320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oleks vaja paigaldada hambaplomm, sest vana tuli välja
    kas siis Pärnus või Haapsalus.
    Oskab keegi mingit head kohta soovitada?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Haapsalus peaks saama Aet Kanarbiku juures. Aadress Tamme 21a. Mujal vaevalt.

      Kommentaar


        Kas keegi teab mõnda kohta, kus annaks survepesurit remontida mõistliku tasu eest? St et ei võtaks ainuüksi defekteerimise eest kirvehinda
        308

        Kommentaar


          Algselt postitas Markko Vaata postitust
          Kas keegi teab mõnda kohta, kus annaks survepesurit remontida mõistliku tasu eest? St et ei võtaks ainuüksi defekteerimise eest kirvehinda
          Mis viga täpsemalt on?

          Kommentaar


            Mõned aastad vana Nilfisk Alto. Paned voolikud/kaablid taha, aga tööle ei hakka. St elektriline osa vist peetis. Vesi jookseb tavalise survega lihtsalt läbi
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Mõned aastad vana Nilfisk Alto. Paned voolikud/kaablid taha, aga tööle ei hakka. St elektriline osa vist peetis. Vesi jookseb tavalise survega lihtsalt läbi
              Mul ühe teisega olnud kunagi sarnane asi ja ütlen ette ära, et parem osta uus sest see varuosa maksab omajagu+töö.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                Mul ühe teisega olnud kunagi sarnane asi ja ütlen ette ära, et parem osta uus sest see varuosa maksab omajagu+töö.
                Kinnitan juttu, ilmselt miskit katki külmunud vms, parandada praktiliselt võimatu, läheb uue ostuks.
                Muidugi läbi interneti diagnoosi panna on imelik, endal kahe pesuriga kogemus, enda arvates sai kusjuures mõlemad kenasti veest tühjaks tehtud aga kasu ei miskit. Nüüd uut peab vist talvel voodi all hoidma.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Kinnitan juttu, ilmselt miskit katki külmunud vms, parandada praktiliselt võimatu, läheb uue ostuks.
                  Muidugi läbi interneti diagnoosi panna on imelik, endal kahe pesuriga kogemus, enda arvates sai kusjuures mõlemad kenasti veest tühjaks tehtud aga kasu ei miskit. Nüüd uut peab vist talvel voodi all hoidma.
                  Talve mängus ei ole, nüüd keset suve läks heast peast. Üks päev töötas, nädal hiljem ei andnud enam elumärki. Õnneks mul üks Kulibin omast käest võtta ja vaatab esmalt, mis ta kostab. Ükskord.

                  Turu-uuring uute osas on muidugi juba ka tehtud
                  308

                  Kommentaar


                    Keegi mulle nädalavahetuseks telki saaks laenata? Tasuks sixpakiga. Tallinnas võiks ka asuda

                    Kommentaar


                      Kus kohas dopingut müüakse ?õ
                      Midagi sellist mida kasutavad pikamaajooksjad

                      Kommentaar


                        ostsin ühe asja. Asja ostmisest möödunud mingi 5 päeva?, kuid seda kasutanud pole (vidin pole rikutud - kaubanduslik välimus, tšekid olemas), sest see ei sobi ikka mulle. Kui ma poodi tagasi viin, kas raha saan tagasi v?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zizi Vaata postitust
                          ostsin ühe asja. Asja ostmisest möödunud mingi 5 päeva?, kuid seda kasutanud pole (vidin pole rikutud - kaubanduslik välimus, tšekid olemas), sest see ei sobi ikka mulle. Kui ma poodi tagasi viin, kas raha saan tagasi v?
                          Absoluutselt kindlasti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zizi Vaata postitust
                            ostsin ühe asja. Asja ostmisest möödunud mingi 5 päeva?, kuid seda kasutanud pole (vidin pole rikutud - kaubanduslik välimus, tšekid olemas), sest see ei sobi ikka mulle. Kui ma poodi tagasi viin, kas raha saan tagasi v?
                            Kui on kaubanduslik välimus ehk see tähendab,et pole pakki avatud/rikutud siis kuidas sa selles aru saad, et see sulle ei sobi?

                            Kommentaar


                              Pakki on võimalik ka seda rikkumata avada. Kui sa aga oled harjunud pakke avama nagu 5a laps sünnipäevakinki, siis on tõesti teine asi.

                              Kommentaar


                                Päris pead ei anna aga minumeelest oli nii, et kui netipoest ostad siis võid tagastada aga kui tavalisest poest siis sa oled seda asja varem saanud katsuda ja jõuda selgusele, et see sobib sulle ehk siis pood pole kohustatud raha tagasi andma aga loomulikult tullakse ikka inimestele vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X