320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rõigast sulle keele peale. Keset päeva guugeldab tema foorumis suuseksi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Palun mitte suu peale lüüa, aga kas keegi (dareth äkki?) oskab lahti seletada fraasi "teeme suu seks" või leiab koguni viite selle etümoloogiale? Kahtlustan, et võib olla Lõuna-Eesti päritolu, aga no kurat, google on ikka üks perversne otsingumootor. S.t. ma ise tean selle tähendust, aga sõnastamisega jäin hätta.
      suud seks tegema, suud seks saama
      veidi sööma v. jooma (eriti alkohoolseid jooke), midagi maitsta saama. Jooki polnud kuigi palju, ometi said kõik külalised suu seks. *Veel viimase suutäie juures ütles eit: „Maitse ometi natukenegi! Tee ometi suu sekski.” A. H. Tammsaare.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Soovitage meestejuuksurit Tallinnas.

        Ideaalmaailmas võiks olla taskukohane, lühikese (olematu) järjekorraga ja kvaliteetse teenusega (oskab juukseid lõigata ka kääridega, mitte ainult masinaga).
        Madara juuksur on üpris pop lähikondlaste seas. Elav järjekord, enamasti ei pea väga ootama, siiani on saanud rahule jääda. Ei lõika ainult masinaga. Hind oli vist 7 või 8.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Palun mitte suu peale lüüa, aga kas keegi (dareth äkki?) oskab lahti seletada fraasi "teeme suu seks" või leiab koguni viite selle etümoloogiale? Kahtlustan, et võib olla Lõuna-Eesti päritolu, aga no kurat, google on ikka üks perversne otsingumootor. S.t. ma ise tean selle tähendust, aga sõnastamisega jäin hätta.
          Etümoloogia kohta ei tea kosta, kuid sügavama huvi korral võid EKI keelenõust järele uurida. Ehk nad kaevavad välja.

          Praegu oskan ka pakkuda ainult sellesama seletava sõnaraamatu kirjelduse http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=suud+seks . Tulevases seletavas on praegu kirjas ”suud seks tegema - veidi sööma või jooma (eriti alkohoolseid jooke)” ja ”suud seks saama - pisut midagi maitsta saama” ehk veelgi lakoonilisemalt.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            XP-ga arvuti pealt saab C:/Windows/System32 ja otsida sealt sol.exe



            Minesweeperi sain kätte, aitäh. Solitaire'i tahaks kah vana välimusega. Windows 7 ja edasi versioonid on ausalt öeldes halvad.
            WeTransfer is the simplest way to send your files around the world
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              Suur tänu!

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Palun mitte suu peale lüüa, aga kas keegi (dareth äkki?) oskab lahti seletada fraasi "teeme suu seks" või leiab koguni viite selle etümoloogiale? Kahtlustan, et võib olla Lõuna-Eesti päritolu, aga no kurat, google on ikka üks perversne otsingumootor. S.t. ma ise tean selle tähendust, aga sõnastamisega jäin hätta.
                folklore.ee on tore sait: https://goo.gl/zueJVg

                Kommentaar


                  Kas sellistel kinnise otsaga mutritel a la rattamutter on mingi spets. nimi ka. Guugeldaks reaalselt,aga kuna vajaminev mutter on suht pisike,eriti peale Oomipoe ja Noore tehniku esimese hooga ei oskagi kuskilt otsida? Samas on see kinnine ots seal ju ilu pärast,mingid koti või kohvriparandused? Paluks hüva nõu!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                    Kas sellistel kinnise otsaga mutritel a la rattamutter on mingi spets. nimi ka. Guugeldaks reaalselt,aga kuna vajaminev mutter on suht pisike,eriti peale Oomipoe ja Noore tehniku esimese hooga ei oskagi kuskilt otsida? Samas on see kinnine ots seal ju ilu pärast,mingid koti või kohvriparandused? Paluks hüva nõu!
                    BalticBolt ja kübarmutter äkki?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                      BalticBolt ja kübarmutter äkki?
                      Nimel on jumet,uurin teemat!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                        Tartus hakkas Sportlandis silma eelmine nädal, mingi soodusmüügiga oli hind seal 20 euri kandis.
                        Jäin uimama ning globalis (u 50€) müüdi minu soovitud suurus pmst nina alt ära. Lõpuks sain tahetud särgi siiski Sportlandist. Hetkel mingi sooduka teema (-60%), sai 24€-ga. Olen rahul. Minu arust kõige kenam koondisesärk, mis meil seni on olnud.

                        Kommentaar


                          Mu telefon kuvab mobiiliversioonis postitusi sellisena:
                          Screenshot_20170224-085757.jpg

                          Milles viga?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                            Jäin uimama ning globalis (u 50€) müüdi minu soovitud suurus pmst nina alt ära. Lõpuks sain tahetud särgi siiski Sportlandist. Hetkel mingi sooduka teema (-60%), sai 24€-ga. Olen rahul. Minu arust kõige kenam koondisesärk, mis meil seni on olnud.
                            See sooduka teema on seepärast, kuna nüüd koondisel uue disainiga särgid. Alles jäänud vanemad müüdaksegi soodukaga maha.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                              Mu telefon kuvab mobiiliversioonis postitusi sellisena:
                              [ATTACH=CONFIG]5190[/ATTACH]

                              Milles viga?
                              Mul sama chromega, Firefoxiga aga kõik ok.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                See sooduka teema on seepärast, kuna nüüd koondisel uue disainiga särgid. Alles jäänud vanemad müüdaksegi soodukaga maha.
                                Eks ajaga lähevad viimased varud aina soodsamaks ja. Sain novembris 34'ga ja mõtlesin siis, et parim diil

                                Kommentaar

                                Working...
                                X