320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    juba palusin :P ei aita.. no tegelt. olen juba päeva otsa bioloogia eksamiks õppinud ja tõesti ei ole vaimset isu teha.. äkki keegi, kellel otsingumootorid sõbraks on, leiavad midagi kohe vägagi kiiresti.. just seepärast..

    Kommentaar


      Palju plekid mulle? Ärin sulle oma töö Christian Vieri'st ära
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Palju plekid mulle? Ärin sulle oma töö Christian Vieri'st ära
        seda tunnustust ja austus ei saa lihtsalt kuidagi rahalisse väärtusesse panna :S

        Kommentaar


          mingit head universaalset videolõikamis proget?

          Kommentaar


            mis laul on viasat sporti prantsuse liiga promoklipis? sõnad lähevad: tonight tonight we're gonna make it happen. ja muhe tümm on taustaks

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              mingit head universaalset videolõikamis proget?
              VirtualDub
              308

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                mis laul on viasat sporti prantsuse liiga promoklipis? sõnad lähevad: tonight tonight we're gonna make it happen. ja muhe tümm on taustaks
                see vä? alguses on just selline tekst. või siis mingi kaver sellest



                ps - vannist tõusva neegritädi piibri eest ei ole vaja eraldi tänada
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Hallo!

                  Kas keegi ehk äkki oskab mind aidata sellises küsimuses: kas ja kustkohast on võimalik omandada legaalsel teel (või kui väga käsi väänata, siis ka kuidagi muudmoodi) helikandjat (CD või nii, vinüülid ega kassetid ei lähe paraku) ansambli Fix loominguga?

                  Sama asi ka filmide Ukuaru ja Indrek kohta (VHS ei ole samuti lemmik)...

                  Kommentaar


                    Tegelikult peaks vist juba tegema uue teema 'Mis laul oli/kas keegi sebiks selle mp3', et tõelised abivajajad rohkem löögile pääseks....

                    ...aga olgu siis veel seekord: Mis laul kõlas eile staadionil, kui Sevilla karika kätte sai? Ja ma ei pea silmas seda eminemi vms, mis enne seda mängis?
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      queen - we are the champions

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        queen - we are the champions
                        mhmh.
                        siit kuuled ka, kohe kui karikas pea kohal. mis see on mis see on?
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          see vä? alguses on just selline tekst. või siis mingi kaver sellest


                          ps - vannist tõusva neegritädi piibri eest ei ole vaja eraldi tänada
                          lugu on sama aga aran˛eering on teine.

                          vannist tõusva neegritädi piibri ees aga taandus huvi loo vastu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas skint Vaata postitust
                            Hallo!

                            Kas keegi ehk äkki oskab mind aidata sellises küsimuses: kas ja kustkohast on võimalik omandada legaalsel teel (või kui väga käsi väänata, siis ka kuidagi muudmoodi) helikandjat (CD või nii, vinüülid ega kassetid ei lähe paraku) ansambli Fix loominguga?

                            Sama asi ka filmide Ukuaru ja Indrek kohta (VHS ei ole samuti lemmik)...
                            Ma ei taha küll spämmida, aga kuna ajaliseltki on võimalused vähe piiratud, siis lükkaks igaks juhuks uuele lehele (nende sätete, mis mul on, põhjal vähemalt) ka. Aitäh.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas skint Vaata postitust
                              Hallo!

                              Kas keegi ehk äkki oskab mind aidata sellises küsimuses: kas ja kustkohast on võimalik omandada legaalsel teel (või kui väga käsi väänata, siis ka kuidagi muudmoodi) helikandjat (CD või nii, vinüülid ega kassetid ei lähe paraku) ansambli Fix loominguga?
                              sellest pole ilmselt suuremat abi ja niikuinii oli see esimene koht, kuhu sa vaatasid, nii et vabandan alusetute lootuste tekitamise pärast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas skint Vaata postitust
                                Ma ei taha küll spämmida, aga kuna ajaliseltki on võimalused vähe piiratud, siis lükkaks igaks juhuks uuele lehele (nende sätete, mis mul on, põhjal vähemalt) ka. Aitäh.

                                Kas Eesti ansambel Fix?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X