello - Start Wearing Purple - http://www.youtube.com/watch?v=sM1Ahn0Osjo
          Video Response saab küll panna, aga tundub esialgu et ainult enda video saab lisada.

          Kommentaar


            Vaadake VSB-d ja öelge mis on selle loo nimi?

            Kommentaar


              alates mitmele rahatähele pannakse see lahe paber ümber pangas v pmts nagu kas kui ma pangast küsiksin, siis niisama ei saa seda v??

              mõtlen seda asja:

              Kommentaar


                Ise sain 40 rahatähega sellise jama ümber pmst. 400eeku oli kümnestes. Aga pangast ma tõesti ei tea.

                Kommentaar


                  sa said selle pangast jah?

                  Kommentaar


                    Selline loll kusimus, et on kusalgi mingi normaalne artikkel selle kohta kuidas Eestis eurole ule minnakse? Kui kaua kroone saab kasutada jne. Pole Eesti uudiseid monda aega jalginud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                      Selline loll kusimus, et on kusalgi mingi normaalne artikkel selle kohta kuidas Eestis eurole ule minnakse? Kui kaua kroone saab kasutada jne. Pole Eesti uudiseid monda aega jalginud.
                      ega pole ka päris tuumateadus.

                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        No offence vints, pole ainult Sinu vastu suunatud, räägin üldiselt. Ma lihtsalt pean selle oma südamelt ära ütlema, et kui küsija küsib küsimuse ja veel rõhutab et see võib olla rumal vms, siis alati ei pea ära panema mõne kulunud fraasi ja otsimislingiga( eriti lahedad on "let me google that for you"). No kurat - kui Sa ei viitsi otsest vastust anda, siis fakk ära anna aga ära kurat pane mingeid faking linke otsingumootorisse. Prg vist polnd nii, aga muidu on sageli nii et otsingumooteri 1. vasted just ei sobi ja siis tuleb küsida kaasfoorumlastelt abi, aga kui tuleb jälle mingi "let me ggl that for u" siis ajab ikka aeg-ajalt päris kettasse.

                        pic unrelated :

                        Kommentaar


                          none taken.

                          samas - kui on ilmselgelt näha, et otsingusõna oleks tegelikult ülilihtne ja guuglis kohe esimene link annabki vastused soovitud küsimusele, siis vahel tõesti ei saa ka torkamata jätta. kui ei anna, siis muidugi on kirjeldatud nokkimine või vaimutsemine mõttetu, aga teisalt on ka veits imelik näha seda juba üsna levinud stiili, et kirjutan küsimuse kuhugi foorumisse ja jään ootama, kuni keegi teine mulle info välja otsib, samas kui saaks tegelikult kerge vaevaga ise kah kätte. mitte et ma nüüd oleks tahtnud praegu jälle kellelegi isiklikult ära panna, aga see suhtumine pole kahjuks üldse haruldane.

                          lihtsalt kaks senti ja selgitus, miks vahel sellised vastused tulevad. peace.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                            No offence vints, pole ainult Sinu vastu suunatud, räägin üldiselt. Ma lihtsalt pean selle oma südamelt ära ütlema, et kui küsija küsib küsimuse ja veel rõhutab et see võib olla rumal vms, siis alati ei pea ära panema mõne kulunud fraasi ja otsimislingiga( eriti lahedad on "let me google that for you"). No kurat - kui Sa ei viitsi otsest vastust anda, siis fakk ära anna aga ära kurat pane mingeid faking linke otsingumootorisse. Prg vist polnd nii, aga muidu on sageli nii et otsingumooteri 1. vasted just ei sobi ja siis tuleb küsida kaasfoorumlastelt abi, aga kui tuleb jälle mingi "let me ggl that for u" siis ajab ikka aeg-ajalt päris kettasse.

                            duubel
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar




                              mis eesmärki see veebikaamera täidab?
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                                mis eesmärki see veebikaamera täidab?
                                Välimuse järgi hinnates on see hoopis üsna arvestatava kvaliteediga (ekstreem)spordi jäädvustamiseks mõeldud GoPro kaamera. Sa ei ole täpsustanud, mis alaga tegemist on. Võib-olla mingi sarnane projekt sellele jalkakohtunike filmile..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X