320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veel üks abipalve seoses galaxyga. Nimelt panin telefoni mini-SD kaardi, kui ma ei leia seda kuidagi ei arvutiga ühenduses ega telefonis endast üles. Kas ma pean selle kuidagi mountima või mõne muu settingsu ära muutma, et tööle hakkaks?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Veel üks abipalve seoses galaxyga. Nimelt panin telefoni mini-SD kaardi, kui ma ei leia seda kuidagi ei arvutiga ühenduses ega telefonis endast üles. Kas ma pean selle kuidagi mountima või mõne muu settingsu ära muutma, et tööle hakkaks?
      Milline Galaxy? Ja mis mahuga kaart?

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Milline Galaxy? Ja mis mahuga kaart?
        http://software2tech.com/wp-content/...9070_thumb.jpg ja peaks olema 16 GB-d.

        Kommentaar


          Kui sul juhtub arvuti küljes olema micro SD lugeja, siis tasuks kontrollida, kas kaart on FAT32 sisteemi formatitud.
          (Võiks igaks juhuks kontrollida enne, kas ta läbi telefonimenüü ei lase formaatida (kuigi kahtlane, kui ta teda üldse ei tunnistagi).

          Kommentaar


            ...ja ehk on abi sellestki:

            If its connected to your computer and the USB connection mode is "Mass Storage", the SD card cannot be used by the phone. You may like to change the connection mode by pulling the notification bar from top and selecting "Charge only" so that it does not mounts the SD card and it remains usable by the phone while it is connected to PC.

            ...ja kuidas on lood USB-debugginguga?


            Fakin hell, ma just paar päeva tagasi küsisin, et kas mõni tänapäine tehnikavidin ei võiks ometi lihtsalt TÖÖTADA, ilma, et teda peaks imeteadmisi kasutades penetreerima lakkamatult...

            Kommentaar


              Magistrali bowling on veel avatud?

              Kommentaar


                hetkel ei leidnud paremat teemat, aga küsimus selline: mis lugu on ETV-s saate "Eesti Lood" alguslooks? siit saab näiteks tuvastada- http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=133935 , esimesed 25 sekundit siis.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Magistrali bowling on veel avatud?
                  ei ole.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    ei ole.
                    Küsiks siis veel nii: Kas Magistralis veel bowling üldse eksisteerib ning kui jah, siis mis aegadel ta avatud on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Küsiks siis veel nii: Kas Magistralis veel bowling üldse eksisteerib ning kui jah, siis mis aegadel ta avatud on?
                      ei eksisteeri .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Veel üks abipalve seoses galaxyga. Nimelt panin telefoni mini-SD kaardi, kui ma ei leia seda kuidagi ei arvutiga ühenduses ega telefonis endast üles. Kas ma pean selle kuidagi mountima või mõne muu settingsu ära muutma, et tööle hakkaks?
                        Kas Settings -> Storage seal näitab, et kaart on olemas? Kui ei ole siis vaata kas oled kaardi ikka lõpuni sisse lükanud nii palju kui vaja ehk siis kuni klikk kostub. Kõige sagedasem probleem, et enda arvates lükatakse lõpuni kuigi tegelikult ei lükatud lõpuni (just väikeste kaartide puhul...endalgi korra juhtus see).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Kas Settings -> Storage seal näitab, et kaart on olemas? Kui ei ole siis vaata kas oled kaardi ikka lõpuni sisse lükanud nii palju kui vaja ehk siis kuni klikk kostub. Kõige sagedasem probleem, et enda arvates lükatakse lõpuni kuigi tegelikult ei lükatud lõpuni (just väikeste kaartide puhul...endalgi korra juhtus see).
                          Galaxy puhul see veel eriti tõsine probleem, kuna selleks, et kaart lõpuni sisse lükata, tuleb kasutada mingit pikemat ja teravamat terariista kui meessoost sõrme/küünt.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Kui kiirkeedukannu on vesi ära külmunud siis kas võib selle tööle panna? Sulamist ei viitsi oodata

                            Kommentaar


                              endal on garaazis nii mitut puhku old ja ei ole midagi juhtunud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Veel üks abipalve seoses galaxyga. Nimelt panin telefoni mini-SD kaardi, kui ma ei leia seda kuidagi ei arvutiga ühenduses ega telefonis endast üles. Kas ma pean selle kuidagi mountima või mõne muu settingsu ära muutma, et tööle hakkaks?
                                Said probleemist jagu ja kui jah, siis mis häda oli?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X