320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Last Activity: 01-01-1970 03:00 AM



    kuis nii?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Miks FC Soccernetil on 2 logo? (Hall ja see kollane)
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        oranž on sellest ajast kui mina klubisse tulin. hall on sellest ajast kui rein tuli.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas Evu Vaata postitust
          oranž on sellest ajast kui mina klubisse tulin. hall on sellest ajast kui rein tuli.

          Kui Rein tuli, siis polnud üldse logo.
          Logo tegi lihtsalt selle hooaja alguses läbi väikese uuenduse. Nagi ikka vahest tehakse.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            HÄBI SOCCERNETI PORTAAL!!!! häbi teil olgu.. ikka pole uudist üleval...

            Kommentaar


              et portaali lemmik jalgalliklubi võtab täna ja skuuter lööb 6 väravat.


              häbiväärne

              Kommentaar


                Kus see mäng üldse toimub?

                Kommentaar


                  kalev kunstmuru 18.45
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas buub Vaata postitust
                    Sooviks näha 31.märtsil 2004. a peetud Eesti - Põhja-Iirimaa vahelist mängu. Äkki on kellegil DVD või teab, kust oleks võimalik saada.
                    Mul on vist olemas, tungival vajadusel kontakteeru mingitpidi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                      tra, kui on telekas "kes tahab rääkida hannes võrnoga?" teab iga jumala tropp iivo linnat või ta telefoni numbrit. on siis raske nüüd midagi kasulikku teha vä?
                      Tahad Linna numbrit`?

                      Kommentaar


                        kuradi luuserid. panin sota teie peale. sittagi.

                        Kommentaar


                          mis mängu seisuks jäi?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            mis mängu seisuks jäi?
                            10-0 saime tappa.
                            Taku ja Eviu on süüdi. Devil ja Raimo kahh.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              10-0 saime tappa.
                              Taku ja Eviu on süüdi. Devil ja Raimo kahh.
                              millega siis need härrad hakkama ei saanud?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                türa sa süüdistad mind???? ma olin mängu paremuselt teine või kolmas. kapten muideks ei ole kunagi süüdi. scooter oli ainult halb.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X