320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu igavene austus kuulub sellele, kes laupäeval rebib etv 2 takti ette kordussaatest(algusaeg 14:55) sandra nurmsalu lauldud pala 'hüvasti kollane koer' arvutisse. sandra laulab esimesena. boonusrespekt nii mp3 kui ka video rebimise eest.

    Kommentaar


      Algselt postitas Olympi Vaata postitust
      Kui panna universaalindikaator happese, kas siis see muutub siniseks või punaseks?

      Punaseks
      How to choose an acid-base indicator for a titration tutorial with worked examples for chemistry students

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        minu igavene austus kuulub sellele, kes laupäeval rebib etv 2 takti ette kordussaatest(algusaeg 14:55) sandra nurmsalu lauldud pala 'hüvasti kollane koer' arvutisse. sandra laulab esimesena. boonusrespekt nii mp3 kui ka video rebimise eest.
        kui kodus olen, võin sulle video salvestada

        Kommentaar


          kiiresti oleks abi vaja.
          mure järgmine: vaja kiiresti programmi nimega ArcSoft Print Creations (võimaldab teha igasugu postkaarte jne..) oleks valmis ostma ka seda originaalina, aga ei leidnud, et kas eestis ka keegi pakub seda. Kui keegi arvutiinimene leiaks sellise võimaluse eestist kiiresti osta, mitte üle nädala oodata, et kusagilt kohale tuleb, siis oleks väga tänulik!!

          Kommentaar


            kas sa kohe ei saa neid endale downloadida nende kodukalt, äramakstes sisestad aktiveerimis koodi vms ... ja voila. peaks nagu saama, või siis vähemalt demo kasutada.

            Kommentaar


              Kas Analoog-TV signaali ja Sat-TV signaali on võimalik kuidagimoodi ühte kaablisse suruda?
              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



              Ken Lee tulibu dibu douchoo

              Kommentaar


                Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                Kas Analoog-TV signaali ja Sat-TV signaali on võimalik kuidagimoodi ühte kaablisse suruda?
                Loogiliselt võttes peaks koaksiaalkaablis saama aga kindel pole. Digisignaal muutub niikui peale digiboksi analoogsignaaliks. Ning vahemaa peaks olema suhteliselt lühike.

                Aga pead ei anna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  minu igavene austus kuulub sellele, kes laupäeval rebib etv 2 takti ette kordussaatest(algusaeg 14:55) sandra nurmsalu lauldud pala 'hüvasti kollane koer' arvutisse. sandra laulab esimesena. boonusrespekt nii mp3 kui ka video rebimise eest.
                  netist leiate kogu saate siit

                  Kommentaar


                    nii et pole lindistada vaja?

                    Kommentaar


                      lindistada pole vaja. aga nüüd võiks keegi eriti osav käpp sealt ülejäänud kraami välja rookida

                      Kommentaar


                        See and share the world in motion. Watch and share the world of videos. See and share the world through videos. Watch and share the internet's best videos.

                        Kommentaar


                          Suured tänud "Tembule"!!!!
                          Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                          Kommentaar


                            tänks bat nou tänks. arvutisse ma seda ikka ei saa ju.

                            krt, tunne nagu litsil lapsega raisk

                            Kommentaar


                              ooo.. võimas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                ooo.. võimas
                                Ulme......
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X