320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Vägagi võimalik, et see on kogu teema ajaloo kõige dumbuuserim küsimus.

    Kui ma tahan osta seda sülearvutit , kas ma pean siis kaasa ostma ka ühe all pakutavatest operatsioonisüsteemidest, et isendist üldse mingit asja oleks?
    Ei pea ostma.

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Vägagi võimalik, et see on kogu teema ajaloo kõige dumbuuserim küsimus.

      Kui ma tahan osta seda sülearvutit , kas ma pean siis kaasa ostma ka ühe all pakutavatest operatsioonisüsteemidest, et isendist üldse mingit asja oleks?
      No ma hoiatan mõne asja eest, et hiljem sa ei üllatuks. Nimelt, kui mõned aastad opsüsteemita läppari Ordist ostsin, siis tuli välja, et enne, kui miskit opsüsteemi installima sai hakata, tuli kuskilt umbekohast käsitsi mingeid settinguid sättida, et see üldse dvd draivi loeks (draivereid ju pole). Täpsemalt ei oska seletada, ei mäleta täpselt ja ei ole ka nii pädev kogu selles arvutiasjanduses. Asi päädis sellega, et helistasin Ordisse, kes suunasid mind kuskile parandusse/garantiisse, kuhu helistades IT mees mind telefoni teel juhendas, mis ja kuidas mida teha. Muidugi alles siis, kui olin lubanud talle putõlka teha.
      P.S tegin kah.
      Üldiselt oli jama kui palju (hiljem nende draiverite, eriti helikaardi omadega, n*****n ka kaks korda sama kaua kui kestab see uus Carlose film). A no kokkuhoid on kokkuhoid (ei piranud, sest oli eelmisest arvutist enda XP olemas).
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        No ma hoiatan mõne asja eest, et hiljem sa ei üllatuks. Nimelt, kui mõned aastad opsüsteemita läppari Ordist ostsin, siis tuli välja, et enne, kui miskit opsüsteemi installima sai hakata, tuli kuskilt umbekohast käsitsi mingeid settinguid sättida, et see üldse dvd draivi loeks (draivereid ju pole). Täpsemalt ei oska seletada, ei mäleta täpselt ja ei ole ka nii pädev kogu selles arvutiasjanduses. Asi päädis sellega, et helistasin Ordisse, kes suunasid mind kuskile parandusse/garantiisse, kuhu helistades IT mees mind telefoni teel juhendas, mis ja kuidas mida teha. Muidugi alles siis, kui olin lubanud talle putõlka teha.
        P.S tegin kah.
        Üldiselt oli jama kui palju (hiljem nende draiverite, eriti helikaardi omadega, n*****n ka kaks korda sama kaua kui kestab see uus Carlose film). A no kokkuhoid on kokkuhoid (ei piranud, sest oli eelmisest arvutist enda XP olemas).
        No ma arvan, et kui ostad ilma operatsioonisüsteemita arvuti, siis on elementaarne, et suudad OS-i ise installida või leiad kellegi kes sinu eest seda teeb. Sinna alla kuulub muidugi ka masina CD/DVD pealt käivituma panek.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          No ma arvan, et kui ostad ilma operatsioonisüsteemita arvuti, siis on elementaarne, et suudad OS-i ise installida või leiad kellegi kes sinu eest seda teeb. Sinna alla kuulub muidugi ka masina CD/DVD pealt käivituma panek.
          Ok. Aga siis võiks seda ka poes mainida, mitte oodata, et inimene lolli näoga arvuti garantiisse viib. Teeninduskultuur.
          Ja nende draiveritega oli veel suurem kamm (pandi vale opsüsteemi draiverid plaadiga). Ja siis üldse kogu saaga, kuidas ma arvutit kätte ei saanud poest, kuna mulle unustati kaks nädalat helistada.
          A noh, jalad hääletavad. Ordi minult enam raha ei saa.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Ok. Aga siis võiks seda ka poes mainida, mitte oodata, et inimene lolli näoga arvuti garantiisse viib. Teeninduskultuur.
            Ja nende draiveritega oli veel suurem kamm (pandi vale opsüsteemi draiverid plaadiga). Ja siis üldse kogu saaga, kuidas ma arvutit kätte ei saanud poest, kuna mulle unustati kaks nädalat helistada.
            A noh, jalad hääletavad. Ordi minult enam raha ei saa.
            Ahah.. Sina olidki see vanem daam, kes "Kaua võib?" saates Ordit maha tegemas käis..

            Kommentaar


              Selline küsimus, et kust võiks leida acv3.dll faili, et seda endale tõmmata?
              Googeldamine ei aitand.

              Kommentaar


                Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                Ahah.. Sina olidki see vanem daam, kes "Kaua võib?" saates Ordit maha tegemas käis..
                See võisin vabalt ka mina olla. Hanked madalaima hinna kriteeriumi alusel on saatanast.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  See võisin vabalt ka mina olla. Hanked madalaima hinna kriteeriumi alusel on saatanast.
                  Alati! Seepärast tulebki hanke nõuetesse lisada midagi mida saasta pakkujad anda ei suuda.

