320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kust saab osta pokkeri jaoks chippe?

    Kommentaar


      võru kaltsukast 25 eeku, kile sees ja metall karbis.

      vähemalt mina ostsin. nice.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        kust saab osta pokkeri jaoks chippe?
        Tallinnas on Tartu mnt alguses üks pood kust saab .

        Kommentaar


          Noel Gallagher - Teotihuacan

          leidub ehk kellelgi?

          edit: krt, küsi ikka enne lähemate tuttavate käest. tänud fittile.
          ja evule ka, kes on viisakas ning jagab teistelegi
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            miks Tarmol selline .. 70-aastase näonahk on?

            Kommentaar


              pesi vähe nägu väiksest peast näiteks või tekkis mingi allergia ja noh, juhtub.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Tallinnas on Tartu mnt alguses üks pood kust saab .

                Tartu mnt alguses on tõesti ju ainult üks pood
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution


                  pole tänu väärt
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    kust saab osta pokkeri jaoks chippe?
                    kodu extrast peaks miskit leiduma.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Tartu mnt alguses on tõesti ju ainult üks pood
                      No tegelt kui sa lähed Tartu mnt. Täiesti algusesse siis on seda kohta raske mite märgata ;D .

                      Aga aadress oli Tartu mnt 6 või 7.

                      Kommentaar


                        kas on võimalik, et ühe ja sama numbri all on 2 täiesti erinevat inimest. mulle tuleb koguaeg kõnesi, et kas ma võtan kasutatud külmkappe vastu ning kas ma tegelen jäätmekäitlusega. kõik on saanud mu numbri infotelefonist, firmaks on Masterteam OÜ.

                        kuidas sellist probleemi parandada?
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Evu Vaata postitust
                          kas on võimalik, et ühe ja sama numbri all on 2 täiesti erinevat inimest. mulle tuleb koguaeg kõnesi, et kas ma võtan kasutatud külmkappe vastu ning kas ma tegelen jäätmekäitlusega. kõik on saanud mu numbri infotelefonist, firmaks on Masterteam OÜ.

                          kuidas sellist probleemi parandada?
                          Lihtsaim variant oleks jäätmekäitlusega tegelema hakkamine, sest tasuta reklaam on juba olemas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Evu Vaata postitust
                            kas on võimalik, et ühe ja sama numbri all on 2 täiesti erinevat inimest. mulle tuleb koguaeg kõnesi, et kas ma võtan kasutatud külmkappe vastu ning kas ma tegelen jäätmekäitlusega. kõik on saanud mu numbri infotelefonist, firmaks on Masterteam OÜ.

                            kuidas sellist probleemi parandada?
                            anna oma kontonumber ning käsi ettemaksuks maksta 500 krooni, sest paljud teevad tünni. pane see number kirja ning ära enam kunagi sellelt numbrilt kõnet vastu võta. kiiremas korras otsi ka mõni parm, kelle nimele telefon ümber kirjutada. ja esimene prügivedu lepi mingiks ajaks 2 nädala pärast. paari kuu jooksul, mis kulub pahaste inimeste hulga suurenemiseks ja riisalu sekkumiseni ajad ilmselt kena rulli kokku. pool annad mulle muidugi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Evu Vaata postitust
                              kas on võimalik, et ühe ja sama numbri all on 2 täiesti erinevat inimest. mulle tuleb koguaeg kõnesi, et kas ma võtan kasutatud külmkappe vastu ning kas ma tegelen jäätmekäitlusega. kõik on saanud mu numbri infotelefonist, firmaks on Masterteam OÜ.

                              kuidas sellist probleemi parandada?
                              Selleks ei pea sama numbri all olema 2 inimest. Sinu number on tõenäoliselt kunagi selle jäätmekäitleja Masterteam kasutuses olnud. Ega sinu number ometi 5170733 pole?
                              Mu kunagi korteris olev Elioni number oli ka mingi kunagine firmatelefon ja igasugu suvalisi kliente helistas pidevalt
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                                miks Tarmol selline .. 70-aastase näonahk on?
                                Akne peaks selle asja nimi olema ja mehel lihtsalt nendest villidest tekkinud armid näos.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X