320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
      Huvipärast? Pullipärast. Tahtsin oma elukaaslaselt Like saada. (Oh see juba kõlas vähe valesti...)
      Algselt postitas elx Vaata postitust
      jup, kõlas.
      Ei. Tätisa üheseltmõistetavana ju .
      Aga ära põe, siin palju tolerantseid inimesi. Ei mõisteta Sind hukka.

      Kommentaar


        Nii tinderis trollides võib Eesti liigas mängiv jalgpallurgi ette hüpata.

        Kommentaar


          Küsimus oleks selline - kust otsida ja osta Tallinnas mõistliku hinnaga meestekingi, mida kannataks ülikonnaga kanda ?

          Ja mida üldse nende valikul silmas pidada ? Nii palju olen juba lugenud / teada saanud, et niiöelda igapäeva kasutuses peaks olema vähemalt kaks paari kingi, et nahk "puhata" saaks. What else ?
          Seda olen empiirika põhjal täheldanud, et igapäevaselt kandes sellised pidulikumad kingad annavad kiiremini saba. Aga samas kus on kompromiss soliidsuse ja vastupidavuse vahel ? kas see üldse eksisteerib või binaarne ?

          Ühesõnaga - andke nõu, jagage kogemusi. Ja poode, kust mõistliku hinnaga võiks midagi leida (absull ei huvita, kas on kõige värskemast kollektsioonist või mitte).

          Kommentaar


            Tegelikult marsi sisse suvalisse kaubanduskeskusesse ja vaata sealolevat kingavalikut. Igalpool sama ja üsna tagasihoidlik valik.
            Kinga puhul on esmatähtis, et oleks mugav, kõik muu tuleb järgi. Kuluvad nii 60 eurosed kingad kui 150 eurosed kingad kõik samamoodi. Vähemalt minul.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Tegelikult marsi sisse suvalisse kaubanduskeskusesse ja vaata sealolevat kingavalikut. Igalpool sama ja üsna tagasihoidlik valik.
              Kinga puhul on esmatähtis, et oleks mugav, kõik muu tuleb järgi. Kuluvad nii 60 eurosed kingad kui 150 eurosed kingad kõik samamoodi. Vähemalt minul.
              Eriti hulluks läheb asi kui jalanumber on suur nagu minul. Siis valikut tegelikult pole - kui midagigi leiad, võtad ära.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                Tegelikult marsi sisse suvalisse kaubanduskeskusesse ja vaata sealolevat kingavalikut. Igalpool sama ja üsna tagasihoidlik valik.
                Valik ilmselt tagasihoidlik jah. Vähemalt jalanumbriga mul suurt probleemi pole. Kui siis liistu laiusega.

                Aga miks poodide kohta küsisin -> ma lihtsalt eeldaks, et kui on igalpool ühesugune valik, siis kui on kaks poodi -

                1) ABC King Kristiines ( rendib pinda väga prime asukohas, teeb reklaami, teeb vähemalt nägu, et vahetab kollektsioone ja omab praegu mingit eriti värsket valikut )
                2) Kingapood Randomname ( rendib pinda kusagil Õika ringi ääres, suuri reklaame pole, info liigub pigem juhuslikult, müüb neid kingi mis müüb, mingit kollektsiooni huinjaad ei aja ) -

                Siis teise overheads väiksem ja võiks saada sama sorti kingad mis esimeses maksaks 80€ näiteks 50€'ga. Lihtsalt nii näite mõttes. Ja mingeid teksasid ja asju ostan just sellises variandis (mingi Mustangi Outlet pood Õika ringi ääres).

                Kommentaar


                  Kingade puhul tasub muidugi marki vaadata kui kvaliteeti otsid. Mina olen näiteks aastatega avastanud, et Ecco toodang pole alt vedanud. Aga peab omajagu maksma - nii firma enda poes kui teistes.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Kingade puhul tasub muidugi marki vaadata kui kvaliteeti otsid. Mina olen näiteks aastatega avastanud, et Ecco toodang pole alt vedanud. Aga peab omajagu maksma - nii firma enda poes kui teistes.
                    Ei tea, mul olid ühed kingad mis keskkooli ajal sai ostetud vanas heast Rakvere Centrumist (II korruse no-lable kingapoest). Pidasid teised vastu lugematu arv kandmiskordi ja istusid jalas täitsa nitšjevoolt. Samas viimased, mis ostsin olid sellised keskmise brändi omad (Ecco ja no-brand vahelisel alal) ja suht kiirelt andsid saba. Eks probleem olegi selles, et käin kingadega 6 päeva nädalas tavaliselt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Valik ilmselt tagasihoidlik jah. Vähemalt jalanumbriga mul suurt probleemi pole. Kui siis liistu laiusega.

                      Aga miks poodide kohta küsisin -> ma lihtsalt eeldaks, et kui on igalpool ühesugune valik, siis kui on kaks poodi -

                      1) ABC King Kristiines ( rendib pinda väga prime asukohas, teeb reklaami, teeb vähemalt nägu, et vahetab kollektsioone ja omab praegu mingit eriti värsket valikut )
                      2) Kingapood Randomname ( rendib pinda kusagil Õika ringi ääres, suuri reklaame pole, info liigub pigem juhuslikult, müüb neid kingi mis müüb, mingit kollektsiooni huinjaad ei aja ) -

                      Siis teise overheads väiksem ja võiks saada sama sorti kingad mis esimeses maksaks 80€ näiteks 50€'ga. Lihtsalt nii näite mõttes. Ja mingeid teksasid ja asju ostan just sellises variandis (mingi Mustangi Outlet pood Õika ringi ääres).
                      No selge. Ma ei ole noname suvalisest õismäe kaubakeskusest julgenud kingi vaadata, ütlen ausalt.
                      Aga see valik mis on abckingades ja misneedkõikpoed on, see katub 75% ulatuses. Sellest minu jutt.

                      Kui leiad mingi väga põneva koha ja tulemus hea, siis anna teada.


                      PS! Meenus, et kunagi tööl naistele soovitati, et Punane 52 on mingi kaubakeskus kus on üks kingapood. Ma ei tea kas Sa Lasnamäel liigud ringi ja ma ei tea kas seal meestele ka midagi pakutakse, aga kui satud võid uurida.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Mul vahetuses 2 paari pruune ja 2 paari musti hinnaklassis €100 per kuskilt ABCdest ja NSkingadest. Kõik kuluvad

                        Ning Kaubamajast firmapoe omi €300+ eest lihtsalt ei raatsi nagu ...
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Eriti hulluks läheb asi kui jalanumber on suur nagu minul. Siis valikut tegelikult pole - kui midagigi leiad, võtad ära.
                          ei saaks rohkem nõus olla. aastaid juba kingi väljamaalt (põhiliselt soomest) toonud.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Kui kuradi suured te lestad on siis?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Isegi 46'te(mis pole veel kaugeltki korvpalluri jalanumber) on raske leida, rääkimata endale meeldivast mudelist.

                              Kommentaar


                                eestis saab ainult taksistidele kingi
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X