                  Muide, rixxer, kuidas pidi arvuti müüja teadma mis OS-i sa peale paned?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Alati! Seepärast tulebki hanke nõuetesse lisada midagi mida saasta pakkujad anda ei suuda.

                    Muide, rixxer, kuidas pidi arvuti müüja teadma mis OS-i sa peale paned?
                    Eks ma ikka ise ütlesin, kui tellisin. Et osataks õiged draiverid kaasa anda. Nii palju ma ikka jagan, kuigi olen vana daam, kes kuskil saates käib hädaldamas.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Noh, põhimõtteliselt ma siis ikkagi pean ka ühe nendest Windows 7 Home Premiumitest (mis vahe on üldse sel 32 bitil ja 64?) kaasa haarama, sest mul endal pole mingisugust operatsioonisüsteemi ja veel vähem oskan ma seda ise paigalda?

                      Kommentaar


                        kuidas villaseid sokke pesta? Viskan muude asjadega koos pesumasinasse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Noh, põhimõtteliselt ma siis ikkagi pean ka ühe nendest Windows 7 Home Premiumitest (mis vahe on üldse sel 32 bitil ja 64?) kaasa haarama, sest mul endal pole mingisugust operatsioonisüsteemi ja veel vähem oskan ma seda ise paigalda?
                          Jah, sellel mudelil pole op. süsteemi "komplektis" kaasas, pead juurde võtma. Windows 7 Home Premium 32 bit sobib sellele küll. 64 bitist on vaja siis, kui tahad kasutada üle 4GB mälu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            kuidas villaseid sokke pesta? Viskan muude asjadega koos pesumasinasse?
                            ??? sa pesed sokke v? Imelik oled või?

                            Tegelt ma arvan umbes kuidagi nii pesed jah, et võtad need sokid ja paned pesumasinasse ja siis paned selle tööle ja siis millalgi võtad välja ja paned kuivama..vist.. käsitsi võid ka pesta kraanikausi kohal, kui väga igav on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              kuidas villaseid sokke pesta? Viskan muude asjadega koos pesumasinasse?

                              no tegelikult oleks nendele sokkidele kõige kasulikum, kui sa peseks neid käsitsi villase pesu jaoks mõeldud pesupulbriga. kui aega pole või ei soovi käsi rikkuda, pane pesumasinasse eraldi teistest asjadest ning lükka mingi 30 kraadi peale. üldiselt peaks olema spets villase pesu programm ka, aga ei tunne sinu aparaati

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                No ma hoiatan mõne asja eest, et hiljem sa ei üllatuks. Nimelt, kui mõned aastad opsüsteemita läppari Ordist ostsin, siis tuli välja, et enne, kui miskit opsüsteemi installima sai hakata, tuli kuskilt umbekohast käsitsi mingeid settinguid sättida, et see üldse dvd draivi loeks (draivereid ju pole). Täpsemalt ei oska seletada, ei mäleta täpselt ja ei ole ka nii pädev kogu selles arvutiasjanduses. Asi päädis sellega, et helistasin Ordisse, kes suunasid mind kuskile parandusse/garantiisse, kuhu helistades IT mees mind telefoni teel juhendas, mis ja kuidas mida teha. Muidugi alles siis, kui olin lubanud talle putõlka teha.
                                P.S tegin kah.
                                Üldiselt oli jama kui palju (hiljem nende draiverite, eriti helikaardi omadega, n*****n ka kaks korda sama kaua kui kestab see uus Carlose film). A no kokkuhoid on kokkuhoid (ei piranud, sest oli eelmisest arvutist enda XP olemas).
                                Ostsin ka omajagu aastaid tagasi endale läpaka ilma op. süsteemita, tõsi mitte Ordist ja päris korraliku riistapuu.
                                Op. süsteemi (ja samuti mingise draiveritejama) aitas peale saada sõber, kes tegi asja ühe õhtuga ära. Ühe brändi viisin ka tänutäheks.
                                Et minu kogemuse põhjal pole see midagi hirmsat ja ületamatut, mingisugune spetsialist ikka tutvusringkonnas peaks ju leiduma kes asja vähe rohkem jagab ning sellega suurema vaevata hakkama saab.


                                Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                                ??? sa pesed sokke v? Imelik oled või?

                                Tegelt ma arvan umbes kuidagi nii pesed jah, et võtad need sokid ja paned pesumasinasse ja siis paned selle tööle ja siis millalgi võtad välja ja paned kuivama..vist.. käsitsi võid ka pesta kraanikausi kohal, kui väga igav on.
                                Järgmine kord küsi ikka emme käest kaa, et kuidas asi käib, eks. Muidu päkapikud vaatavad, et oled olnud paha laps ja enam kommi ei too
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X