320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänud.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas Scooter Vaata postitust
      Saarlane oli vist see a see tulemus mu arust küll kõige parem välja ei näinud.
      Olgem nüüd ausad, WeThePeople.

      Kommentaar


        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
        Mis kursiga toimub soovahetus?
        2 saia - 1 viiner

        Kommentaar


          Algselt postitas Cule Vaata postitust
          Mis programmi veel on peale Winampi ja WMP, millega oleks lihtne playliste teha ja muusikat kuulata? Mul winamp lambist ei tööta enam venekeelsete fondiga lugudega ja tahan nüüd miskit uut proovida, millel töötaks.
          Tean küll, et said vanema winampiga tööle, aga soovitan ikkagi vanale heale winampile head alternatiivi: Quintessential Player. Uuele winampile eelistan seda kindlasti.

          Kommentaar


            Mis on vahet meeste ja naiste žilettidel?
            Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

            Kommentaar


              Swedbank. Netipank. Kust kuradi kohast ma leian üles limiitide (kaardimaksed, automaadist väljavõtmine jms.) muutmise võimaluse? 10 minutit ekslen juba ringi. Leidsin vaid koha, kus öeldakse, et netis saad muuta - aga kuidas, ei tea.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Swedbank. Netipank. Kust kuradi kohast ma leian üles limiitide (kaardimaksed, automaadist väljavõtmine jms.) muutmise võimaluse? 10 minutit ekslen juba ringi. Leidsin vaid koha, kus öeldakse, et netis saad muuta - aga kuidas, ei tea.
                Igapäevapangandus>deebetkaart>vajutad selle kaardi numbri peale>tingimuste muutmine

                Kommentaar


                  Ole sa tänatud. Kuskil polnud öeldud, et vajuta selle krdi numbri peale

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Ole sa tänatud. Kuskil polnud öeldud, et vajuta selle krdi numbri peale
                    Ega jah. Paar aastat tagasi sai ise ka seal lehel tulemusteta ringi sahmerdatud, kuni lõpuks tuli ikkagi järgmisel päeval kontorisse minna.

                    Kommentaar


                      See on idiootne Swedil tõesti. Isegi alles maadlesin sama asjaga ja lõpuks helistasin panka ning siis sain ka targemaks.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Aga nii huvi pärast küsin - miks te veel Swedis olete? Ainuke põhjus mis saab olla on see, kui nende ATM on teie kodu seinas, millegi targema peale ma hetkel veel ei tule, kuid harige mind, kas asi on mingites rahvusvahelistes ülekannetes millest ma ei tea? Või tegelikult, ärge parem harige, see on hoopis teine teema ja ei kuulu siia.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Ma ei tea miks ma Swedis olen. Küllap sellepärast, et olen koguaeg olnud.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            kas taara eurohinnad on teada?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              kas taara eurohinnad on teada?
                              1. jaanuarist 2011 jõustub keskkonnaministri pakendi tagatisraha suurust reguleeriva määruse muudatus, mille kohaselt kehtestatakse A-tähisega ühekordse kasutusega kuni pooleliitrise mahuga plastpudeli pandi suuruseks senise 50 sendi asemel 0,03 eurot ja B-tähisega plastist, C-tähisega metallist, D-tähisega klaasist ühekordse kasutusega pakendi ning klaasist korduskasutusega pakendi senise 1 krooni asemel 0,06 eurot.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Aga nii huvi pärast küsin - miks te veel Swedis olete? Ainuke põhjus mis saab olla on see, kui nende ATM on teie kodu seinas, millegi targema peale ma hetkel veel ei tule, kuid harige mind, kas asi on mingites rahvusvahelistes ülekannetes millest ma ei tea? Või tegelikult, ärge parem harige, see on hoopis teine teema ja ei kuulu siia.
                                Kus siis olema peaks? Rahvaliidu pangas või?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X