320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Dingo. Vaata postitust
    Ericbana, kas sa oled läpiga koolis ja kasutad sealset WiFit? Kui teistel, kes ka kooli WiFit kasutavad, on täpselt sama probla, siis on probleem teie kooli modemi seadetes, mis sheerib WiFit. Võib olla kas interneti piiratud kasutamine või et liiga paljud korraga kasutavad seda vabalevi WiFit ja võrk on ülekoormatud (mis küll ei tohiks põhjus olla). Kui teil on koolis normaalne arvutiõpetaja, soovitaks tema jutule minna, äkki teab lahendust.

    ai, sorry. väljendasin veits sitasti. Tahtsin öelda, et leviga probleeme ei ole, sest nii minu kui teiste arvutid näitavad, et levi on maksimaalne ja 100%. Aga ainult minu arvutil viskab erroreid ette ja jookseb kinni, teistel seda probleemi ei ole.

    Kommentaar


      Miks on kõik inimesed nii lollid ja mina nii tark?

      Kommentaar


        Algselt postitas baller Vaata postitust
        Miks on kõik inimesed nii lollid ja mina nii tark?
        küsis endalt janku ning sõi puhhi karvades olevaid rosinaid edasi
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          küsis endalt janku ning sõi puhhi karvades olevaid rosinaid edasi
          Kas see janku on mingi kasutaja siin foorumis vä

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Kuidas on see võimalik, et Eesti tv-kanalid lasevad koguaeg sellist sitta telekast ja mingi 5-aastat vanu filme ja nüüd täna lambist on tv3äes "Looper", mis alles esilinastus kinodes üle maailma? Panid terve 10-aasta eelarve rahad sinna alla?
            Seal vist mingi see point, et filmi on tootnud väiksemad filmikompaniid ning ju neil on siis teised viisid filmi turustada.
            Lambist pakun, et äkki isegi Viasat Group on antud filmi tegemist finantseerinud.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
              Eestis seaduste järgi peaks kõigil asjadel ikkagi 2 aastat olema (müüja peab tagama). Kui ta oma välismaiselt tarnijalt saab vaid 1 aasta, siis teise peab ta ise andma. Olen ma aru saanud.
              Olude sunnil pidin otsima ja sain teada, et garantii andmine müüdavatele toodetele ei ole kohustuslik! Kaks aastat küll aga võid esitada pretensioone.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                ai, sorry. väljendasin veits sitasti. Tahtsin öelda, et leviga probleeme ei ole, sest nii minu kui teiste arvutid näitavad, et levi on maksimaalne ja 100%. Aga ainult minu arvutil viskab erroreid ette ja jookseb kinni, teistel seda probleemi ei ole.
                Teiste brauseritega on ok? Võib ka olla selles asi, et arvatavasti koolis pole läpakal juhe taga ja sul on profiilist seadistatud nii, et arvuti ei jookse täis võimsusel ja seepärast jookseb ka FF kokku. Igapäevakautuseks soovitaksin Operat. Isegi kui hangub, siis taastub ise sellest. Rääkimata sellest et ta muidu ka parem on.

                Kommentaar


                  Eesti portaalis, kas keegi teab kuidas sealt saaks vaadata oma kutsehariduse lõputunnistust?

                  Seal Andmed Eesti Hariduse Infosüsteemist (EHIS) all on lihtsalt minu lõputunnistuse number aga tahaks nagu rohkem näha...vaja oleks see lõputunnistus teise kooli saata aga seal vist ainult sellest lõputunnistuse numbrist ei piisa.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Ma foorumis nii uus, et pole kunagi näinud mis juhtub kui teemal 1000lk täis saab - nagu Man Unitedi omas kohe. Mis siis juhtub? Läheb edasi või peab uue tegema?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Ma foorumis nii uus, et pole kunagi näinud mis juhtub kui teemal 1000lk täis saab - nagu Man Unitedi omas kohe. Mis siis juhtub? Läheb edasi või peab uue tegema?
                      mingisugune iroonia? kui ei, siis näiteks teemal kuhu sa just postitasid on see 1000lk-d juba tükk aega täis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        mingisugune iroonia? kui ei, siis näiteks teemal kuhu sa just postitasid on see 1000lk-d juba tükk aega täis.

                        Sõltub seadetest, mitu postitust lk näitab.
                        Ära ülbitse, neeger
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Sõltub seadetest, mitu postitust lk näitab.
                          Ära ülbitse, neeger
                          kui manku teemas näitab 998 ja siin teemas samal ajal üle 1000, siis mis seadetest sa räägid, neeger.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            kui siin teemas näitab üle 1000, siis mis seadetest sa räägid

                            kui siin teemas näitab 534 lk, siis mis tuhandest sa räägid


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            huvitav kas threadid võivad "täis saada". Nüüd viitsisin juba rumalalt ära küsimise kiuste ikkagi lehti kerida ja leidsin ka 02 kuupäeval manu teema mille lõpus oli juttu teema bugimisest.
                            vanas foorumis juhtus seda küll, nüüd loodetavasti enam mitte

                            ja kindlasti mitte mingi kindla postituste arvu pealt
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              kui manku teemas näitab 998 ja siin teemas samal ajal üle 1000, siis mis seadetest sa räägid, neeger.
                              Tähendab, afroameeriklased, mingi teema ju selle "Toredaid linke 2"-ga oli, et vol 2 ka tehti...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                                kui siin teemas näitab 534 lk, siis mis tuhandest sa räägid
                                ... ja sel juhul manku teemas näitab meil palju?

                                eksole.

                                Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                                Tähendab, afroameeriklased, mingi teema ju selle "Toredaid linke 2"-ga oli, et vol 2 ka tehti...
                                ma ei viitsi vol 1 otsida, et kinnitada, aga samamoodi alustasid uuesti nullist ka nt manku ja liverpooli teema - põhjuseks eelmise foorumiversiooni bugi.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X