320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui palju Kevin Rääbis saab palka saksa kuuendas liigas?

    Kommentaar


      Algselt postitas baller Vaata postitust
      Kui palju Kevin Rääbis saab palka saksa kuuendas liigas?
      Kütuse komp, tasuta jõusaal ja 8-ne narivoodiga tuba hostelis. Ma ei saa aru, miks ta esilehel vahepeal figureeris, kellad ei müü vist.
      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

      Kommentaar


        Algselt postitas baller Vaata postitust
        Kui palju Kevin Rääbis saab palka saksa kuuendas liigas?
        1500 peaks vähemalt saama, kui täisprofessionaal on.

        Kommentaar


          Miks tekib kartongpakendisse pakitud jäätistele papi maitse juurde kui need mõned päevad on sügavkülmas avatuna seisnud? Ja peale mingi imelik kiht.
          No, sellistle pakenditel.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            tundub, et tõepoolest on inimestel erinevaid arusaamu isikliku vastutuse rollist elus.

            see kui keegi täispeaga läheb rooli, on tänapäeval juba mingi ettevõtte süü, tuleb välja.
            Mõnusalt on teema jälle arenenud. On 2 täiesti erinevat asja, kes on süüdi ja vastutab (antud juhul muidugi need joobes tegelased, kes peavad tõenäoliselt kandma ka kõik kulud) ja see kas meedia peaks mainima, et tegu on Boldi autodega.
            Esimesel juhul ei ole muidugi süüdi rendifirma või teenusepakkuja, aga minu arust on täiesti normaalne kui uudistes see ära mainitakse. Ükski pealkiri polnud ju süüdistav vaid lihtsalt fakti mainiv. Oleks seal olnud Citybee või Avise või muu rendifirma auto, oleks samamoodi ära mainitud, piltidelt anyways ju näha, mis masinaga tegu kui logod peal.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Mõnusalt on teema jälle arenenud. On 2 täiesti erinevat asja, kes on süüdi ja vastutab (antud juhul muidugi need joobes tegelased, kes peavad tõenäoliselt kandma ka kõik kulud) ja see kas meedia peaks mainima, et tegu on Boldi autodega.
              Esimesel juhul ei ole muidugi süüdi rendifirma või teenusepakkuja, aga minu arust on täiesti normaalne kui uudistes see ära mainitakse. Ükski pealkiri polnud ju süüdistav vaid lihtsalt fakti mainiv. Oleks seal olnud Citybee või Avise või muu rendifirma auto, oleks samamoodi ära mainitud, piltidelt anyways ju näha, mis masinaga tegu kui logod peal.
              kui sa koolimajja jõudsid, olid tunnid läbi juba. hoiaks kuidagi nii, et selline siiski pigem random jaur jääb sellise 24h sisse.

              see "minu arust on see normaalne ku see ära mainitakse" ongi vaata noh see, mille kohta ma punasesse veidi läksin. minu arvates ei ole see normaalne põhjustel, mis ma enne välja tõin ning põhjustel, mis on rohkem sinna kanti, kus "tesla driver hit a tree" ja "äsja vaktsiini saanud 95 aastane pime naine sõitis autoga kraavi". ja nagu mitu korda ütlesin, ka nt mõnule, et suudan kaasa mõelda ta argumentidega, aga ei nõustu. jätaks sinnapaika ehk siis teema kui midagi uut lisada ei ole?

              Jään ootama pealkirju, kus "VELT motopoest ostetud motikas sõitis kraavi" - türa see ei saa ju olla normaalne, et igaüks saab minna ja osta endale motika ja pärast kraavi sõita. vaata ka pangandust, kus vas-tu-ta-ta-ta-ta-ta-kse. konkreetne pealkiri ja näide ei süüdista ju kuidagi VELT motopoodi, lihtsalt mainitakse fakti. milles probleem, onju?

              Kommentaar


                Vahelepõikena. Selle teemaga tuleb meelde Indrek Kasela jaur (oli ka mingi Bolti teema... vist siis kui nad riigilt raha küsisid), mis kestis seni, kuni keegi suvatses küsida, et õu Ints, mis su enda osalus Boltis on?

                Ehk erinevad lähtepunktid panevad meid ristmikul olles erinevat teed valima.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Vahelepõikena. Selle teemaga tuleb meelde Indrek Kasela jaur (oli ka mingi Bolti teema... vist siis kui nad riigilt raha küsisid), mis kestis seni, kuni keegi suvatses küsida, et õu Ints, mis su enda osalus Boltis on?

                  Ehk erinevad lähtepunktid panevad meid ristmikul olles erinevat teed valima.
                  See ristmik, kus üks keeras bolti peale ja teine tallink/porto franco peale oli täitsa huvitav jah toona. Kahju, et seda jauru vedas Kasela tho.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Miks tekib kartongpakendisse pakitud jäätistele papi maitse juurde kui need mõned päevad on sügavkülmas avatuna seisnud? Ja peale mingi imelik kiht.
                    No, sellistle pakenditel.
                    Sellele on eriti lihtne vastus, miks üldse osta taolises pakis jäätist, sellega on ju ilge keberniit, osta palju ära jaksad süüa ühe korraga, kui ei jaksa, söö ikka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Tavaliselt kuumuse tõttu jääb sääsehooaeg ära, aga seda kuulen küll esimest korda..
                      Nüüdseks juba kaua püsinud soojad ilmad on muutnud parmud tõeliseks nuhtluseks.
                      308

                      Kommentaar


                        Kui palju Kalle Grünthal Delfile maksab selle pideva promo eest enne kohalikke valimisi? Või tehakse sellist reklaami tõesti tasuta?

                        Kommentaar


                          Ma lihtsalt südamest loodan, et Kallel on mingi a la neiupõlve nimi. Siis on veelgi ägedam.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kus kohast võib leida viie pipra segu (jahvatamata) ilma veskita (veski jaoks täitmiseks) Tallinnas?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              kas enne seksipeole minekut peaks ühe lahti hõõruma või minna nn. laetud püssina?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                kas enne seksipeole minekut peaks ühe lahti hõõruma või minna nn. laetud püssina?
                                laetud püssina, siis saab ikka lives ejakulatsiooni nautida. muidu lähed ju niisama rautama

                                Kommentaar

                                Working...
                                X