320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Ei ole see juhtum, sest Bolti rendiautoga pauku panemine pole Bolti teenusega seotud? Või millele sa viitad ka?
    Ehk siis kui ma panen lennujaamast võetud Avise rendikaga pauku, siis

    1. 100% õigustatud pealkiri on:
    2. tavapärane ajakirjanduslik praktika senimaani tegelikult on olnud ka:

    "Avise rendiauto juht põhjustas avarii. Juht oli joobes."

    punktid 1 ja 2 vastavad tõele, eksole?

    kas on piisavalt lihtsustatult õige näitega sulle ette toodud?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Ehk siis kui ma panen Avise rendikaga pauku, siis

      1. 100% õigustatud pealkiri on:
      2. tavapärane ajakirjanduslik praktika senimaani tegelikult on olnud ka:

      "Avise rendiauto juht põhjustas avarii. Juht oli joobes"

      punktid 1 ja 2 vastavad tõele, eksole?
      Probleem on selles, et juhiloata klemm saab purjuspäi auto võtta ja sõita. Seda ei tohiks teoorias võimalik olla, aga seekord läks see läbi.

      Praegu sa lihtsalt jaurad mingit kindlat kohta, et jaurata. Pole mõtet, õues on ilus äkki!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Probleem on selles, et juhiloata klemm saab purjuspäi auto võtta ja sõita. Seda ei tohiks teoorias võimalik olla, aga seekord läks see läbi.

        Praegu sa lihtsalt jaurad mingit kindlat kohta, et jaurata. Pole mõtet, õues on ilus äkki!
        traadel sa kõiki sinna õue ajad, seal saab surma selle palavusega.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Probleem on selles, et juhiloata klemm saab purjuspäi auto võtta ja sõita. Seda ei tohiks teoorias võimalik olla, aga seekord läks see läbi.

          Praegu sa lihtsalt jaurad mingit kindlat kohta, et jaurata. Pole mõtet, õues on ilus äkki!
          ei, ma jauran, sest vtp on tark inimene aga mängib munni ja toob mingeid debiilseid näiteid Aivar Rehest. ainuke valid point siin diskussioonis oli sul. ja nagu ma ütlesin - mõistan, mõtlen kaasa, saan aru, aga siiski olen eriarvamusel. ja kõik ongi chill.

          juhiloata klemm saab minu auto rooli ka nii, et ta võtab minult kui Avise rendiauto rentnikult salaja stripikas võtmed. Kas homme pealkiri jätkuvalt: "Avise rendiauto sõitis üle katuse, juht mälleris?"

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Ehk siis kui ma panen lennujaamast võetud Avise rendikaga pauku, siis

            1. 100% õigustatud pealkiri on:
            2. tavapärane ajakirjanduslik praktika senimaani tegelikult on olnud ka:

            "Avise rendiauto juht põhjustas avarii. Juht oli joobes."

            punktid 1 ja 2 vastavad tõele, eksole?
            Ei, sest Avise rendikas pole niimoodi kõigile käepärast, et iga jorss võib öösel koju vaarudes otsustada, et kui jalad enam ei kanna, siis autoga saab ikka. Ehk Bolti ja CityBeega on nende teenusest tulenevalt see risk selgelt kõrgem ja ajakirjandus peakski sellele tähelepanu juhtima, kui risk realiseerub. Kui Bolt seda negatiivset tähelepanu ei taha, siis maandab riski ära ja paneb nt alkoluku peale.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Ei, sest Avise rendikas pole niimoodi kõigile käepärast, et iga jorss võib öösel koju vaarudes otsustada, et kui jalad enam ei kanna, siis autoga saab ikka. Ehk Bolti ja CityBeega on nende teenusest tulenevalt see risk selgelt kõrgem ja ajakirjandus peakski sellele tähelepanu juhtima, kui risk realiseerub. Kui Bolt seda negatiivset tähelepanu ei taha, siis maandab riski ära ja paneb nt alkoluku peale.
              ehk siis oleksid võinud alguses panna mõnule +1 (see, kus ma viisakalt vastasin, et jään eriarvamusele) ülbitsemise asemel ja dialoog oleks olemata jäänud?

              Kommentaar


                mina jätkuvalt ei arva, et denim dream vastutab lihtsalt seepärast, et nad müüvad riideid, selle mehe käitumise eest, kes neid riideid varastab. aga see on mindseti küsimus. vtp, oled silma jäänud suure liberaalina ka majanduspoliitikas, kas siiski nii ikka ei ole ja reguleerime puruks ja paneme mikrolaineahju tootja vastutama mitte ainult selle eest, et keegi oma kassi seal kuivatas, vaid ka selle eest, kui keegi selle mikroka kellegile näkku viskab?

