320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui kaabel abiks pole, siis variant need pildid ka endale e-maili peale saata. Selle eelduseks muidugi seadistatud e-postkast.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      bluetooth, kui arvutil olemas.

      Kommentaar


        Okei, tänud teile abi eest.

        Kommentaar


          kus tartus saaks laupäeval paar lehte välja printida? (raamatukogud välja arvata)

          Kommentaar


            Algselt postitas sunnik Vaata postitust
            kus tartus saaks laupäeval paar lehte välja printida? (raamatukogud välja arvata)
            Küüni ja Ülikooli tänava vahel on Kaubahall, seal CoMarketi ees on mingi koopiakeskuse laadne värk, nemad prindivad. Hea oleks, kui sul on asjad mälupulga peal. Pole küll kindel kas see laupäeviti avatud on.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              b) nagu Maarja-Liis Ilus, aastatega koledamaks.
              poletõsi, kas ta sündides oli kõige ilusam? olen näinud ühte ta lapsepõlvepilti, üks tuttav ütles selle peale maarja-liis kole.

              Kommentaar


                keegi argem oskab öelda ehk, palju mesi maksta võib? Näiteks kolmeliitrine purgike.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  ma nüüd pole kindel, kas 3L purgikesega mett otseselt müüakse, kuid turul (või siis otsi neist mõni mesinik) ehk saad müüjaga kokkuleppele (kui vaja). 1L hind peaks olema 5-6 eurot.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Praegu on tegelikult ka Luige laat, kus pakkumisi kindlasti hulgim.

                    Kui turule ei viitsi minna, siis telli kasvõi internetist

                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Kui otsid kvaliteetset mett, siis näiteks hästi varustatud poodides üle Eesti (RIMI) otsi mett nimega "Metsa Mesi" ning mesi on korjatud Pärnumaa metsadest ja niitudelt, hetkel 500g hind 4,39€.Kui ostad isiklikult ja suuremas koguses, siis kindlasti ka soodsam.
                      Aga üldiselt poes polegi müügil 3L ämbreid aga kui leiad mesiniku, siis saad kindlasti.
                      Kui on huvi, siis võta minuga postkastis ühendust ja võin sulle kontaktandmed anda kust saad mett.

                      Kommentaar


                        Mul oligi vaja ligikaudset hinda teada saada ainult. Nimelt läbi töökaaslase saan, kuid tahtsin teada, palju see maksma minna võib. Nelipakiga peaks hakkama saama siis. Tänud teile
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Mul oligi vaja ligikaudset hinda teada saada ainult. Nimelt läbi töökaaslase saan, kuid tahtsin teada, palju see maksma minna võib. Nelipakiga peaks hakkama saama siis. Tänud teile
                          Nelipaki eest võtaks isegi 3 L purgi.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Eile Nimetas istudes tekkis arutelu, et kelle särk seal seinal ripub.
                            Tegu on siis Eesti jalka koondise särgiga koos allkirjadega, pärit on see Krasnodaris peetud mängust, mille Eesti 4:0 kaotas ja särgi numbriks on 20.

                            http://www.fifa.com/worldcup/archive...48/report.html - siin on mängijad toodud, aga juuresolevad numbrid pole ilmselt õiged...
                            Aga see link vähendab "kahtlusaluste" hulga järgmiste isikuteni:
                            [1] Martin KAALMA (GK)
                            [2] Teet ALLAS
                            [3] Enar JAAGER
                            [4] Raio PIIROJA
                            [5] Urmes ROOBA
                            [6] Taavi RAHN
                            [7] Ingemar TEEVER (-90')
                            [8] Joel LINDPERE
                            [9] Kristen VILKMAE
                            [10] Andres OPER
                            [11] Sergei TEREKHOV (-81')
                            [14] Ragnar KLAVAN (+81')
                            [15] Dmitri KRUGLOV (+90')
                            eeldusel, et "unused substitute" oma särki ära ei andnud.

                            Google otsing näitab, et Teever on selle numbri all mänginud... kas tema see oligi siis ?

                            Kommentaar


                              Selline piinlik küsimus, et kuidas pannakse see inimestenaer komöödiasarjadele taustaks (Kaks ja pool meest, Tuvikesed, jne..). Mingi 100 matsi kambakesi vaatavad enne suures kinos sarja ära ja siis naeravad? Kaks ja pool meest pole ju näiteks stuudios kah tehtud, kus pealtvaatajad saaks olla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Selline piinlik küsimus, et kuidas pannakse see inimestenaer komöödiasarjadele taustaks (Kaks ja pool meest, Tuvikesed, jne..). Mingi 100 matsi kambakesi vaatavad enne suures kinos sarja ära ja siis naeravad? Kaks ja pool meest pole ju näiteks stuudios kah tehtud, kus pealtvaatajad saaks olla.
                                Minu lambipakkumine. Arvatavasti on need "naeru pahvakad" nö standard audioklipid, kuskil kunagi varem valmis treitud/linti võetud, mis lihtsalt pärast "kleebitakse" külge eeldatavalt naljaka koha peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X