320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marti88 Vaata postitust
    mõni kultuuriliselt väga haritud inimene võiks mulle seletada , miks inimesed käivad teatris ja milleks on siukene tegevus kasulik? kui ntx on olemas kino, raamatud jms ? (lihtsalt hakkasin täna sellest mõtisklema)
    Vb sellepärast, et teatris tomiub kõik Liveis Ega see vast rohkem kasulikum pole, kui raamatu lugemine , aga põnevam on see kindlasti :P
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas marti88 Vaata postitust
      mõni kultuuriliselt väga haritud inimene võiks mulle seletada , miks inimesed käivad teatris ja milleks on siukene tegevus kasulik? kui ntx on olemas kino, raamatud jms ? (lihtsalt hakkasin täna sellest mõtisklema)
      ma tahaks ka teada!!!!!!!
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas marti88 Vaata postitust
        mõni kultuuriliselt väga haritud inimene võiks mulle seletada , miks inimesed käivad teatris ja milleks on siukene tegevus kasulik? kui ntx on olemas kino, raamatud jms ? (lihtsalt hakkasin täna sellest mõtisklema)
        Seal ei ole seda rõvedat popcorni haisu ja keegi ei aja taga kõrrega imedes viimast tilka cocat su kõrval

        Kommentaar


          Teater pakub vahetumat elamust. Filmi lindil on asjad tihti ülepakutud ja palju on pandud efektide taha. Teatris saad sa nautida näitleja tood rohkem ja sisu ja vahetu elamus on paremad. Filmis on tihti põhirõhk efektil. Teatris on iga etendus natukene omamoodi ja teatris sa saad olla palju "lähemal" kogu asjale
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Teater pakub vahetumat elamust. Filmi lindil on asjad tihti ülepakutud ja palju on pandud efektide taha. Teatris saad sa nautida näitleja tood rohkem ja sisu ja vahetu elamus on paremad. Filmis on tihti põhirõhk efektil. Teatris on iga etendus natukene omamoodi ja teatris sa saad olla palju "lähemal" kogu asjale
            Aga raamatus on asi veel parem - kõik on nii nagu sina seda tahad. Kui nii võtta, siis on ka teater laisale inimesele või neile kellel endal kujutlusvõime piiratud.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Täpselt!.. nii ,et nagu ma aru saan siis see teatri bisnis on mõttetu tühikargamine

              .. nii aga tehke mulle selgeks mida tähendab klišee?

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Aga raamatus on asi veel parem - kõik on nii nagu sina seda tahad. Kui nii võtta, siis on ka teater laisale inimesele või neile kellel endal kujutlusvõime piiratud.
                Nii ja naa. Kui sul puudub hea kujutlus võime, siis aitab teater välja. Ja tihti võib hea näitleja ka sita tüki heaks teha. Näide: Ma olen ise enda naine. Etendus kui selline pole teab mis suurem asi, aga kuidas E. Tamm selle välja mängis oli geniaalne!
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                  Täpselt!.. nii ,et nagu ma aru saan siis see teatri bisnis on mõttetu tühikargamine

                  .. nii aga tehke mulle selgeks mida tähendab klišee?
                  Lähed naisega teatrisse....pärast teete ise teatrit voodis (ilma publikuta)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                    Täpselt!.. nii ,et nagu ma aru saan siis see teatri bisnis on mõttetu tühikargamine
                    Õige. Parem kuula mingit normaalset musooni:
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      .pärast teete ise teatrit voodis (ilma publikuta)
                      see kahjuks on ainult ballackul fantaasia, mis ei ole tema puhul määratud täitumisele

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                        Täpselt!.. nii ,et nagu ma aru saan siis see teatri bisnis on mõttetu tühikargamine
                        mine perse, värdjas.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          neeger ? :O palju õnne !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Õige. Parem kuula mingit normaalset musooni:
                            No eks igaüks tõlgendab ikka asja nii nagu ta ise seda tahab

                            Mina näen seda aga nii, et kes on need ütlejad, kellel on õigus öelda mis on "kõrgkultuur" ja mis mitte? Kui sa käid vaatamas kuidas Uuspõld laval peeretab, siis vaevalt see ülalolevast videost kuigivõrd erineb, kuid tegemist on ikkagi teatriga Samas kui sa vaatad teleteatrit, kas see on vähem kultuur kui sama lavastus koha peal vaadates? Siia võiks nüüd muidugi tuua sisse selle kuidas sa filmilindilt asja vaatad - kinos, kodus väikesest must-valgest televiisorist või kodus HD kvaliteediga. vaatad sa etendust teatris või etendatakse see sama lavastus sinu enda kodus.. kas ainult esitamise viis saab ära määrata "kultuursuse astme"?

                            Ja tagasi tulles eelmise lõigu alguse juude - pole sellist inimest, kellel oleks õigus ja volitus öelda, et "see" on kultuurne ja "see" pole.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Samas kui sa vaatad teleteatrit, kas see on vähem kultuur kui sama lavastus koha peal vaadates? Siia võiks nüüd muidugi tuua sisse selle kuidas sa filmilindilt asja vaatad - kinos, kodus väikesest must-valgest televiisorist või kodus HD kvaliteediga. vaatad sa etendust teatris või etendatakse see sama lavastus sinu enda kodus.. kas ainult esitamise viis saab ära määrata "kultuursuse astme"?
                              aaaaaaargghhhhhhhh

                              ilmselt pole sa kas teatrit koha pealt näinud või teatrit telest näinud...

                              ei pea olema raketiteadlane, et aru saada, et üks on värske heeringas, teine konserv...

                              sry, elx, ei midagi isiklikku soovitan teatrisse sul minna oleme sõbrad edasi

                              EDIT: teinekord kui kohtume, siis võin sulle pikemalt selgitada, et mis on vahe näitlemisel teatris ja mis kinolinal/teles. kuigi teater ja teatris lavastamine on baas kino ja tele jaoks, sealsete režissööride jaoks.

                              Kommentaar


                                Eesti jalgpall ka nagu teater...enamus üritavad jalgpallureid mängida (ülejäänud väike osa on jalgpallurid)...teatris ka üritatakse looma või kingseppa või keda iganes mängida :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X