320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Omal ajal istus mulle pikk maa päris hästi," ütles Piiroja. "3000 meetrit olen noorena jooksnud 8.58, Cooperi testis on minu rekord 3860 meetrit. 800 meetrit läbisin kunagi 1.50 millegagi. Neid sekundeid seal lõpus võib olla ühest kuni kaheksani. Ma enam täpselt ei mäleta.“


    Nojah, päris hea mootor. Keskkaitsjana sellest muidugi erilist abi ei olnud

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Nojah, päris hea mootor. Keskkaitsjana sellest muidugi erilist abi ei olnud
      Kuidas ei olnud? Vaata kuidas ta Viggo ajal standarditesse jooksis ja sealt tagasi.

      Kommentaar


        Selle jaoks ei ole vaja 3860m Cooperit joosta. Abiks muidugi, aga muul positsioonil on selline jooksuvõime tunduvalt vajalikum.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          "Omal ajal istus mulle pikk maa päris hästi," ütles Piiroja. "3000 meetrit olen noorena jooksnud 8.58, Cooperi testis on minu rekord 3860 meetrit. 800 meetrit läbisin kunagi 1.50 millegagi. Neid sekundeid seal lõpus võib olla ühest kuni kaheksani. Ma enam täpselt ei mäleta.“


          Nojah, päris hea mootor. Keskkaitsjana sellest muidugi erilist abi ei olnud
          see 800 meetri 1.50+1 on natukene kahtlane, meenutab oletust, et sprindivõime oli 100 meetris umbes 10 sekundit.

          Kommentaar


            1.50 oleks jah käesoleva aasta Eesti edetabeli teine tulemus aga ta ütles ju, et see võis olla ka 1.58. Sellega jääks ta Eesti esikümnest napilt välja ja ei ütleks, et aeg midagi ulmelist tippvormis Piirojale oleks.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              see 800 meetri 1.50+1 on natukene kahtlane, meenutab oletust, et sprindivõime oli 100 meetris umbes 10 sekundit.
              Urmet Uusorg (800m 1:45 umbes) jooksis siis 100m vapsee 9sec?

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                1.50 oleks jah käesoleva aasta Eesti edetabeli teine tulemus aga ta ütles ju, et see võis olla ka 1.58. Sellega jääks ta Eesti esikümnest napilt välja ja ei ütleks, et aeg midagi ulmelist tippvormis Piirojale oleks.
                Sellise cooperi testi tulemuse pealt pole alla 2min mingi kunst joosta 800m

                Kommentaar


                  Poom kirjutas ju ka oma raamatus, et tal oli kombeks Inglismaal alati hooajaeelsetes laagrites jooksuvõistlused kinni panna.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Küllaltki hiljuti rääkis üks tähtis ERR-i tehniline onu televiisoris, kuidas nüüd on pilt HD-s, näitas näpuga ekraani ülaservas oleva logo juures asetsevat ja õiget aega näitavat kella, vehkis erinevate kaablitega ning kinnitas üleüldse, et edaspidi on kõik koššer. Aga miks kuradi pärast eile jalgpalli vaadates meenutas ETV edastatav Setantaga võrreldes udus koduteed otsivaid siile. Isegi minu seasilmade jaoks oli erinevus ikka väga tuntav.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Elionis on default pilt SD formaadis ETV-l, pean kanali seadete alt ise HD valima.

                      Kommentaar


                        Eraldi HD kanal on. Ja siis ega seda ju ka ei tea mis kurjalooma signaali need Sloveenid edastasid. Kui neilt kaugelt maalt saadeti meie poole miskine 480p või 576p/576i sisse ja siis seda ERR's upscale'ti 1080i peale (need kanalid olid minu teada selles formaadis) siis ega sa head pilti tahes tahtmata ei saa. Real life is not CSI where you can clear up everything. Kui sul udu tuleb juba sisse siis ega sa seda upscale'des selgemaks ikka ei saa ka.

                        Kommentaar


                          Mille alusel lenksupaela valida? Mis vahe on nt. sellel, sellel ja sellel. Peale hinna muidugi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Mille alusel lenksupaela valida? Mis vahe on nt. sellel, sellel ja sellel. Peale hinna muidugi.
                            Mis asi on lenksupael?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Mille alusel lenksupaela valida? Mis vahe on nt. sellel, sellel ja sellel. Peale hinna muidugi.
                                Mis oleks käele kõige pehmem ja mõnusam. Nendest kolmest eelistaks vast esimest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X