320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
    Palun soovitage neid lehekülgi, kust saab teha onlines küsitlust( panen oma küsimuse ja valikuvariandid 'n shit)!!!! AITÄH!!!
    Connect.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas P!NK Vaata postitust
      Palun andke Joel Lindpere onu nime.
      Kui nüüd mõtlema hakata, siis ma ei mäleta praegu isegi ta isa nime (kuigi tundub, et äkki oli Jaak). A seda mäletan küll, et onu oli 15a tagasi kuskil sadamas suurem boss ning sõitis ringi uue Jaguariga, mille kuumakse oli 25K.

      Edit: Tundub, et Heiki on nimeks
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Heiki Lindperest sai hiljuti
        Mereakadeemia rektor


        (Jaak on Joeli isa tõepoolest)
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Millal võib umbkaudu DVD-na ilmuda selline film nagu "The Social Network"?

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Millal võib umbkaudu DVD-na ilmuda selline film nagu "The Social Network"?
            http://videoeta.com/movie/116535

            Tükk aega tagasi ehk 11. jaanuaril.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              http://videoeta.com/movie/116535

              Tükk aega tagasi ehk 11. jaanuaril.

              Tänud selle eest, aga jäi täpsustamata, et mõtlesin pigem Eesti turgu ja meie poelette.

              Kommentaar


                Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                Kui nüüd mõtlema hakata, siis ma ei mäleta praegu isegi ta isa nime (kuigi tundub, et äkki oli Jaak). A seda mäletan küll, et onu oli 15a tagasi kuskil sadamas suurem boss ning sõitis ringi uue Jaguariga, mille kuumakse oli 25K.

                Edit: Tundub, et Heiki on nimeks
                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                Heiki Lindperest sai hiljuti
                Mereakadeemia rektor


                (Jaak on Joeli isa tõepoolest)


                Tänud mõlemale.
                You need people who score goals, that's how you win games.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Tuvastada video. Absoluutselt õrna aimu pole, missugune peale selle,et mingid vastused on; Another beer, ja nascar, beacuse they turn left;. Kui keegi suudab selle üles leida, siis suured suured tänud.
                  No ma olen küllaltki kindel, et need vastused pärinevad on Jeff Dunhami (või siis täpsemalt öeldes, tema nuku Bubba J suust).
                  Video link sinatorus oleks siis vist see : http://www.youtube.com/watch?v=AEXZtDzKxiE
                  (paremat ei leidnud, sellel on pildi kvaliteet nigel, aga ühel teisel oli hääl kehv ja osadel mingid slaavisubtiitrid all)

                  P.S vaata ka teisi Jeff Dunhami videoid, puhas kuld !

                  Kommentaar


                    Kas tööandjal on õigus nõuda töölepingus, et töötaja ei tohi aasta peale lahkumist konkurendi juurde tööle asuda. Ja mis on tagajärjed, kui töötaja ikkagi seda teeks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Kas tööandjal on õigus nõuda töölepingus, et töötaja ei tohi aasta peale lahkumist konkurendi juurde tööle asuda. Ja mis on tagajärjed, kui töötaja ikkagi seda teeks?
                      esimene: on õigus
                      § 23. Konkurentsipiirangu kokkulepe

                      (1) Konkurentsipiirangu kokkuleppega võtab töötaja kohustuse mitte töötada tööandja konkurendi juures või mitte tegutseda tööandjaga samal majandus- või kutsetegevuse alal.

                      (2) Konkurentsipiirangu kokkuleppe võib sõlmida, kui see on vajalik, et kaitsta tööandja erilist majanduslikku huvi, mille saladuses hoidmiseks on tööandjal õigustatud huvi, eelkõige kui töösuhe võimaldab töötajal tutvuda tööandja klientidega või tootmis- ja ärisaladusega ning nende teadmiste kasutamine võib tööandjat oluliselt kahjustada.

                      (3) Konkurentsipiirang peab olema ruumiliselt, ajaliselt ja esemeliselt mõistlikult ning töötajale äratuntavalt piiritletud.

                      (4) Käesolevas paragrahvis sätestatud nõudeid rikkudes sõlmitud kokkulepe on tühine.

                      teine: trahv

                      Kommentaar


                        Keegi suudab mu halba mälu värskendada ja öelda mis filmiga on tegemist kus mustanahalised gangsterid käisid võlgu sisse nõudmas ja naisi päästmas . Ühe tegelase nimi oli mouse , rohkem ei mäleta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Kas tööandjal on õigus nõuda töölepingus, et töötaja ei tohi aasta peale lahkumist konkurendi juurde tööle asuda. Ja mis on tagajärjed, kui töötaja ikkagi seda teeks?
                          Aasta minu arust küll ei olnud see aeg. Mäletan, et kunagi oli juttu 6 kuust või 4 kuust. Aga türa seda teab ehk on aasta peale see viidud.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kelonaator Vaata postitust
                            Keegi suudab mu halba mälu värskendada ja öelda mis filmiga on tegemist kus mustanahalised gangsterid käisid võlgu sisse nõudmas ja naisi päästmas . Ühe tegelase nimi oli mouse , rohkem ei mäleta.

                            Characters (Exact Matches) (Displaying 10 Results)

                            1. Mouse ("Beauty and the Beast" (1987), David Greenlee)
                            2. Mouse ("ReBoot" (1994), Stevie Vallance)
                            3. Mouse ("The Jamie Foxx Show" (1996), Suli McCullough)
                            4. Mouse (Alice in Wonderland (1933), Raymond Hatton)
                            5. Mouse Alexander (Devil in a Blue Dress (1995), Don Cheadle) aka "Mouse"
                            6. Mouse (Dyuymovochka (2007), Liya Akhedzhakova)
                            7. Mouse (Matrix (1999), Matt Doran)
                            8. Mouse (American Gun (2005), Amanda Seyfried)
                            9. Mouse (Night of the Demons 2 (1994), Merle Kennedy)
                            10. Mouse (Bounty Hunters (2005) (TV), Clifton Collins Jr.)
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Aasta minu arust küll ei olnud see aeg. Mäletan, et kunagi oli juttu 6 kuust või 4 kuust. Aga türa seda teab ehk on aasta peale see viidud.
                              Eks see aeg pannakse ikka lepinguga paika. Põhimõtteliselt võib ju lepingusse panna mida iganes - kui kaks poolt selle alla kirjutavad, siis on asi paigas.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Eks see aeg pannakse ikka lepinguga paika. Põhimõtteliselt võib ju lepingusse panna mida iganes - kui kaks poolt selle alla kirjutavad, siis on asi paigas.
                                Nii ikka päris pole. Kui leping on seadustega vastuolus, siis leping on õigustühine.
                                Olgu seal kas või Savisaare allkiri.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X