320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Miks Pohlakul on inkasso kaelas?
    Kus sa seda tead?

    Kommentaar


      Mul on endal ka rumal küsimus, et mida sümboliseerivad Aston Villa, West Hami ja vist ka Barnsley särkidel kasutatavad värvid? Et need särgid on värvilt ja stiililt suhtkoht identsed, et kas see on juhuslik või on seal mingi kõnnektsioon?

      Kommentaar


        Nobody is quite sure why claret and blue became the club's adopted colours. The main theory surrounding the colours suggests that with the Scottish influence of characters such as George Ramsay and William McGregor the kit was created from the combination of the maroon of Hearts and the blue of Rangers, with the Scottish lion rampant included in the badge. Aston Villa's success inspired some other clubs to adopt claret as their home colours, most notably Burnley and West Ham United.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
          Nobody is quite sure why claret and blue became the club's adopted colours. The main theory surrounding the colours suggests that with the Scottish influence of characters such as George Ramsay and William McGregor the kit was created from the combination of the maroon of Hearts and the blue of Rangers, with the Scottish lion rampant included in the badge. Aston Villa's success inspired some other clubs to adopt claret as their home colours, most notably Burnley and West Ham United.
          Tänan.
          xoxoxox

          Kommentaar


            Algselt postitas mikk4 Vaata postitust
            Miks Pohlakul on inkasso kaelas?
            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Kus sa seda tead?
            Igapäevane Aripäeva võlgnike rubriik "soovitame mainitud kohustusi mittetäitvate isikutega äri mitte ajada".
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Kust võiks saada vaadata vanu prantsuse komöödiad (peaosades Pierre Richard ja Luis de Fune)? Ma mõtlen eelkõige neid, mida kunagi ETVs näidati.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Kuidas Soomes nii koledad naised on? Ümber ringi (Rootsi, Eesti, Venemaa) on küsitluste ja uuringute järgi maailma ilusaimad naised aga Soomes on sellised kirvemollid...

                Kommentaar


                  Pippuripiffi ...
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Klassikkohampurilaisen tv-mainos vuodelta 2006. Tilaaja: Hesburger Mainostoimisto: Rientola Tuotanto: Pohjantähti-Elokuva Ohjaus: Jami Teirikari, kuvaus Mark...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Igapäevane Aripäeva võlgnike rubriik "soovitame mainitud kohustusi mittetäitvate isikutega äri mitte ajada".
                      äripäevast mulle ta silma jäi jah. Miks siis nii?
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Evu Vaata postitust
                        panen arvuti käima, ütleb mulle, et "connect power extension cable to your radeon 9700 video card". ma võtsin kohe lahti kompuutri, kõvaketta küljes oli üks kaabel, teine ots oli niisama. äkki oli kuskilt lahti tulnud või midagi. aga tagasi ei oska panna.



                        selline kaabel on, kas võib selles huvitav asi olla?
                        komöödik

                        Sul on ära kukkunud/lahti tulnud/ühendamata või misiganes videokaardi toitejuhe.
                        Pilt on sul SATA andmekaablist. Need 2 asja ei käi kindlasti kokku

                        Kommentaar


                          tra ma ei tea ka munnigi arvutitest, vend on sõjaväes siis pole kellegi käest abi saada.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Millal toimub meeste 110m tõkkejooksu finaal?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas buub Vaata postitust
                              Millal toimub meeste 110m tõkkejooksu finaal?
                              16.40

                              marko k. juveer

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                äripäevast mulle ta silma jäi jah. Miks siis nii?
                                Niipalju kui ma aru olen saanud, pole väga korralik maksja see Pohlaku Co. ja temaga seotud asutused mitte kunagi olnud. See staadioniprojekt vajutas selle pundi veel sügavamale mutta ja see projekt pole jooksvaid kulusid kattev asi senimaani. Alguses olid ju plaanid meeletud, aga mitu hästi raha sisse toovat kontserti seal peetud on?
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X