320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    kui manku teemas näitab 998 ja siin teemas samal ajal üle 1000, siis mis seadetest sa räägid, neeger.
    Jeebus, jeebus
    Foorumis saad valida vaida mitu postitust ühel lk on. Tulistan puusalt, aga mul on see pandud 30 peale ja antud teemas on 711 lehekülge.
    Uuri ise kus seda muuta saab, aga minu arust oli 50 postitust maksimum ühel lehel.
    Praegu astusisid mõnusalt ämbrisse, vintsuke. Kill-koll, kill-koll, kunagi teeme veel koos õlled
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      no aga fakt on ju see, et "ühesõnaga sittagi ei juhtu, kui 1000lk-d täis saab". või?

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Jeebus, jeebus
        Foorumis saad valida vaida mitu postitust ühel lk on. Tulistan puusalt, aga mul on see pandud 30 peale ja antud teemas on 711 lehekülge.
        Uuri ise kus seda muuta saab, aga minu arust oli 50 postitust maksimum ühel lehel.
        Praegu astusisid mõnusalt ämbrisse, vintsuke. Kill-koll, kill-koll, kunagi teeme veel koos õlled
        No kui tal ühes on 998, ja teises 1K+, siis vaevalt tal need seaded erinevates teemades erinavad on? Või saab nii, et Manu temas 20 post per leht, mujal 50 post per leht.
        Õlut?

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Jeebus, jeebus
          Foorumis saad valida vaida mitu postitust ühel lk on. Tulistan puusalt, aga mul on see pandud 30 peale ja antud teemas on 711 lehekülge.
          Uuri ise kus seda muuta saab, aga minu arust oli 50 postitust maksimum ühel lehel.
          Praegu astusisid mõnusalt ämbrisse, vintsuke. Kill-koll, kill-koll, kunagi teeme veel koos õlled
          ohsaissand, reinu-onu.

          härra küsis, et mis juhtub, kui saab 1000 lk täis "nagu praegu manku teemas kohe juhtub".

          manku teemas on 998 lk - juhul kui seda vaadata by default ehk nii, et näitab 20 posti per lehekülg. vastati, et mis seal ikka juhtuda saab, kuna selliste seadete korral on siinsamas teemas kaugelt üle 1000 lk.

          minul endal on näiteks muudetud 40 postituse peale ja seega on mankuteemas 499 lk, siin aga 534.

          nii et kui õlled teeme (plaan hea), siis pigem kuulen ikka mina sind juba ämbritega kaugelt tulemas.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Fakt on see, et minul näitab Manure teemas 666 (sic!) lehekülge ja antud teema hetkel 712 lehekeülge.
            Seade mõjub ikka kogu foorumile, mitte teatud teemale.
            PS! Orbik, sinuga olen juba õlled teinud.

            Edit: näiteks sellelt lingilt saad muuta postituste arvu leheküljel

            C ya soon, vints!
            Edit2: mida iganes, vintsu. Oled nagu Veerpalu advokaadid, ajasid mu pea segi. Järgmisel korral teeme siis õlled. Mitte nagu viimasel korral, kui mina tegin teed Strochiga ja sina ei teinud midagi
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Böhähähähähä.
              See teie vaidlus tõi meelde sellise toreda pildi:



              Kehtib muidugi, samas, enamuse foorumivaidluste korral, mu enda omad kaasa arvatud.

              Rein, kui maale sattud, võta teinekord ühendust. Saun, õlled ja tee minu poolt, Stroh sinu poolt. Ajasid suu vett jooksma oma jutuga.

              Kommentaar


                Ok ma tegelt kartsin, et see põhjustab ühe settingute üle vaidluse. Pidasin silmas seda, et defaultis pole mingisugust värki foorumi koodis, et thread ühel hetkel "täis saab"?

                EDIT: Selge, 1000lk peal ei juhtu midagi. Siin teemas on rohkem aga ma suutsin seda mitte märgata. Võimalik, et silmad tõlgendasid lehekülgi kolmearvuliseks olevat, mitte nelja

                Aga threadi täis saamise kohta küsimus jääb lihtsalt huvipärast üles siis. On mingi limiit ka?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Point miks mul küssa tekkis, on see, et Arsenali teema algab aastal 02 näiteks, aga Manku oma 06 ehk tekkis mõte, et huvitav kas threadid võivad "täis saada". Nüüd viitsisin juba rumalalt ära küsimise kiuste ikkagi lehti kerida ja leidsin ka 02 kuupäeval manu teema mille lõpus oli juttu teema bugimisest.

