320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Accelerometer, eesti keeles kiirendusandur

    Kommentaar


      Suur tänu!

      Kommentaar


        Mis kurat on lahti Wulffmorgenthaleri kodulehel?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mis kurat on lahti Wulffmorgenthaleri kodulehel?
          weirdo beaverite kättemaks? taanikeelne toimib ... http://wulffmorgenthaler.dk/strip/20...ntent=FaceBook
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Mis programmi veel on peale Winampi ja WMP, millega oleks lihtne playliste teha ja muusikat kuulata? Mul winamp lambist ei tööta enam venekeelsete fondiga lugudega ja tahan nüüd miskit uut proovida, millel töötaks.

            Kommentaar


              ma kasutan näiteks MediaMonkey programmi

              Kommentaar


                Kas savulõhnalisi lõhnakuuskesid on kuskil müügil?

                värdjas küsimus eks
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Kas savulõhnalisi lõhnakuuskesid on kuskil müügil?

                  värdjas küsimus eks

                  Suure tõenäosusega sa neid enne Beneluxi maid ei leia. A iseenesest Keila Rõõmu kaubamajas olid mõned aastad tagasi kanepilõhnalised viirukküünlad avalikult saadaval.

                  Kommentaar


                    Kas Hendrik Normann värvib oma juukseid?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                      ma kasutan näiteks MediaMonkey programmi
                      Thx soovituse eest, aga tõmbasin hoopis vanema versiooni winampi ja nüüd saab kõik muusika tööle.

                      Kommentaar


                        Mis kursiga toimub soovahetus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kas Hendrik Normann värvib oma juukseid?
                          ma ehk olen seda siin foorumis juba kirjutanud, aga teda on nähtud ringi chillimas olekus, kus juuksed on lillaks värvitud. Seega vastus on jah, värvib.

                          Kommentaar


                            Kas on olemas internetis mingi portaal või on keegi foorumlane, kes oskab teha väikestest piltidest suurt pilti? Ma mäletan, et kunagi tehti Kuressaare logoga nii.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Kas on olemas internetis mingi portaal või on keegi foorumlane, kes oskab teha väikestest piltidest suurt pilti? Ma mäletan, et kunagi tehti Kuressaare logoga nii.
                              This week's How-To shows how to take just about any ordinary image you've taken with your digital camera (or from the web) and make a photo mosaic. A photo mosaic is one large image made out of hundreds and thousands of tiny images from your personal stash, from google images or even frames from a movie. There are a few applications that do this for free, on Macs / PCs, and we'll show you where to get them and how to use them.


                              小说,小说网,最新章节免费阅读小说网,耽美小说阅读网
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Kas on olemas internetis mingi portaal või on keegi foorumlane, kes oskab teha väikestest piltidest suurt pilti? Ma mäletan, et kunagi tehti Kuressaare logoga nii.
                                Saarlane oli vist see a see tulemus mu arust küll kõige parem välja ei näinud.
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X