320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ltltl Vaata postitust
    Tekkis mõte hakata tegelema investeerimisega. Kust peaksin mina, kui väga võhik inimene sellel alal, alustama? Jah, olen lugenud igasuguseid tutvustusi ja õpetusi, mis lõppude lõpuks on suunanud mind kuhugi demokontosid tegema. Tegin AdmiralMarketsisse ka kasutaja ning tõmbasin mingi tarkvara alla aga see maailm seal on minu jaoks üpris tundmatu ning kirju. Keegi vähe targem inimene ehk oskab soovitada kus ja kuidas alustada ning proovida? Ennast huvitab vast kõige rohkem aktsiaturg aga ei välista ka midagi muud.
    Päevakauplemisega tahad tegeleda? Või pikaajaliste positsioonidega? Viimasel juhul minu arusaamade kohaselt Admiral Markets pole päris sinu rida.
    Once a Gooner, always a Gooner

    Kommentaar


      LHV, finants, finantsid, finantsportaal, finantsabimees, foorum, analüüsid, trader, investeerimine, investeerimiskool

      Hakka seal nendel jutlustel käima. Kui oled tähelepanelik ja asjalik saab päris palju head ja huvitavat teada.

      Kommentaar


        Algselt postitas ltltl Vaata postitust
        Tekkis mõte hakata tegelema investeerimisega. Kust peaksin mina, kui väga võhik inimene sellel alal, alustama? Jah, olen lugenud igasuguseid tutvustusi ja õpetusi, mis lõppude lõpuks on suunanud mind kuhugi demokontosid tegema. Tegin AdmiralMarketsisse ka kasutaja ning tõmbasin mingi tarkvara alla aga see maailm seal on minu jaoks üpris tundmatu ning kirju. Keegi vähe targem inimene ehk oskab soovitada kus ja kuidas alustada ning proovida? Ennast huvitab vast kõige rohkem aktsiaturg aga ei välista ka midagi muud.
        https://investeerimisklubi.ee/ seal igasugust materiali kuulamiseks/lugemiseks.

        Kommentaar


          Algselt postitas ltltl Vaata postitust
          Tekkis mõte hakata tegelema investeerimisega. Kust peaksin mina, kui väga võhik inimene sellel alal, alustama? Jah, olen lugenud igasuguseid tutvustusi ja õpetusi, mis lõppude lõpuks on suunanud mind kuhugi demokontosid tegema. Tegin AdmiralMarketsisse ka kasutaja ning tõmbasin mingi tarkvara alla aga see maailm seal on minu jaoks üpris tundmatu ning kirju. Keegi vähe targem inimene ehk oskab soovitada kus ja kuidas alustada ning proovida? Ennast huvitab vast kõige rohkem aktsiaturg aga ei välista ka midagi muud.
          Tere, Admiral Marketsi müügimees!

          Kommentaar


            Algselt postitas ltltl Vaata postitust
            Tekkis mõte hakata tegelema investeerimisega. Kust peaksin mina, kui väga võhik inimene sellel alal, alustama? Jah, olen lugenud igasuguseid tutvustusi ja õpetusi, mis lõppude lõpuks on suunanud mind kuhugi demokontosid tegema. Tegin AdmiralMarketsisse ka kasutaja ning tõmbasin mingi tarkvara alla aga see maailm seal on minu jaoks üpris tundmatu ning kirju. Keegi vähe targem inimene ehk oskab soovitada kus ja kuidas alustada ning proovida? Ennast huvitab vast kõige rohkem aktsiaturg aga ei välista ka midagi muud.
            Musta tööd tuleb ropult teha ja sa peaksid viima ennast kursi börside ja asjadega, mis nõuab meeletult musta tööd. Samuti tuleb teha endale selgeks teatud üksikud valdkonnad ja just need, millest sul aimu on ja mis sind huvitavad. Hetkel täiesti 0st sellistesse asjadesse investeerida nagu Kuld ja Nafta ning seal jääda + hetkeses 0 intressi maailmas julgeks ma väita on suhtkoht võimatu.

            Kommentaar


              Kelelgi siin mõnda kontakti pole kelle kaudu saaks mõne mobiilioperaatori juurde mingi eriti hea diili vä?

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Las ma proovin arvata mis maakondade nimed on. Vasakult paremale:
                Harjumaa, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa
                Hiiumaa, Läänemaa?, Järvamaa?, Põltsamaa?, Jõgevamaa
                Saaremaa, Pärnumaa, Mulgimaa, Tartumaa
                Võrumaa, Valgamaa, Põlvamaa?


                pakun, et vähemalt 10/15 sain

                Kommentaar


                  Pakun ,et said 9.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas baller Vaata postitust
                    Kelelgi siin mõnda kontakti pole kelle kaudu saaks mõne mobiilioperaatori juurde mingi eriti hea diili vä?
                    Bluff töötab hästi. Sain telefonipargi igakuise kulu 50 eur pealt 13 eur peale pluss tohhuijaa netti jms asju, kui ytlesin et konkurent tegi hea pakkumise

                    Kommentaar


                      Miks räägitakse A Le Coqist ja Sakust kui toiduainetööstusest mitte kui alkoholitootjatest? Tööstuste endapoolne PR et avalikkuse ees paremad välja näha?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Miks räägitakse A Le Coqist ja Sakust kui toiduainetööstusest mitte kui alkoholitootjatest? Tööstuste endapoolne PR et avalikkuse ees paremad välja näha?
                        Sest mlemal on ka veed ja mahlad? ja muud joogid. A le kokk hakkab mingeid vegansuppe ka tegema vms.

                        Kommentaar


                          Kuidas siia foorumisse nii Twitteri postitusi panna, et ei peaks selle nägemiseks lingile klikkima? A'la nagu Džeko daiv Roma teemasse postitati alles.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Kuidas siia foorumisse nii Twitteri postitusi panna, et ei peaks selle nägemiseks lingile klikkima? A'la nagu Džeko daiv Roma teemasse postitati alles.
                            [ twitter ] siia link [ /twitter ] - Ja kõik tühikud jäta ära.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              [ twitter ] siia link [ /twitter ] - Ja kõik tühikud jäta ära.
                              Mitte link vaid numbrijada lingist.

                              Twitter.jpg

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Miks räägitakse A Le Coqist ja Sakust kui toiduainetööstusest mitte kui alkoholitootjatest? Tööstuste endapoolne PR et avalikkuse ees paremad välja näha?
                                sest õlles on palju kasulikke vitamiine ja kaloreid


                                2006
                                Õllele parima toiduaine nimetuse andmine tekitas möödunud nädalal meedias negatiivse alatooniga vastukaja nii seetõttu, et tegemist on joogiga kui ka seetõttu, et tegemist on just alkohoolse joogiga
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X