320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kust ma tean mis generatsiooni iPod touch mul on? Kaamerat sellel pole ja 8GB-ne on..

    Kommentaar


      Kas Tallinnas saab ajakirjandust õppida?
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        Kust ma tean mis generatsiooni iPod touch mul on? Kaamerat sellel pole ja 8GB-ne on..
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          Kust ma tean mis generatsiooni iPod touch mul on? Kaamerat sellel pole ja 8GB-ne on..
          Kui sul on kõvemaks-vaiksemaks nupud kõrval siis 2gen muidu 1gen

          Kommentaar


            Kas Tallinki kodulehel ühe otsa laevapiletit broneerides on peale seda kohustus kohe ka pangaülekanne teha?

            Kommentaar


              Kas kusagil kauplustes eesti sente ja münte veel kogutakse annetuseks mingitesse karpidesse või klaaskuplitesse?

              Kommentaar


                Torino Juventus – Vana Daami renoveerimine 158 5

                Mis fenomeniga juventusejutt nii palju hääletajaid sai?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                  Kas Tallinki kodulehel ühe otsa laevapiletit broneerides on peale seda kohustus kohe ka pangaülekanne teha?
                  48h või 72h peaks olema aega, et tasuda. eeldan, et see on 72h
                  100% kindel pole
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Kas Ristimist on kuidagi võimalik mingi tseremooniaga niiöelda tagasi võtta? Et kui inimene on kunagi ristitud, siis teeb läbi mingid rituaalid ja on sellest vaba?

                    Seoses sellega veel...Osad inimesed on ristitud ja leeritatud. Kus see informatsioon kirjas on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                      Seoses sellega veel...Osad inimesed on ristitud ja leeritatud. Kus see informatsioon kirjas on?
                      Kirikuraamatust.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Kas Ristimist on kuidagi võimalik mingi tseremooniaga niiöelda tagasi võtta? Et kui inimene on kunagi ristitud, siis teeb läbi mingid rituaalid ja on sellest vaba?

                        Seoses sellega veel...Osad inimesed on ristitud ja leeritatud. Kus see informatsioon kirjas on?
                        Peab maha pesema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kirikuraamatust.
                          Igal kirikul on oma kirikuraamat, kuhu tuleb sellekohane sissekanne? Kas see on digitaalsel kujul ka olemas ja kättesaadav? Kas inimene saab siis ainult selles kindlas kirikus tõestada, et on ristitud ja leeritatud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Igal kirikul on oma kirikuraamat, kuhu tuleb sellekohane sissekanne? Kas see on digitaalsel kujul ka olemas ja kättesaadav? Kas inimene saab siis ainult selles kindlas kirikus tõestada, et on ristitud ja leeritatud?
                            Igal kirikul on oma jah. Seal on kõik surmad, sünnid jne edasi sees. Digitaalsuse osas jään vastuse võlgu.
                            Mäletan kui 90 ndatel tuli EV uuesti, siis ema käis kirikust mingit paberit toomas, et ta vanemad olid ikka EW kodanikud (või midagi sellist) ja meil on õigus kodakondsusele.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas TorresFan99
                              Keegi teab neutraalseid lahuseid peale H20?
                              wtf? vesi ole lahus, vaid lahusti. Peale puhta vee ei tohiks ükski teine asi neutraalne olla, aga võin eksida.

                              Kommentaar


                                Kangoli sonid olid kunagi hull teema. Kas praegu keegi üldse kannab neid veel? Noh, peale Samuel L Jacksoni. Ise pole nagu tänavapildis tähele pannud pikemat aega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X