320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    U2, City of Blinding Lights
    Suured tänud.

    Kommentaar


      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      Mõistus on otsas ja närv must. Itimehed, oskate äkki arvata, milles viga võib olla:

      Läpakaga ei pääse netti, lauaarvutiga pääseb. Mõlemad on ühe modemi taga, ehk siis modemis viga olla ei saa. Et läpakas ja modem omavahel kuidagimoodi ei sobi, on samuti välistatud, sest varem on kõik töötanud.

      Seega jääb üle variant, et midagi on settingutes mäda. Oskab keegi midagi asjalikku välja pakkuda? Muideks läpakas näitab, et connection on olemas. Ühendab ilma probleemideta ära, aga default gateway'd ei ole ja IP aadressi repair'ida ei saa.
      Kui veel huvitab, siis võib olla selline lihtne asi, et kui juhtme läpakasse lükkad, tõmba korraks modem seinast välja ja pane uuesti taha. Point on selles, et ta jätab omale mällu (modem siis) arvuti MAC aadressi, aga kuna lauakal ja läpparil pole need samad, siis üks lihtsalt ei tööta (selleks siis juhe seinast välja-seina sisse)

      Kommentaar


        aitäh!

        101010
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          kuidas olla cool ja teha sellist pilti, kus on sees neli ruutu ühe suguse pildiga aga neil ruutudel on värvid kõik erinevad (kollane,punane,lilla jms). aga kes äkki on sellel asjal oma nimetus ka isegi?
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
            Kui veel huvitab, siis võib olla selline lihtne asi, et kui juhtme läpakasse lükkad, tõmba korraks modem seinast välja ja pane uuesti taha. Point on selles, et ta jätab omale mällu (modem siis) arvuti MAC aadressi, aga kuna lauakal ja läpparil pole need samad, siis üks lihtsalt ei tööta (selleks siis juhe seinast välja-seina sisse)
            Ei avita miski.

            Kommentaar


              Kas keegi teab mõna sellist aadressit, kuhu on koondatud Astra, Hotbirdi ja Siriuse vabade kanalite telekavad?
              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



              Ken Lee tulibu dibu douchoo

              Kommentaar


                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                . aga kes äkki on sellel asjal oma nimetus ka isegi?
                Andy Warhol
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Andy Warhol
                  Jah, tõesti. Ma googlest leidsin tutorialid, niiet proovin teha midagi.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Evu Vaata postitust
                    Jah, tõesti. Ma googlest leidsin tutorialid, niiet proovin teha midagi.
                    Variant nr. 2 - leia sõber, kellel on MacBook ja ava sealt programm Photo Booth. Edasi peaks lihtne olema.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                      Variant nr. 2 - leia sõber, kellel on MacBook ja ava sealt programm Photo Booth. Edasi peaks lihtne olema.
                      Kas fotobuufis saab tuunida pilte ka a la caravaggio või vermeer või zäksön pollok?
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Kas fotobuufis saab tuunida pilte ka a la caravaggio või vermeer või zäksön pollok?
                        ei, aga milleks, kui on andy.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          Millisesse vahemikku jäävad tavaliste õhupüsside kuulide kiirused?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                            Millisesse vahemikku jäävad tavaliste õhupüsside kuulide kiirused?
                            Lõppkiiruseks peaks enamjaolt 0 jääma. Stardikiirust kahjuks ei oska peast öelda.

                            Kommentaar


                              Kui guuglisse lüüa "õhupüss algkiirus", siis peaks ju üht-teist leidma. Ma sain teada, et nii 200 m/s ringis on suht tavapärane.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Kui guuglisse lüüa "õhupüss algkiirus", siis peaks ju üht-teist leidma. Ma sain teada, et nii 200 m/s ringis on suht tavapärane.
                                Sportrelvade puhul oli 200-300. Ma mõtlen selliseid, millega tagahoovis vareseid tulistatakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X