320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mitu postitust päevas tehti foorumis 2020 ja mitu postitust päevas 2022 või midagi sarnast?
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Kas need veidi tugevamad jõuka naised sebivad ainult 200kg rinnalt tüüpidega või saavad 100kg vennad ka võimaluse?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Kas need veidi tugevamad jõuka naised sebivad ainult 200kg rinnalt tüüpidega või saavad 100kg vennad ka võimaluse?
        Kes huvi pakub

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic Vaata postitust

          Kes huvi pakub
          Uurib JuriM jaoks
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Kellel endistest riigikoguliikmetest on peale selle karjaari loppemist koige kehvemini lainud? Kas on ka moni puhta paadialune?

            Kommentaar


              Algselt postitas baller Vaata postitust
              Kellel on enne riigikokku joudmist koige kehvemini lainud? Kas oli ka moni puhta paadialune?
              fixed

              Kommentaar


                kas keegi teab võimalust kuidas militaar.net foorumi administraatoriga ühendust võtta? käin külalisena sirvimas ja täna hommikul teade, et ip-aadress blokeeritud

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic Vaata postitust

                  Kes huvi pakub
                  Tegemist sellise proportsioonis oleva neiuga kes näeb välja nagu Amazonase naissõdalane. Teeb trenni umbes samade raskustega nagu mina...

                  Pilt on illustreeriv!

                  Kommentaar


                    See on vist kõige romantilisem asi, mida ma siin foorumis olen näinud.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic Vaata postitust


                      Kes huvi pakub
                      Pakun et seda tsikki timmib.

                      1272343.jpg

                      Kommentaar


                        Kuna viimasel ajal on mul rohkem neid "liimin oma käe või enda põranda, seina, autotee külge" inimesi eetrisse peksnud, siis kas keegi teab, et millepärast nad leiavad, et see on mõistlik? Ma ei pea silmas seda tähelepanu saamise punkti, vaid just, et kas mingit ratsionaalsemat lahendust pole? Ehk siis see mõttekäik pakub huvi.

                        Jah, see on rumal küsimus. Pole lihtsalt ühegi sellise inimesega vestelnud.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Kuna viimasel ajal on mul rohkem neid "liimin oma käe või enda põranda, seina, autotee külge" inimesi eetrisse peksnud, siis kas keegi teab, et millepärast nad leiavad, et see on mõistlik? Ma ei pea silmas seda tähelepanu saamise punkti, vaid just, et kas mingit ratsionaalsemat lahendust pole? Ehk siis see mõttekäik pakub huvi.

                          Jah, see on rumal küsimus. Pole lihtsalt ühegi sellise inimesega vestelnud.
                          No siinmail on tglt varju jäänud ka fataalselt lõppenud enesesüütamine (selle aasta kevadel USAs), eks mingite kombinatsioonide mõjul see lootusetuse tunne ole, loogiliselt võiks millalgi näha rohkem selliseid akte, milles kannatajad pole enam ainult aktivistid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

                            Tegemist sellise proportsioonis oleva neiuga kes näeb välja nagu Amazonase naissõdalane. Teeb trenni umbes samade raskustega nagu mina...

                            Pilt on illustreeriv!
                            Kui sa julged öelda mis jõusaalis sa käid, siis mul on tunne, et ma võin teda teada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Kuna viimasel ajal on mul rohkem neid "liimin oma käe või enda põranda, seina, autotee külge" inimesi eetrisse peksnud, siis kas keegi teab, et millepärast nad leiavad, et see on mõistlik? Ma ei pea silmas seda tähelepanu saamise punkti, vaid just, et kas mingit ratsionaalsemat lahendust pole? Ehk siis see mõttekäik pakub huvi.

                              Jah, see on rumal küsimus. Pole lihtsalt ühegi sellise inimesega vestelnud.
                              Köik info sul lauses? Nt Elokapina sulgeb iga paari nädala tagant Helsinkis peamaantee ca 3ks tunniks, illegaalselt. Mitte muhvigi ei tehta ka nendega, tassitakse delikaatselt politseibussi ja hiljemalt hommikul on juba kodus. Süüdi on jäänud hoopis politsei, kes julges eelmine aasta gaasi kasutada.

                              Võid küsida neilt Elokapina FB lehelt vöi kodulehte timmida, aga ühtegi lahendust pole ega otsitagi. Möte ongi mässata, löhkuda, mingit revolutsiooni tekitada. Sellesmöttes, et isegi nende koolituse nimi on "kodanikuallumatuse koolitus" .

                              Aga lindur, mcnamara ja see üks chelsea vend kindlasti teavad selgitada, miks kliimaaktivism hea on.

                              https://www.facebook.com/events/1691..._history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D

                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust

                                Köik info sul lauses? Nt Elokapina sulgeb iga paari nädala tagant Helsinkis peamaantee ca 3ks tunniks, illegaalselt. Mitte muhvigi ei tehta ka nendega, tassitakse delikaatselt politseibussi ja hiljemalt hommikul on juba kodus. Süüdi on jäänud hoopis politsei, kes julges eelmine aasta gaasi kasutada.

                                Võid küsida neilt Elokapina FB lehelt vöi kodulehte timmida, aga ühtegi lahendust pole ega otsitagi. Möte ongi mässata, löhkuda, mingit revolutsiooni tekitada. Sellesmöttes, et isegi nende koolituse nimi on "kodanikuallumatuse koolitus" .

                                Aga lindur, mcnamara ja see üks chelsea vend kindlasti teavad selgitada, miks kliimaaktivism hea on.

                                https://www.facebook.com/events/1691..._history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D

                                ma ei tea, oskad pakkuda mõne muu idee kuidas võidelda vs lõpmatu fundimisega lobifirmade vastu?
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X