320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi leiab mulle filmides kasutatava viisijupi (mp3 kujul) kui on õudne koht. See kriuksumine vms.

    Kommentaar


      Psycho shower scene vä?
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        mhm

        Kommentaar


          PM-in lingi
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            PM-in lingi

            Kommentaar




              Miks mu copy-paste'i värv helesinine on? Mida ma tegema pean, et tavaliseks tagasi saada?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                mine tee past notepadi. Seal on must.

                Üldiselt ma ei saa probleemist aru. Suvalise teksti koperimine suvalisse kohta ja ikka helesinine?

                Kommentaar


                  Kes hostib tänavust auhindade gaalat ?
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Tehke maainimesele selgeks mida tähendab avatud elektriturg? (Jah, ma tean, et internetis on see lahti seletatud aga see on sama mis hakata lugema mõnd ametlikku dokumenti - põhjalikku arusaama ei teki)

                    Kommentaar


                      Avatud elektriturg tähendab seda, et võid oma elektri osta iga pakkuja käest, kes turul on. Varem (kaasa arvatud praegu) ostsid sa oma elektri selle pakkuja käest, kelle kaablid sulle majja tulid. Ehk siis sõltuvalt elukohast oli elektrimüüa üheselt määratud.

                      Näiteks Läänemaal ja Viimsis pakkus elektrit Fortum ja Tallinnas Eesti Energia. Nüüd võib Läänemaa inimene endale elektei osta ka mujalt kui Fortumi (uue nimega Imatra Elekter) käest ja Tallinna inimene ei pea Eesti Energia käest ostma.

                      Ehk siis lühidalt: Erinevalt varasemast saad ise valida kelle käest elektri ostad.

                      Kommentaar


                        Kuhu mu pohmakas jäi? (eilne koogel-moogel kronoloogilises järjestuses- 4 õlut, 3 hot shoti, millimallikas, veel mingi shot, rummikoks, kaks jäägermeistrit, õlu)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Üldiselt ma ei saa probleemist aru. Suvalise teksti koperimine suvalisse kohta ja ikka helesinine?
                          Jah. Igal pool, kus tekst active olema peaks, on tekst helesinine.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            sa ei räägi copy-pastist vaid teksti valimisest (highlight)? Et siis ei ole tekstil tumesinine taust vaid mingi helesinine?

                            Kommentaar


                              Mul ka küsimus.

                              mida tähendab meinstriim? Mis kontekstis ja kuidas seda kasutada? Miks paljud seda nüüd järsku siin Eestis kasutama on hakanud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Mul ka küsimus.

                                mida tähendab meinstriim? Mis kontekstis ja kuidas seda kasutada? Miks paljud seda nüüd järsku siin Eestis kasutama on hakanud?
                                Küllap vaatavad netis striime ja annavad sellest teada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X