320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui FFiga või IEga surfan, siis brauser hangub mõneks sekundiks - ka andmete sisestamisel nagu näiteks seda mure kirjeldades - siis mõned sekundid on kõik ok ja siis sama asi jälle. Kui lehekülge ei uuenda, ega infot sisesta - lihtsalt kerin üles-alla - siis ei hangu. Et nagu wtf? On kellegil ideid, kogemusi?

    *videokaardi olen re-installinud, ei aidanud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Tarkusehammaste eemaldamisel kasutatakse spetsiaalseid kirurgilisi tehnikaid, sõltuvalt konkreetsest juhust. Tarkusehammaste eemaldamist õppinud hambaarsti nimetatakse suu- või näo-lõualuu kirurgiks.

      in joor feissss!
      mul lõikas tavaline hambaarst ühe välja. Uuris röntgenipilte ja ütles, et saab ise hakkama, ei pea kirurgi juurde saatma. Ja tegi seda väga edukalt, 7 magama ööd eelnes pooletunnisele tööle ja oligi korras

      Kommentaar


        juu ta oli siis õppinud .

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Kui FFiga või IEga surfan, siis brauser hangub mõneks sekundiks - ka andmete sisestamisel nagu näiteks seda mure kirjeldades - siis mõned sekundid on kõik ok ja siis sama asi jälle. Kui lehekülge ei uuenda, ega infot sisesta - lihtsalt kerin üles-alla - siis ei hangu. Et nagu wtf? On kellegil ideid, kogemusi?

          *videokaardi olen re-installinud, ei aidanud.
          No üsna tõenäoliselt võib siin olla tegu mingite pahalistega. Mingit tüüp keylogger näiteks, mis salvestab sinu külastused lehtedel ja kogub ka sinu sisestatud teksti. Käi mingi spyboti või millega iganes üle arvuti. Samas kui probleeme on ka teiste programmidega, siis võib viga olla ka mälus. Eks siin olegi võimalusi erinevaid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Erko Vaata postitust
            No üsna tõenäoliselt võib siin olla tegu mingite pahalistega. Mingit tüüp keylogger näiteks, mis salvestab sinu külastused lehtedel ja kogub ka sinu sisestatud teksti. Käi mingi spyboti või millega iganes üle arvuti. Samas kui probleeme on ka teiste programmidega, siis võib viga olla ka mälus. Eks siin olegi võimalusi erinevaid.
            spybot ja adawarega puhastatud, defragment tehtud, kuid ei essugi.
            huvitav ongi see, et probleem esineb vaid brauseriga...
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Noh siis muidugi võid Operat ka proovida, aga võimalik, et see teeb samamoodi. Palju sul muidu arvutil mälu on? Lisaks palju need spybot ja adaware saasta leidsid sinu arvutist?

              Kommentaar


                Algselt postitas Erko Vaata postitust
                Noh siis muidugi võid Operat ka proovida, aga võimalik, et see teeb samamoodi. Palju sul muidu arvutil mälu on? Lisaks palju need spybot ja adaware saasta leidsid sinu arvutist?
                512 mälu...samas pole maht kuangi varem probleeme tekitanud.
                ca 6 vast eile. täna lasin üle, siis oli tripperitest puhas.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  No vaadata võid veel taskmanagerist erinevaid protsesse ja leiad seal äkki midagi võõrast, siis võid proovida reinstalli ie'le ja/või mozillale. Üldjuhul jah ise ma olen selliste asjadega võitlemisest loobunud. Kui koguneb selliseid häirivaid faktoreid mitu, siis teen lihtsalt formati ja asi korras. Koos programmide pealelaskmisega võtab see mul mingi 2-3 tundi ja kuna andmed on eraldi kettal siis muid probleeme ei ole. Mina olen lihtsalt sellist teed läinud. Sest jah üldjuhtul on nede kahjurite eemaldamisega rohkem vaeva ja närvikulu kui asi seda väärt on. Siiski soovitan ma sul veel mõningaid asju proovidaj samuti otsida abi erinevatest arvutifoorumitest.

                  Kommentaar


                    aitäh

                    1010
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Tervitused

                      Olen teemal digifotokad 150% võhik. Kuid nüüd sooviti, et ma teeksin detsembri alguseks sünnipäevaks ühe sellise kingituse.
                      Küsimus siis selline, millise hinnaga selline asi võiks olla ja mis marki vms soovitate.

                      Ette tänades
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        No oleneb, mis hinnaklassist sa masinat soovid. Üldiselt muidu võib markidest nii palju öelda, et näiteks Olympus on kindla peale minek. Mõne tundmatu firma oma võid saada väga hea ja odava, aga võid saada ka saasta. http://k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=40
                        Siit saad väike ülevaate asjast.

                        Kommentaar


                          Väga raske ju öelda, mida tahan, kui neist midagi ei tea. Kuid paneks miski hinnalaeks ntx 5555.- raha.
                          Et mida siis võiks valida?
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            Kellele see läheb? Mis ta sellega pildistada tahab? Lisväärtusi pole vaja (näiteks mp3-mängijaga jne)? Kas ka filmida peaks saama ja näiteks et heliga? jne jne
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Fotoaparaadil pole lisavidinaid ehk siis MP3 tarvis. Sest tahetakse fotoaparaati.
                              Ma küll ei mõista mida ütleb ja mida aitab mulle nõu andmise juures see, kui ütlen kellele läheb, kuid mis seal ikka ehk aitab Katrin Luts on saaja.
                              Äkki öeldakse mulle, mida saaja teada saamine juurde andis?
                              Pildistada tahetakse lihtsalt elus ette tulevaid sündmusi, ei miskit profesionaalsust aeta taga.
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                Sel juhul saab 5tonniga liigagi hea masina...Muidugi üks asi mida võiksid silmas pidada on see, et see avi formaadis videosi teeks, pärast hea mugav igal pool vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X