320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    peaks ikka White Label olema aga just sooviks teada loo autorit
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      aga kui mina seda teeks, kallis?

      Kommentaar


        Öelge mõni koht kesklinna kandis kus saaks süüa? Burgeri peale pole isu, äkki on mõni hea Hiina koht lahti sellisel kellaajal veel? Pitsa sobiks ka.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Söögiplats, ka peale burksi on seal üht-teist
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
            Söögiplats, ka peale burksi on seal üht-teist
            mõtlesing ka sellepeale, aga siis võiks kõik need staabid ja räägupesad läbi käia. hiina toit oleks meelepärane.

            taku*, see bussijaama juures olev pitsa koht pole 24h avatud?
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Söögiplatsi juures on papa pizza. Seal kus tramm peatub, kui kosmose poole sõita. Saab kaasa osta sealt.
              Parem georg otsas kui Paul keres.

              Kommentaar


                Kui turniiril mängivad alagrupi mängudes meeskonnad 0-0 viiki, siis kuidas selgitatakse edasipääsejad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                  Kui turniiril mängivad alagrupi mängudes meeskonnad 0-0 viiki, siis kuidas selgitatakse edasipääsejad?
                  EMil vaadatakse siis näiteks nii: 1) valikturniiri koefitsient (punktid jagatud mängude arvuga) 2) finaalturniiri fair play koefitsient 3) kull või kiri?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    suur francescana pizza, 2 burgerit söögiplatsilt ja 1.25 l coca-colat.

                    väga pask on olla, tahaks ketti opnana
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      peetri on 24h avatud.. siin.. aga peale 23 saab aint sularahas maksta... tädi luugist teenindab sind:P

                      Kommentaar


                        Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                        Kui turniiril mängivad alagrupi mängudes meeskonnad 0-0 viiki, siis kuidas selgitatakse edasipääsejad?
                        Eks ikka reeglite järgi. EMi'i omasid sulle juba selgitati. Aga üldiselt vöib igal turniiril see isemoodi olla. Jääb nii nagu korraldaja (reeglite tegija) ütleb.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          peetri on 24h avatud.. siin.. aga peale 23 saab aint sularahas maksta... tädi luugist teenindab sind:P
                          Aa.. peetri mitte papa. No... peaaegu
                          Parem georg otsas kui Paul keres.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack
                            arvestades sinu postitusi ühes teises teemas ei saa ma aru miks see sind kottima peaks? brasiilia lipu peale oleks tehtud siis saaks aru.

                            aga muidu võttes ma paneks selle teoga hakkama saanu seina äärde ja laseks maha ilma mingi süümepiina ja halastuseta.....türa ja munn selline.
                            Hahh!! Ega see mind ei huvita, et selle pärast vihaseks saada. Ma olen huvitatud kunstist - see on miski millest sa ei jaga mütsi ega ööd nagu ma aru saan.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                              Hahh!! Ega see mind ei huvita, et selle pärast vihaseks saada. Ma olen huvitatud kunstist - see on miski millest sa ei jaga mütsi ega ööd nagu ma aru saan.
                              Lapin minu teada.

                              Aga mul oleks endal ka üks abipalve. Kuidas ma saan Vistalt selle neetud User Controli maha, et iga uue programmi käima lülitades ei viskas ekraani pimedaks ja ei nõuaks continue vajutamist. Jubedalt tüütu on.

                              Kommentaar


                                Kas ma olen ainuke, kellel tänasest Tv2 Sporti enam ei näita, eile Chelsea reservi mängu ajal hakkas jebima, et vabandame ja värki ning täna ei näita enam midagi, ütleb et kanal ei ole tellitud. Äkki on sagedus muutunud? kontrollin..
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X