320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vigane kiip, lase kolmas raks peale

    Kommentaar


      Algselt postitas -21- Vaata postitust
      Kas mul on needus peal, või peab hakkama panka vahetama? SEB pangaautomaat ei ole nõus mu kaarti vastu võtma, aga kõrvalolev SWED neelab küll. Klient olen sebis. Kuskil kuu aega tagasi juba vahetasin sama probleemi pärast kaardi välja, nüüd jälle sama kamm. Anyone?

      Aa, poes maksmisega probleeme pole.
      teisi SEB automaate pole proovinud?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        teisi SEB automaate pole proovinud?
        olen 3 erinevat SEB-i proovinud nüüdseks, seepärast teebki asja veidraks kui LHV-le ja teisele rootslasele meeldin.
        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

        Kommentaar


          Kui naaber läheb kodust ära ööseks, maale vms ning korteris tal suitsuandur tööle hakkab, tossu või mingit haisu ei paista, et kellele helistama peaks? Lukuabile et kas saab ukse lahti ja kinni panna? Politsei/tuletõrje? Samas kui midagi nagu pole siis oleks nagu tühi väljakutse?

          Kommentaar


            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            Kui naaber läheb kodust ära ööseks, maale vms ning korteris tal suitsuandur tööle hakkab, tossu või mingit haisu ei paista, et kellele helistama peaks? Lukuabile et kas saab ukse lahti ja kinni panna? Politsei/tuletõrje? Samas kui midagi nagu pole siis oleks nagu tühi väljakutse?
            Korteriühistule?
            Neil peaks naabri number olemas olema, kui endal pole.
            Aga kui neid ka ei õnnestu tabada, siis kõne päästeametile - parem karta, kui kahetseda (võib sootuks vingu/gaasi-andur olla).

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Korteriühistule?
              Neil peaks naabri number olemas olema, kui endal pole.
              Aga kui neid ka ei õnnestu tabada, siis kõne päästeametile - parem karta, kui kahetseda (võib sootuks vingu/gaasi-andur olla).
              Eesti standard on vist sildike stendile, et "KORTER 26, kui veel alarm möllab, siis paneme reaalis ka asjad põlema!"

              Kommentaar


                ^^
                See oleks tegelikult päris hea standupi nali. Täiesti elust enesest, igaüks kes kunagi eestlastega kortermajas on elanud on taolisi sildikesi vist näinud

                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  ^^
                  See oleks tegelikult päris hea standupi nali. Täiesti elust enesest, igaüks kes kunagi eestlastega kortermajas on elanud on taolisi sildikesi vist näinud
                  +1. as played oli see päris hea atm, red bulli purskas ninast kui mõnu juttu lugesin.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    +1. as played oli see päris hea atm, red bulli purskas ninast kui mõnu juttu lugesin.
                    +1, sain just hiljuti ukse vahele kirja😀

                    Kommentaar


                      Patakas tühjaks hakkab saama, siis iga mingi teatud aja taga piniseb vist.

                      Kommentaar


                        Mu naabertrepikojas oli selline arutelu: https://www.instagram.com/p/CUpsKcKN..._web_copy_link

                        Kommentaar


                          mis saab, kui nt valgevene mängule läheb teine inimene kui piletile märgitud?
                          siiani pole keegi muidugi nime ja nägu kokku viinud, aga kas seaduslikult saaks nime piletil vahetada?
                          jalkaliidu lehel ei leidnud midagi selle kohta.
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mu naabertrepikojas oli selline arutelu: https://www.instagram.com/p/CUpsKcKN..._web_copy_link
                            Teil on ikka nii põnev see elu värk - ma elan ka suures 9 kordses, kus ma tean täpselt 0 inimest ja kus keegi tea minust midagi ning kuna null draamat, siis siin haudvaikne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mu naabertrepikojas oli selline arutelu: https://www.instagram.com/p/CUpsKcKN..._web_copy_link
                              Mulle oli foorumist kogutud infopõhjal jäänud mulje, et sa elad Vanalinna katusekorteris. Pildil oleva teatetahvli põhjal pigem pakuks selline Vändra Jaagupi. Ma olen segaduses.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Mulle oli foorumist kogutud infopõhjal jäänud mulje, et sa elad Vanalinna katusekorteris. Pildil oleva teatetahvli põhjal pigem pakuks selline Vändra Jaagupi. Ma olen segaduses.
                                HobiSherlock minus tuvastas, et Mõnu elab Koidu tänaval. Võimalik, et selline tänav on olemas ka Vända-Jaagupis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X