                "nende teenusest tulenevalt" ma võin mäluspeaga oksendada ja kuseda linnaviletsuse tasuta bussi. siiski arvaks, et see ei ole teenuse pakkuja süü ja ei arva, et seotus oleks kuigi suur. tõsi, sellisel juhul võiks tõesti olla sobiv pealkiri, et "plastic kettis linnavalitsuse bussi täis". teil on nii suur õigus! PÕ

                Kommentaar


                  Keegi pole midagi reguleerima hakanud. Argument on, et ajakirjandus täidabki enda ülesannet, juhtides tähelepanu sellest teenusest tulenevatele probleemidele. Ettevõtte otsustada on, kas võimalik mainekahju on piisav, et investeerida oma teenuse parendamisse ja vähendada enda tekitatud välismõju. Endale tundub, et see haakub minu liberaalse majanduspoliitilise hoiakuga päris hästi, ei? Või liberaalne majanduspoliitika on sinu jaoks see, et las biznessmänid kahmavad nii palju cashi taskusse kui saavad ja mistahes vahendite abil, teised olgu vait?
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Keegi pole midagi reguleerima hakanud. Argument on, et ajakirjandus täidabki enda ülesannet, juhtides tähelepanu sellest teenusest tulenevatele probleemidele. Ettevõtte otsustada on, kas võimalik mainekahju on piisav, et investeerida oma teenuse parendamisse ja vähendada enda tekitatud välismõju. Endale tundub, et see haakub minu liberaalse majanduspoliitilise hoiakuga päris hästi, ei? Või liberaalne majanduspoliitika on sinu jaoks see, et las biznessmänid kahmavad nii palju cashi taskusse kui saavad ja mistahes vahendite abil, teised olgu vait?
                    ühesõnaga denim dream peaks investeerima kuhugi raha, et inimesed kes nende pükse ostavad ei rööviks panka? et kuidas see välja nägema peaks?

                    muidu: kui sina oled auto omanik ja annad inimesele loa sõita kellel tegelikult puudub juhtimisõigus, siis jääd ka sina süüdi ju?
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      https://www.ohtuleht.ee/1038384/eils...lumarke-otsida

                      Viimane artikkel, mis õhtulehes lugesin

                      pealkiri:
                      EILSE PÄEVA HALE VARI:

                      sisu:
                      "Uibopuu sõnul pole uue tee valmimine tema enda äri kuidagi mõjutanud. „Oleme kohalik autoremonditöökoda. Meil käivad niikuinii kohalikud. Möödasõitjad pigem segasid."

                      ja nii iga fucking kord. Nagu jumala normaalseid artikleid tehakse, aga selline skandaalitsemine ja üleüldine persevestlus toimub, et ma olen sunnitud tellimuse lõpetama vist. Ülikahju seejuures sest peale eika keegi pole kätta võtnud Cramo leegionäridega intervjuusid teha ja nii.

                      eks ma jään mõnuagenti ootama ja kuulma miks ma õue peaks minema

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        https://www.ohtuleht.ee/1038384/eils...lumarke-otsida

                        Viimane artikkel, mis õhtulehes lugesin

                        pealkiri:
                        EILSE PÄEVA HALE VARI:

                        sisu:
                        "Uibopuu sõnul pole uue tee valmimine tema enda äri kuidagi mõjutanud. „Oleme kohalik autoremonditöökoda. Meil käivad niikuinii kohalikud. Möödasõitjad pigem segasid."

                        ja nii iga fucking kord. Nagu jumala normaalseid artikleid tehakse, aga selline skandaalitsemine ja üleüldine persevestlus toimub, et ma olen sunnitud tellimuse lõpetama vist. Ülikahju seejuures sest peale eika keegi pole kätta võtnud Cramo leegionäridega intervjuusid teha ja nii.

                        eks ma jään mõnuagenti ootama ja kuulma miks ma õue peaks minema
                        Ma ei saa praegu rääkida, olen õues.

                        Aga olin ka pissed, kui avasin loo ja see polnudki Inglismaa-Taani mängu haleda vari analüüs.

                        Kommentaar


                          what.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            what.
                            Ma tglt ei tea, mille peale sa pahane hetkel oled.

                            Kommentaar


                              mis teema see aasta on et parme nii hulkades? Ma varem ikka maal igast jama näinud a mitte sellist et isegi koer keeldub õue minemast kuna kohe parvedes ümber lendamas

                              Kommentaar


                                Mingi teooria on, et kuumuse tõttu. Soodustab nende arengut vms. Kuskile metsa matkama v telkima minna praegu on täielik Scheiße.
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X