320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas tänapäeval peab ka telefone esmasel laadimisel 24h laadima nagu vanasti soovitati?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
      Käin hetkel jooksmas nii pulsikella kui telefoniga korraga. Ehk siis telefoniga mõõdan kiirust ja teepikkust Runkeeperi programmiga. Telefoni jätaksin aga tegelikult hea meelega koju. Kui ma ostaksin endale nüüd pulsikella, millel on GPS peal, siis kas sealt saab kuidagi need andmed ka Runkeeperisse? Või mis need parimad variandid üldse on?
      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Kas runkeeper mingeid muid seadmeid peale oma tarkvaraga varusttud telefoni ei toeta? Endomondol näiteks on võimalik kasutada Garmini kellasid ja lisaks on võimalus andmeid sisse tõmmata andmefailide abil.

      Kui Runkeeper aga seda ei võimalda, siis on jah kõige mõistlikum hakata kasutama kella enda tarkvara.
      Ka Runkeeper väidetavalt võimaldab kasutada Garmin failitüüpi, seega ei tohiks olla probleemi.

      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Kui muidugi tegemist on Garmini kellaga.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Kas tänapäeval peab ka telefone esmasel laadimisel 24h laadima nagu vanasti soovitati?
          Algselt postitas Stok
          Ei pea.
          Minule öeldi paar kuud tagasi, et peab küll.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Mulle ka.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Mul öeldi Nokia puhul, et pole tarvis.
              Eel-laadimine olevat tehtud.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                eks see oleneb akust

                Kommentaar


                  Ei pea enam, tänapäeval on antud akudel kiibistikud sees, mis kontrollivad aku mahtuvust. Nii kui täis saab siis kiibistik lööb kinni ja ei tule voolud enam peale.

                  Kommentaar


                    Kuna Chelsea foorumis ei vastatud siis küsin siin suurema publiku käest:
                    wordprezil mingi kihlvedu, et liverpooli logos ringi lällab nüüd foorumis?

                    Kommentaar


                      Kas algastme libedasõidu koolitust on võimalik läbida eraldi ka mõnes muus autokoolis? Autokool kus hetkel käin, kasutab libesõiduks Pärnus asuvat rada, kuid nii kaugele ei raatsi selle pärast minna, teeks parema meelega ikkagi Tallinnas ära.

                      Kommentaar


                        Libedasõit täitsa erinev asi, vali milline hing ihaldab

                        Kommentaar


                          Ära aja segi algastme libedaga Aga räägi asi ära enda autokoolis. Mina näiteks tegin seda teises autokoolis.

                          Kommentaar


                            kinnitan ka, libedasõitu tee kus tahad.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              igikestev nuss: mis kuradi pärast ja moodi on nõnda, et kui saadan kellegile oma word dokumendi faili ja seal lisatakse kõrvale kommentaare koos parandustega, siis lähevad tihtipeale lihtsalt tühikud töös paigat ära. ehk varem KINDLATI lahkukirjutatud sõnad on järsult lambist kokku läinud ja üleüldse on reavahede ja tühikutega hullem segadus. kas kellelgi on veel sama asi olnud ja kuidas sellest lahti võiks saada?

                              Kommentaar


                                Miks üldiselt lennukitel turbiinide ees võrku/võre vms pole, et linnud sinna ei satuks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X