                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Kas keegi selgitaks, millistel puhkudel on politseinikul õigus inimest läbi otsida? Et kas põhimõtteliselt on võimalik, et lihtsalt tänaval kõndides võetakse maha ja kästakse taskud tühjendada jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas s2nd3r Vaata postitust
                      Kas keegi selgitaks, millistel puhkudel on politseinikul õigus inimest läbi otsida? Et kas põhimõtteliselt on võimalik, et lihtsalt tänaval kõndides võetakse maha ja kästakse taskud tühjendada jne.
                      Kui ma nüüd ei eksi siis peab neil olema alust arvata, et isik millegi halvaga on tegelemas. Ilma põhjuseta ei tohi läbi otsida. ala narkokoer on hullumas tegelase peale või saadi vihje, et see isik varastas selle ja selle jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Kui ma nüüd ei eksi siis peab neil olema alust arvata, et isik millegi halvaga on tegelemas. Ilma põhjuseta ei tohi läbi otsida. ala narkokoer on hullumas tegelase peale või saadi vihje, et see isik varastas selle ja selle jne.
                        Lühidalt- põhjuse leiab alati.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas s2nd3r Vaata postitust
                          Kas keegi selgitaks, millistel puhkudel on politseinikul õigus inimest läbi otsida? Et kas põhimõtteliselt on võimalik, et lihtsalt tänaval kõndides võetakse maha ja kästakse taskud tühjendada jne.
                          Väljavõte politsei- ja piirivalveseadusest.

                          (1) Politsei võib kontrollida isikut või tema riietust vaatlemise ja kompimise teel või tehnilise vahendi või sellekohase väljaõppe saanud teenistuslooma abil kindlustamaks, et isiku valduses ei ole esemeid või aineid, millega ta võib ohustada ennast või teisi isikuid:
                          1) sisenemisel avaliku võimu organi ehitisse või territooriumile;
                          2) kui see on vajalik kõrgendatud ohu väljaselgitamiseks, kui isik viibib elutähtsas energia-, side-, signalisatsiooni-, veevarustus- või kanalisatsioonisüsteemis, liikluskorralduse ehitises või seadmes või selle vahetus läheduses;
                          3) kui see on vajalik vahetu kõrgendatud ohu tõrjumiseks;
                          4) kui isikult võib seaduse alusel võtta vabaduse;
                          5) kui see on vajalik kaitstava isiku või valvatava objekti ohutuse tagamiseks või
                          6) kui käesolevas seaduses sätestatud meetme kohaldamisega kaasneb vajadus toimetada isik Politsei- ja Piirivalveametisse või muu haldusorgani asukohta.

                          Siin eelpool vastanule, et alati ei pea olema midagi halba teinud. Aluse annab ka see, kui näiteks (punkt 5 põhjal) viibid liiga lähedal mingile suurele VIPile, keda politsei kaitseb, kuskil tänava peal ja näed kahtlane välja. Kuigi see tundub toimivat ainult teoorias, pole kuulnud, et praktikas nii tehakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Kui ma nüüd ei eksi siis peab neil olema alust arvata, et isik millegi halvaga on tegelemas. Ilma põhjuseta ei tohi läbi otsida. ala narkokoer on hullumas tegelase peale või saadi vihje, et see isik varastas selle ja selle jne.
                            Ehk on alati õigus .. põhjuse leiab alati.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Microsoft word. Vaja ühes failis koostatud columnid teise faili kopeerida, nii, et teise faili kogu ülesehitus ei muutuks samuti column-põhiseks.
                              Més que un club

                              Kommentaar


                                Algselt postitas matheous Vaata postitust
                                Microsoft word. Vaja ühes failis koostatud columnid teise faili kopeerida, nii, et teise faili kogu ülesehitus ei muutuks samuti column-põhiseks.
                                Paste special. Unformated text.

                                Peaks aitama.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X