320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mingi elektriraudtee vs edelaraudtee teema?
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas Montag Vaata postitust
      Mis värk sellega on, et rongiga Tallinnast nt Aegviitu (ja tagasi) sõites ei saa kaardiga maksta, aga Tallinnast nt Tapale sõites saab. Elron ju mõlemal puhul.
      Kas rongis saab pangakaardiga maksta?
      Kõikides diiselrongides saab maksta pangakaardiga ning VISA / VISA Electron; MasterCard / Maestro ja American Express krediitkaartidega. Elektrirongides saab tasuda sularahas või Elroni Sõidukaardil oleva rahaga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Montag Vaata postitust
        Mis värk sellega on, et rongiga Tallinnast nt Aegviitu (ja tagasi) sõites ei saa kaardiga maksta, aga Tallinnast nt Tapale sõites saab. Elron ju mõlemal puhul.
        See on mingi tsooni teema. Pikematel otstel (Tartu, Narva, Viljandi jne) saab kaardiga tasuda. Lühematel mitte. Vähemasti nii selgitas piletimüüja viimati

        EDIT: Ehk nagu Crackerzi viitest selgub, siis diiselrongides saab ainult kaardiga maksta. Ju siis kui Narva või Tartusse suunduva diisliga sõita Aegviitu, peaks saama ideaalis kaardiga tasuda
        308

        Kommentaar


          Kas osta Sony Xperia Z3 või Z3 compact?

          Kommentaar


            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
            Kas osta Sony Xperia Z3 või Z3 compact?
            Viimaste telefonivahetuste ajal olen ka mõelnud et kas osta suurema või väiksema ekraaniga mudel. Olen otsustanud suurema kasuks, ei ole kahetsenud.

            Kommentaar


              Kindlasti Z3!
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Windows lükkab oma nr 10't peale. Kuhu 9 jäi?
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  Windows lükkab oma nr 10't peale. Kuhu 9 jäi?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Millal on kõige mõistlikum aeg jalgratast osta? Noh et hooaja läbi ja laod tühjaks värk. Ja samas et päris tühjaks ka veel ostetud poleks, et mingi valik oleks. Mõtlen siis päris ratast (Hawaii express vms), mitte mingi hipsteri moeröögatust kusagilt keldrist.

                    Kommentaar


                      Windows varemgi nimedega kahtlaselt käitunud. Windows 7 näiteks. 10 peaks versioonilt üldsegi 6.4 olema. XP oli näiteks 5.1 ja 8.1 oli 6.3 versioon.

                      Mul sõber arvab, et 9 jäeti Jaapani turu pärast vahele. Pidi see seal kurjakuulutav number olema vms

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Millal on kõige mõistlikum aeg jalgratast osta? Noh et hooaja läbi ja laod tühjaks värk. Ja samas et päris tühjaks ka veel ostetud poleks, et mingi valik oleks. Mõtlen siis päris ratast (Hawaii express vms), mitte mingi hipsteri moeröögatust kusagilt keldrist.
                        Hawaiis on juba pikemat aega allahindlused, vähemalt kui viimati vaatasin. Ja kui ilusti küsida, siis saab päris hea hinnaga sealt.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Mul sõber arvab, et 9 jäeti Jaapani turu pärast vahele. Pidi see seal kurjakuulutav number olema vms
                          Kuskil oli väide, et kardeti 9-t, sest see number oli mingites vanades (a'la Win 95) kasutusel ja arvati, et võib jumal teab millega konflikti minna.

                          Mingis paari kuu taguses Digitunnis räägiti sellest.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Hawaiis on juba pikemat aega allahindlused, vähemalt kui viimati vaatasin. Ja kui ilusti küsida, siis saab päris hea hinnaga sealt.
                            kuidas see ilusti küsimine käib? Teenindajal on võimalus mingi suurem % alet teha, kui saalis väljas?

                            Kas see allahindlus on aasta suurim või tuleb mingi sügisel näiteks veel magusam aeg? Kuna rattaostuga kiire pole, siis võib ka talvel osta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              kuidas see ilusti küsimine käib? Teenindajal on võimalus mingi suurem % alet teha, kui saalis väljas?
                              Muidugi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                kuidas see ilusti küsimine käib? Teenindajal on võimalus mingi suurem % alet teha, kui saalis väljas?
                                No toon paar näidet. Ratta hind oli 600, mulle müüdi 490.- vms. Polar m400 maksab Sportlandis 199.-, teenindaja pakkus 159.- Kehtib ka nende hindade puhul, mis juba on soodukaga.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X