320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi Lilleküla sportlandis on käinud viimasel ajal? Kas nad müüvad EPL ametlikku palli ka seal(Nike Ordem III) ning mis see maksab ka neil? Või oskab keegi seda kiita või laita kui on proovinud vs adi pallid näiteks?
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Kes mul tasuta ühe huvitava appi valmis teeks?

      Kommentaar


        Kuidas telke hooldatakse ehk kuidas neid puhtaks saab,ise küll pesin eelmine aasta pesumasinas,aga ega ikka muda nii naljalt kuhugi ei kao? Ja ka teine küsimus,et mis firma telke osta soovitate või mis matkapoodi sisse marssida?
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
          Kuidas telke hooldatakse ehk kuidas neid puhtaks saab,ise küll pesin eelmine aasta pesumasinas,aga ega ikka muda nii naljalt kuhugi ei kao? Ja ka teine küsimus,et mis firma telke osta soovitate või mis matkapoodi sisse marssida?
          võtad mingi tugeva pesu/plekieemaldusvahendi ja lapi ja hõõrud käsitsi niikaua kuni pori maha tuleb.

          ja nende ostmisega..
          oleneb, kas sa tahad kõrgmäestikesse matkama minna või eestis suvel järve äärde.
          ehk eestis suvel järve ääres sobib ilmselt kõige odavam.
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Miks meeldib mõnedele partidele veekogudest eemal ringi jalutada? Noh, näiteks Tartu kesklinnas või kasvõi Toomemäel võib neid mõnikord kohata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
              Miks meeldib mõnedele partidele veekogudest eemal ringi jalutada? Noh, näiteks Tartu kesklinnas või kasvõi Toomemäel võib neid mõnikord kohata.
              Ma ka äsja täheldasin kuidas Kopli tänaval tuigerdasid mõned. Küsisin ka, et kas eksinud. Veider, äkki muteeruvad.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Jõudis elektriarvestite vahetuse aeg ka minuni. Järgmine nädal tullakse vahetama. Mul on vana elektriarvesti korteri sees ning väga ilusasti karbiku sisse ära mahutatud. Mis on tõenäosus, et uus arvesti on täiesti teiste mõõtmetega ning arvestite vahetuse tagajärjel pean uue lahenduse peale mõtlema?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Jõudis elektriarvestite vahetuse aeg ka minuni. Järgmine nädal tullakse vahetama. Mul on vana elektriarvesti korteri sees ning väga ilusasti karbiku sisse ära mahutatud. Mis on tõenäosus, et uus arvesti on täiesti teiste mõõtmetega ning arvestite vahetuse tagajärjel pean uue lahenduse peale mõtlema?
                  Väga suur tõenäosus, mul tuli ikka topeltsuurem arvesti asemele.

                  Minu küsimus - kuhu tuleb Piletilevi lehel LHV kaardi sooduskood sisse toksida, et koondise mängu piltetit odavamalt saada? Kohe üldse ei leia seda õiget auku.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Jõudis elektriarvestite vahetuse aeg ka minuni. Järgmine nädal tullakse vahetama. Mul on vana elektriarvesti korteri sees ning väga ilusasti karbiku sisse ära mahutatud. Mis on tõenäosus, et uus arvesti on täiesti teiste mõõtmetega ning arvestite vahetuse tagajärjel pean uue lahenduse peale mõtlema?
                    mul mõne kuu eest pandi selline sisse:
                    kõrgus 23 cm
                    laius 13 cm
                    sügavus 7 cm (+ plommid peal ca 1 cm)

                    mõõdud võtsin ise.

                    kapiga ei olnud mingit probleemi, sest eelmine arvesti oli ka alles mõne aasta eest paigaldatud ja umbes sama suur, aga vanemad arvestid olid muidugi teistsugused.

                    põhiline muutus uute arvestite puhul (lisaks kauglugemisele) on selles, kuidas voolu kodus välja lülitada nii, et pärast segadust poleks.

                    Kommentaar


                      Mu suvilas oli mingi iseehitatud kastike ala aastast 1970. Spetsialist mahutas ja ehitas ja nussis pool päeva, aga korda sai. Küsisin ka, et kas ühele kilbile nii kaua aega kulubki. Vastus oli, et tavaline taks on tunnike, a mis teha.

                      Kommentaar


                        Kui tahan katseajal töölt lahkuda ja peab see 15 päeva ette teatama, siis kas piisab lihtsalt meilist personalispetsialistile või on vaja ka avaldust? Telefoni teel pole teda võimalik kätte saada tundub.

                        Kommentaar


                          email peaks sobima. Nõutakse et oleks taasesitatavas vormis avaldus ja kõik

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            email peaks sobima. Nõutakse et oleks taasesitatavas vormis avaldus ja kõik
                            Meil sobib. Ka SMS sobib.

                            Kommentaar


                              Kas prantsusmaal lihtsale poisile ka normaalset õlle on? Noh kes peab lugu sellistest supertoodangutest nagu premm, saku ice ja obolon jne või Kuld või Special.

                              Igasugu käsitöö ja tumedad "väärtõlled" ei paku pinget.

                              Kommentaar


                                ega keegi winterthuris või baselis ei resideeru? Tahaks linna peale pabulasi narrima minna, aga üksinda ei julge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X