320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    as kellelgi on tutvused sees spordisärkidele nime&numbri trükkimise bisnises? vaja EM-iks fännisärki natu timmida

    Kommentaar


      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
      as kellelgi on tutvused sees spordisärkidele nime&numbri trükkimise bisnises? vaja EM-iks fännisärki natu timmida
      Tutvusi pole, aga Kuup3 soovitan julgesti.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Paar küsimust tartlastele

        Kas Ekraan või Cinamon?

        Kas Big Ben, Ristiisa või Illegaard (spordi vaatamiseks)? PS. Trehvi läheb reedel.
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Algselt postitas Hellik Vaata postitust
          Paar küsimust tartlastele

          Kas Ekraan või Cinamon?

          Kas Big Ben, Ristiisa või Illegaard (spordi vaatamiseks)? PS. Trehvi läheb reedel.
          Kinematograafia koha pealt ei oska sõna võtta, aga spordi vaatamiseks eelistasin omal ajal (2 aastat tagasi) Illegaardi. Hetkeseisu kohta ei oska kommenteerida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Hellik Vaata postitust
            Paar küsimust tartlastele

            Kas Ekraan või Cinamon?

            Kas Big Ben, Ristiisa või Illegaard (spordi vaatamiseks)? PS. Trehvi läheb reedel.
            cinamonis on vist odavam ja valik on ka suurem.
            jalka kohapealt eelistan mina üldse krooksu, sest seal on sitaks telekaid, igas nurgas on jalgpall, kui on(tavaliselt on muidugi noolevise ja naistepeksmine, aga jalka ajal on jalka) ja inimesi vähem kui illegardis ja õlu on odavam
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Kas kõik Puma logo kandvad väravahtide särgid peavadki identsed olema, või saab nende disainer palka ilusate suurte (khm) silmade eest ?


              Kommentaar


                Väravavahtide särke ongi tootjatel üsna väike valik ju. Antud juhul lihtsalt on juhtunud nähtavasti üks meelismudel, mis on laiemalt levinud. Milles probleem?
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Mida ja kuidas peaks õppima 11. klassi Geograafia riigieksamit tegev õpilane? (jah, ma tean, et Soccerneti foorumis kolamine ei ole õppimine )
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas football2u Vaata postitust
                    Mida ja kuidas peaks õppima 11. klassi Geograafia riigieksamit tegev õpilane? (jah, ma tean, et Soccerneti foorumis kolamine ei ole õppimine )
                    oleneb juba sellest, kas sind kotib selle eksami tulemus või mitte. mind ei kottinud, ei õppinud selleks päevagi ning sain 76 punkti. aga üldiselt on see eksamikogumik geograafias suht mõistlik vist (seal taga vastused ka olemas). vaatad selle läbi ja ega muud väga ei olegi ma usun. kui just taun ei ole ja elementaarseid pealinnu jne tead, siis ei tohiks probleeme tekkida.

                    Kommentaar


                      Hoi
                      Kuskohast saab rentida ülikonda? Täiskomplekt - särgi ja lipsudega. Tallinnas siis. Ja palju see nali maksma võiks minna?

                      Kommentaar


                        http://www.diplomaat.ee/index.php Ehk leiad siit midagi sobivat.

                        Kommentaar


                          Kas keegi hea kohtunik saaks saada mulle e-postile lehed, mida kasutab esimene abikohtunik kui kirjutab üles vahetusi, väravaid ja kaardid. E-post on crew14@hot.ee Aitäh!

                          Kommentaar


                            tee ise see leht ja esimene kirjutab enamasti ainult vahetusi. Väravaid ja kaarte paneb teine kirja.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Kõige soodsam/asjalikum tv-pakett, mis sisaldab vaid põhikanaleid?

                              Kommentaar


                                Tudulinnas? Spice, NTV Futbol, Sky Sports?

                                tõenäoliselt starman ca 7 eurot kuus 16-ne kanali eest, samas vabalevis olevad kanalid saad digi-digituuneri olemasolul ka riidepuuga telkusse.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X