320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Selline piinlik küsimus, et kuidas pannakse see inimestenaer komöödiasarjadele taustaks (Kaks ja pool meest, Tuvikesed, jne..). Mingi 100 matsi kambakesi vaatavad enne suures kinos sarja ära ja siis naeravad? Kaks ja pool meest pole ju näiteks stuudios kah tehtud, kus pealtvaatajad saaks olla.



    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Tänud vastuse eest! Pole ammu foorumit külastanud, paugutan kohe uuesti.

      Kes need eestlased on 4.44 http://www.youtube.com/watch?v=iWozl0EtRfg? Ja millejärgi sinna valiti inimesi tantsima või kuidas see süsteem toimis?

      Kommentaar


        mis puhul kannavad Vahipataljoni kaasvõitlejad auastme asemel pataljoni embleemi rinnal?
        *võibolla teevad seda ka teised, mina olen ainult Vahipataljoni mehi näinud selliselt*

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          mis puhul kannavad Vahipataljoni kaasvõitlejad auastme asemel pataljoni embleemi rinnal?
          *võibolla teevad seda ka teised, mina olen ainult Vahipataljoni mehi näinud selliselt*
          See peaks vist õppuri märk olema neil. Muudes väeosades on mingi muu junn pataljoni embleemi asemel.
          Once a Gooner, always a Gooner

          Kommentaar


            Algselt postitas mongol Vaata postitust
            See peaks vist õppuri märk olema neil. Muudes väeosades on mingi muu junn pataljoni embleemi asemel.
            Muudes väeosades ei ole midagi. See kel noorteaeg läbi, saavad mingisuguse jama omale rinda (vasakule? kui sõdurieksam tehtud). SE on ainult põhja väeosades, KUPis pole nt. Seal on kompanii embleemid, vastavalt õlal(luure, staap, tagala, mpp) või rinnal(jalavägi). Auastme asemele peaks olema sõjakoolis või veeblikoolis kadeti/aspirandi märk.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Näiteks Jõhvis on NAK-i ajal ka õppuri märk. Kuigi auastmelt reamehed veel siis teoreetiliselt on NAK-is olijad kõrgemal kui tavalised reamehed.

              Kommentaar


                Tapa kolmes väeosas on ka õppurimärk ja sõdurieksami märk on niikuinii lisaks. Vahipati õppurimärki eristabki teistest see, et seal peal on pati embleem, Tapa omadel on mingi ebamäärane plekk.
                Once a Gooner, always a Gooner

                Kommentaar


                  Kuidas hooaja lõpus karika transport käib? Mõtlen, et premmi karikas oli täna niikuinii Manchesteris, aga kui sama lõpp oleks meelevaldselt nt Sunderlandi ja Portsmouthi vahel olnud? Kus siis karikat hoitaks ja kuidas võitjani viidaks?
                  Once a Gooner, always a Gooner

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mongol Vaata postitust
                    Kuidas hooaja lõpus karika transport käib? Mõtlen, et premmi karikas oli täna niikuinii Manchesteris, aga kui sama lõpp oleks meelevaldselt nt Sunderlandi ja Portsmouthi vahel olnud? Kus siis karikat hoitaks ja kuidas võitjani viidaks?
                    Minu teada oleks karikas favoriidi juures ning selle replica teise juures.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      mis puhul kannavad Vahipataljoni kaasvõitlejad auastme asemel pataljoni embleemi rinnal?
                      *võibolla teevad seda ka teised, mina olen ainult Vahipataljoni mehi näinud selliselt*
                      Vahipati ja teiste väeosade NAKi õppurite märkide teema on järjekordne omalooming. St mingit reaalset sümboolikaga töötamist Kaitseväes ei toimu ja nii treitakse igasuguseid märke kuis süda lustib. Sama hea on Kuperjanovi kompaniide embleemid, mis hetkel peaks ka puhas isetegevus olema (kuigi ma ei salga selle vajalikkust)
                      308

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Markko Vaata postitust
                        Vahipati ja teiste väeosade NAKi õppurite märkide teema on järjekordne omalooming. St mingit reaalset sümboolikaga töötamist Kaitseväes ei toimu ja nii treitakse igasuguseid märke kuis süda lustib. Sama hea on Kuperjanovi kompaniide embleemid, mis hetkel peaks ka puhas isetegevus olema (kuigi ma ei salga selle vajalikkust)
                        Tartu ÜJP-s (rahu tema põrmule) kandsid noorsõdurid enne sõdurieksami andmist kolm kuud käisel väeosa embleemi väliskontuuriga musta lapakat. Kutsuti hellitavalt "bloki märgiks" (noorsõdur = blokk). Selle märgi kandja liikus kasarmust väljas ja mitte rivikorras viibides kogu pataljoni territooriumil AINULT joostes ja seda 24/7; aeglustades tempo kõnniks vaid (all)ohvitseri tervitamiseks. Asja eesmärk oli distsipliin ja imho täitis see seda eesmärki päris kenasti. Sellest ma ei räägigi, et keskmise 18-19 aastase ludri jaoks oli juba ainuüksi see jooksmise nõue väga ja väga tõhus füüsiline treening. TÜJP sisekord iseenesest oli muidugi üldse vaks kõrgem kui mujal. Viibisin teenistuse jooksul veel Õhutõrjedivisjonis, Tagalapataljonis ja Sidepataljonis: suu jäi lahti, kas nii saab ka? Õhutõrjedivikas muutusin lähetuse jooksul nii laisaks ja mugavaks, et Tartusse tagasi jõudes oli tükk tegu, et rutiini uuesti sisse elada. ..

                        Kommentaar


                          Kuidas tõlkida inglise keelde selline sõna nagu- suitsuahi.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            smoke oven.

                            e: smoker oven või lihtsalt smoker on veel täpsem.

                            Kommentaar


                              On see otsetõlge või reaalselt ka selline sõna olemas?

                              Edit: ongi olemas
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Tartus, Variku viaduktilt maha sõites Võru suunas. Mis kaevamine toimub? Kas Plaanitakse neljarealist teha või miski hoone (tankla, blabla) Ehk on siin kursis inimesi. Lihtsalt igapäev mööda sõites tekib küsimus.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X