320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Polegi öelnud, et suur on... et... mis sul see mõttekäik nüüd oligi, ä?

    Tegelikult sa ju pole nii lihtne peast, eksju?

    Viide oli ikka sellele, et ebamugav on kui tasku on kraami täis. Eriti ebamiugavaks läheb siis kui vaja pöördelt jalaga molli sõita (loe ja mõtle nüüd rahulikult, mis on kirjutatud iva ehk kus peitub raskuskese).
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      nii, äkki kellegil mõni hea idee või koht.
      väga rahulik poissmeeste õhtu tallinnas.

      head (liha)restorani tallinnas, kus võimalik 4kesi eraldi ruumis olla?
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Sain täna hommikul teavituse meili peale, et mind ootab Smartposti pakiautomaadis Amazoni saadetis. Käisin järel ja sain mingi võõra paki. Mingit pakikaarti peal pole ning seega ei tea ka saatjat. Uurisin perelt ja sõpradelt ning nemad seda mulle saatnud pole. Valesti ka minna ei saanud sest teavitus ei tulnud mitte numbrile vaid just meili peale. Saadetiseks oli midagi, mida mul kindlasti vaja pole (midagi gameritele)
        on kellelgi sarnaseid kogemusi? Esimene kiire googeldamine andis vastuseks mingi petuskeemi Mul muide vanast ajast endal ka Amazoni konto ning aeg-ajalt on eelmise aasta jooksul tulnud Amazonilt sõnumid verification code-ga, justkui üritaks keegi sisse logida minu kontole

        Kommentaar


          FB_IMG_1672795799482.jpgTekkis küsimus - et kes see Pelt on?

          Kommentaar


            Pavel Pelt Maardust! Vana Peldi poeg.

            Kommentaar


              Kas elektrimüüjad on võtnud kuskil ka põhjendada, miks nad universaalteenuse taustal kõik kooris börsipakettide marginaalidele mingi +400% kütsid?
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Euroopa Liit on Mihkel igast norme ja asju välja käima jne. Võib-olla olen seda juba küsinud, aga ... miks Lõuna-Euroopas (ilmselt ka osades teistes EL riikides) ei ole pandipakendi süsteemi? Et joogikõrte vastu võitlemine on ju hea ja tänuväärne, aga itaalias vedelevad ikka pudelid tänaval.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Euroopa Liit on Mihkel igast norme ja asju välja käima jne. Võib-olla olen seda juba küsinud, aga ... miks Lõuna-Euroopas (ilmselt ka osades teistes EL riikides) ei ole pandipakendi süsteemi? Et joogikõrte vastu võitlemine on ju hea ja tänuväärne, aga itaalias vedelevad ikka pudelid tänaval.
                  Meil Põhjamaade eeskuju, aga neil seal lõunas vist lihtsalt natuke suva nendest asjadest ja kuna nad nii suured, siis ei suudeta vist EL-is ka korralikult läbi suruda.
                  Isegi Lätis hakkas pandipakendi süsteem kehtima alles 2022 ja Leedus 2016, kuigi Balti riikides tehti kokkulepped juba 2003 ja Eestis hakkas kehtima 2005.

                  Nagu aru olen saanud, siis mõned aastad tagasi ka EL tasandil asjaga tõsisemalt tegelema hakatud, aga teadmata, et kas nende teemade läbisurumine nendes maades toimib.


                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Kus viimsi keskuses jalkat vaadata saab?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kus viimsi keskuses jalkat vaadata saab?
                      vaata pubisse black rose

                      Kommentaar


                        Rumal küsimus, aga vähemalt vastavasse teemasse. Kas esinduses proovisõitu tehes tuleb keegi juhiga kaasa või toimub see üksi?

                        Kommentaar


                          Osades tuleb, osades mitte. Tartus näiteks škodaga sõites (misigane see esindus on), kolm aastat tagasi, tuli. Vw, Honda, toyota, Hyundai esindustes ei tulnud kedagi.

                          Kommentaar


                            poolteist aastat tagasi Tallinnas sai vähemalt odavama otsa masinatega omapead sõita nii Molleris, Škodas, ABC Motorsis kui ka Topautos.

                            Kommentaar


                              Autospiritis saab ka ilma.

                              Kommentaar


                                Tänud vastuste eest. Mul proovisõit Viking Motorsis Tammsaare esinduse omas. Kirjas anti teada, et auto väljastatakse proovisõiduks üheks tunniks. Sellest justkui loeks välja, et saab ehk üksi proovida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X